• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

**~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
13,870
Reaction score
415
Points
83
Ate qe ndjejne , njerezit e shprehin me menyra te ndryshme...te pafundta . Arti ka lindur nga deshira per te shprehur ndjenjat ne bashkim germash per nje varg , perzierje ngjyrash per nje pikture edhe bashkim notash per tinguj qe flasin sikur zemra ta bente.

Meqe tema e pare e kaloi limitin e postimeve, une po hap nje tjeter kend ndjenjash me nota te cilat do te perfaqesojne ndjenjen tone te momentit.


Tinguj te kendeshem!
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Ida Haendel

I Am The Violin
Elle
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
576
Points
113
Shqipja e Andeve nga Fieri i shfrytezuar nga spanjollet.El
 
Top