• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Vdiq ne nje aksident ajror legjenda e NBA Koby Bryant.

Khaleesi

V.I.P
Anëtar
May 5, 2014
Postime
5,793
Reaction score
153
Points
63
Tashi mos bejme si te ndercem kot, aty ka te drejte.
Une nuk besoj se ekziston mashkull qe kur ti vij nje alamet femre ne dhome e ti kerkoj sex ti thote jo se jam i martuar. Lol
Ka dhe meshkuj pa std kjo bote. Nuk jan te gjith budallenj.
 
Top