• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Tifozët e Partizanit rrahin barbarisht atë të Tiranës

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,155
Reaction score
775
Points
113
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm,ohhhhhhhhhhhhhhhh,upsala.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9flWwxkxjE4[/ame]

MERRENI,SHPERNDAJENI dhe mos ja dorezoni.....KAFSHEVE flamurtare dyTHUNDRAKE,dhe perse?
Sepse para 75 vjetesh filloi kapercimi i etapave apo nga feudalizem ne socializem,apo para 30 vjetesh nga sinore ne kapitallizem.

ALE.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
9,968
Reaction score
469
Points
83
Ngushellime Partizonve te Tirones:d Partizani i Beogradit humbi me Manchesterin.
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
2,987
Reaction score
39
Points
48
Location
Allianz-Arena
Te premten luhet derbi I Shqiperise per here te pare ne Stadiumin e ri Kombetar Air Albania Stadium. Spektakli do te jete I garantuar si ne fushe, po ashtu edhe ne tribuna. Shpresojme mos te kete stola te thyer apo demtime te impiantit te ri. Une do jem per vete live ne stadium si tifoz asnjanes.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Te premten luhet derbi I Shqiperise per here te pare ne Stadiumin e ri Kombetar Air Albania Stadium. Spektakli do te jete I garantuar si ne fushe, po ashtu edhe ne tribuna. Shpresojme mos te kete stola te thyer apo demtime te impiantit te ri. Une do jem per vete live ne stadium si tifoz asnjanes.
Ne kete rast ti do te gezohesh per cdo fitore !


El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Derbi ka vetem nje lloj ngjyre jo asnjanjes mer plesht Dinamovit.

Adea si mund te jete nje plesht Dinamovit?

Aha! Kuptova!

Ti urren ngjyren blu. Apo jo?!

Une jam Partizanse!


El
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Do gezoj per atmosferen elektrizuese :)
Eshte budallallek te zihesh per nje top.

Une them nje here te fusi topin ne rrjet njeri ekip dhe pastaj tjetri. Dhe keshtu me rradhe. Nderkohe ti elektrizohesh per cdo moment. Nuk eshte keq.


El
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43
Eshte budallallek te zihesh per nje top.

Une them nje here te fusi topin ne rrjet njeri ekip dhe pastaj tjetri. Dhe keshtu me rradhe. Nderkohe ti elektrizohesh per cdo moment. Nuk eshte keq.


El
Elektrizuese apo Eksituese ishte fjala? :p
 
Top