• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

The Rich Kids Of Albania

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
''Albania is one of the richest countries in the world'' ????? Since when ??

Eshte e vertet qe ne Shqiperi dhe Kosove ka shume lek por nuk jane ndare mire. Diferenca ndermjet te varfer dhe te pasur eshte e madhe. S'ka investime, no job market, pagesa te ulet etc . Korrupcion...

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=mL20T_3qAp8[/ame]
 
Last edited:

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,909
Reaction score
608
Points
113
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,526
Reaction score
130
Points
63
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Ende behet pastrim i bollshem, i dukshem, dhe mbase perfitues i parave te pista ...
 

Ice

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 28, 2015
Postime
1,543
Reaction score
15
Points
0
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
hahahahaha :p

shume gabime po bajn keto youtube videos. -qesh-

E pash ni video 'Best places to live in Asia' --> Saudi Arabia -qesh-
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
1,727
Reaction score
92
Points
48
Location
philadelphia
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,526
Reaction score
130
Points
63
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
Bijt e bijat e ktyne nji perqindshave kan per t'dal n'demostrata per t'ndryshu/shkallmu sistemin universitar n'Europ e gjetiu - veç n' Shqiperi nuk gjenden (perjashtu bllokun e rezortet)!
 

Metarch

Paemen
Staff member
Anëtar
Sep 7, 2016
Postime
92
Reaction score
1
Points
8
Përgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
1% kontrollon pasurine e cdo vendi. Ashtu eshte natyra e pasurise, sa vjen e koncentrohet. Problemi eshte se 1%-shi yne jane ca provinciale te trashe me babezi katundareske.
 
Top