• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

**~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
182
Points
63
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Oi3lAOm88aU[/ame]
 

ViRtual_X

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
22
Reaction score
1
Points
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jymIgWSs0dM[/ame]
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,114
Reaction score
752
Points
113

PS....po dgjut mu....merrni noi pushk,kazem,lopate ne=TURRUNI.

FAZIT @Mandi.

Cfar FASADE te SHEMTUAR paske=VON.

ALE.
 

SystemA

Larg...KANCEROSAVE
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,114
Reaction score
752
Points
113

Une mendoj qe sexi eshte i mbivleresuar.

audrey-hepburn-414.jpg

Fillim jave te mbare.....heronj me flamure.
AGRE dhe NOTEN.
 
Top