• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

**~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
591
Reaction score
196
Points
43

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
The one and only RED ROSE! THE ORIGIN

GBR
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,204
Reaction score
1,486
Points
113
Si s'ja paskam ditur kuptimin lirikave, esp ne ate kohe qe i kendoja dhe me duheshin. 😜

 
Top