• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Performer

Sweet
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
20,083
Reaction score
187
Points
63
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QR0nxaPbw4k[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Dp6yvxAt5Kk[/ame]
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Putin gives a blanket to Peng

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=m72KWoSASi0[/ame]Adea
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Cfare eshte singulariteti?!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Np_PCmSVUpI[/ame]Adea
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
408
Reaction score
59
Points
28
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=9oq7vWR0mlA"]https://www.youtube.com/watch?v=9oq7vWR0mlA[/ame]
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,016
Reaction score
777
Points
113
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zcikLQZI5wQ[/ame]

Hyperloop Explained | The B1M
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,016
Reaction score
777
Points
113
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ewng3j0iO8E[/ame]

Solving The Rarest Puzzle Box in the World!! (Steampunk Puzzle)
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
8,016
Reaction score
777
Points
113
Ka edhe një kampionat për këtë lloj sporti nëse mund ta quajmë të tillë. Kampioni absolut ishte një Rus i quajtur Vasily Kamotskiy, nuk kishte lënë më njeri pa rrahur. Ishte, sepse shikoni se çfarë i bëri përpara disa ditësh kundërshtari tij Vyacheslav Zezulya:

 
Top