• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Turner Classic Movies

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

Faleminderit qe me merr seriozisht. :D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

“That Hamilton Woman” (1941)
Me bashkeshortet Vivien Leigh dhe Laurence Olivier.

S’e paskam pare vetem une disa here, por edhe Churchilli 83 here. Lol

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

“Vertigo” (1958)


Po e shihja prape mbreme, nje kryeveper!
Gjenial ne perdorimin e ngjyrave, sidomos te jeshiles dhe te kuqes.

S’merzitem asnjehere duke e pare. :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

“Bringing up Baby” (1938)

Cary Grant & Katharine Hepburn


Hahahahaha, so funny!!! :D
 

busavata

Dr. për Rock & Roll
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,385
Reaction score
113
Points
63
Location
Gjilan
Përgjigje e: Turner Classic Movies

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

Yoko, e ke pa ket. Lashe nam dje ta mbaroja. Ka dal season 2. Dhe per nje fije qe t’u m’nda burri, mire qe mbaroi. LOL nuk e di pse m’terheq kaq shume https://m.imdb.com/title/tt5421602/
Jo nuk e kam pare, edhe pse kur hap netflixin ky eshte i pari qe me del, mbase ngaqe mund ta kem filluar.

I kam lene filmat per nje periudhe Bad T, sepse nje dite u tmerrova kur hyra ne nje teme ketu ne forum, edhe pashe nje post timin te disa muajve me pare ku pershkruaja nje film i cili s’me kujtohet fare tani. Kam frike se po m’le men’ja. Me duket se m’kan marr m’sysh.
Do e var nje tek xhami i makines. :D

 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,183
Reaction score
927
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

Qe kur fillove le vezet me duket, e paskan marrr m’sysh thote :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

-qesh-

Qe kam ra sysh, kam ra! :p

Eshte i bukur ai Anne? Ja vlen ta shoh? Le qe duhet t’ja vleje perderisa ke rreziku edhe martesen. :D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

Buster Keaton dhe Harold Lloyd paskam qejf te shoh sot. :D


 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

:D

 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Përgjigje e: Turner Classic Movies

“His Girl Friday” (1940)
Love Cary Grant!!Sa te bukur qe jane ca filma!! :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,163
Reaction score
1,443
Points
113
Nje kryeveper e Felinit!! 🏆 S’di a e kam postuar me pare tek ky forum.
Per me teper lexoni komentet nen video.

 
Top