• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Husband kills wife for his blonde girlfriend!Elle
 

Rrjeti

Super Anëtar
Anëtar
Dec 11, 2017
Postime
607
Reaction score
103
Points
43
Location
Në shtëpi....
Jeta e natës.... ;) vënd më i preferuar për 1-2 birra të ftohta...6 janar 2020.

 
Last edited:

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
407
Reaction score
59
Points
28
Vajza e adoptuar e djalit të Sami Frashërit, Ali Sami Frashëri (Yen), themeluesit të Klubit Futbollistik
Galatasaray, stadioni i të cilit edhe sot mban emrin e tij.

 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
4,513
Reaction score
575
Points
113
Prit se nuk keni per ASGJE akoma!
Eli
 
Top