• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ushqimet që nuk preferoni.

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
169
Points
63
Cilat jane gatimet qe nuk i doni fare?
Une nuk dua njoket se i urrej e s'ndjej as edhe piken e shijes. Nuk dua trahanane, e urrej edhe kete. Nuk dua thjerezat, s'i shoh dot me sy. Per te tjerat do shkruaj me vone kur te me kujtohen.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
27,892
Reaction score
1,479
Points
113
Location
ne NYC
Nuk pelqej lakren e zier, lulelakren, bamjet (nganjehere)......qe ne kopesht e mbaj mend qe me kishin ardhur ne maje te hundes dhe qe athere nuk dua ti shoh me sy e ti nuhas eret se ma perziejne.
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
12,030
Reaction score
966
Points
113
Nese kjo teme shkon ne "vesh te duhur, ate te shurdher", po i rendis dhe une :
- patllixhanet, patatet, kungujt e njome, lakren e bardhe, turlirat me kto te parat dmth, fasulet. lulelakren, makaronat spagg, prasin bobbo, eshte kot ky...trahanane asiher snuk fare di, byrekrat, spinaqin se dua hic, etj etj..
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,595
Reaction score
1,263
Points
113
Gjelle* kam dash me thene me siper, correction dmth, lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,766
Reaction score
1,092
Points
113
Junkfood apo Dschank-Fuut NUK e honeps dhe perse?
Në kuzhinen e ushqimit te shpejte , nuk perdoret fare ose pothuajse asnje ushqim i fresket. Shume yndyre mund të shkaktoje trashje jo vetem ne trup por dhe ne krye,pra tip skleroze me i fjale.
Do te thote......kur GENJEN kalamojte,cfar mund te besh me mua!!!!
530px-Jamaica_Av_Queens_Bl_td_(2018-07-01)_06_-_Wendy's_Kiosks.jpg
Ne SHQIP......metode KRIMINELE e te ushqyerit MASIV, per profit VETIAK.
PS.....hiqju ktyne.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
19,803
Reaction score
2,096
Points
113
S'me kujtohet ndonje ushqim i neveritshem per momentin, por ka disa qe pertoj t'i ha ose s'me sjellin ndonje kenaqesi te madhe. Ne fakt as te vogel.
Misrat e pjekur psh.
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
15,595
Reaction score
1,263
Points
113
Mua me jane neverit dhe shrimps-at. Sa here i pastroj kane ate vijjen kafe ne mes, ajajaja. 🤢🤮 lol
 

Kasëmi

MJ
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,532
Reaction score
169
Points
63
Patatinat, konservat, kokoshkat, embelsirat me kek, kafene...
 
Top