• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Thashethemi i dites.

Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
4,815
Reaction score
48
Points
48
E frymezuar nga nje bisede me nje shoqe ne lidhje me thashethemet mes shqiptareve vendosa te hapja kete teme. Cfare thashethemi qesharak ke degjuar sot per ty apo dicka tjeter?
Mua psh njera me quante me shume serioze sec duhej. Njera qe as s'po e kujtoj dot si fytyre se e kam takuar vetem njehere npm nje shoqe te perbashket. Kaluam a s'kaluam bashke 1 ore. Sa shpejt te njohin njerezit dhe sa shume meson rreth vetes. Nuk e njihja veten per aq serioze jo per gje. 🤓Ehhh!-paqe-
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Gurax eshte burri i Bad Teacher. Onyx eshte djali tyre. SiBora eshte gruaja e Fshatarit dhe dashnorja e Gurax-it.

SiBora dhe Fshatari bejne presion dhe shantazh mbi Gurax dhe Bad Teacher.

Jane spiune. Krijesa izraelite.

Linux dhe Venom ose Doganieri duan te marrin identitetin e Onyx.


Eli
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Ana gend eshte Ardi Kazazi.

Ardi Kazazi eshte Drague.

Balahk ose Viking ka vjedhur identitetin e Ardit.


Eli
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Baba i agjentures izraelite eshte Gi de Masha. Identiteti i tij shqiptar eshte xha Demo. Rexhina eshte gruaja e tij. Jane vlonjate.

Xha Demua eshte barkderr dhe ngjan pak me Ariel Sharon ose me Soros.

Ai i kullufit te gjithe. Ai eshte LEAF dhe pema qe duhet shartuar.


Ai eshte Suljoti dhe sipas emrit te tij ai eshte persekutuesi i KISHES.


ELLE
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,263
Reaction score
483
Points
83
Babai agjenturës izraelite Gi de Masha? :ROFLMAO::LOL::eek::devilish:

Me lot! Përfundimisht je tipi I'm në version femër 🤪
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Si perfundim Gurax eshte djali i Mashes dhe agjenti me i madh.

Ai luan shah me ana gend.

Si perfundim kush eshte me i forte ne shah?


Elle
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,263
Reaction score
483
Points
83
Me I fortë në shah është baba nga Durrësi, I dyti me i fort në dam është dragushi :ROFLMAO:

Ne tavull nuk e di, ndoshta kurti? Nga qe loz bixhoz dhe pi ashash gjithë ditën. 🥴
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Babai agjenturës izraelite Gi de Masha? :ROFLMAO::LOL::eek::devilish:

Me lot! Përfundimisht je tipi I'm në version femër 🤪

Mos ndodhesh gje ne ndonje biblioteke me avion perpara?

Jo me tanks.

Kush transmeton dhe kush degjon?


El
 
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
3,263
Reaction score
483
Points
83
Që të trasmetosh duhet dhe të dëgjosh.Po me sh se atë që thonë, duhet të dëgjosh ate që lengojne.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Që të trasmetosh duhet dhe të dëgjosh.Po me sh se atë që thonë, duhet të dëgjosh ate që lengojne.

Mos eshte gje Sulua?

Mos eshte me ty tek biblioteka?

Sapo me erdhi ndermend qe Akrepi me flet per partneritet me shokun-tanku.

Qe i bie qe ti te jesh Akrepi dhe je me Kasemin tek biblioteka ime.


Ele
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Ti dashuron Akrepin apo Kasemin?

Elle
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,108
Reaction score
852
Points
113
Si perfundim Mandi nuk eshte Gurrax!

Gurrax eshte Durrsak.

Shoku Tanku eshte Vlonjat.

Mandi eshte Sarandjot.

Akrepi eshte indian.

Bardhyli eshte flokekuq.

Zana eshte e punesuar nga NASA.


Peti dhe Loni, dora vete, jane Fierake.Elle
Adea, ti sikur je flokekuqe ne mos gaboj?
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Geshtenje shume e mbyllur. Vetem ne diell me dalin reflekse te kuqe.

Ndryshk.

Tani i kam platin ose argjend.

I ngjyej megjithate me te gjitha ngjyrat si te me shkrepet.

Elle
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Sibora dhe Barati jane binjake. Ata nuk jane shqiptare por serbe.

Elle
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
5,279
Reaction score
262
Points
83
@Adea, si e shpjegon qe sonte ma mori nje cifut doren 3mij dollar dhe kishte shanc matematikisht vetem 25% te fitonte kunder meje kur parat hyne brenda?
Dhe ishte shume burr i mire se me hodhi mbrapa 100 dollar si shenje keqardhje dhe me uroj fat.
Si thu ti? A jane hebrejt njerz te zgjedhur nga zoti, te mire por neve tjeret thejsht kemi xhelozi ndaj tyre?
Une them se po.
 
Top