• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Votim: Postuesi më i mirë i vitit 2019

Kemi propozuar – votojmë tani!

 • Adea

  Votes: 9 13.2%
 • Agim Metbala

  Votes: 2 2.9%
 • Akrepi

  Votes: 8 11.8%
 • ana_gend

  Votes: 20 29.4%
 • ThegreatGatsby

  Votes: 1 1.5%
 • Angelisa

  Votes: 10 14.7%
 • Ariel

  Votes: 6 8.8%
 • Baba nga Durrësi

  Votes: 6 8.8%
 • Bad_Teacher

  Votes: 2 2.9%
 • Beaute

  Votes: 6 8.8%
 • Buzëqeshje

  Votes: 4 5.9%
 • cool_shqype

  Votes: 7 10.3%
 • King Bardhyl

  Votes: 6 8.8%
 • Drague

  Votes: 1 1.5%
 • Duclis in Fundo

  Votes: 4 5.9%
 • e panjohura

  Votes: 1 1.5%
 • Eden/Helena

  Votes: 6 8.8%
 • Kastriot1443

  Votes: 2 2.9%
 • Elushe

  Votes: 7 10.3%
 • Gi de Masha

  Votes: 7 10.3%
 • The ICEman ( baci Ismet )

  Votes: 2 2.9%
 • Hello Kitty

  Votes: 7 10.3%
 • Jetmira

  Votes: 3 4.4%
 • Jolene

  Votes: 7 10.3%
 • Kanina

  Votes: 1 1.5%
 • Kasëmi

  Votes: 1 1.5%
 • Kurt

  Votes: 1 1.5%
 • Lea

  Votes: 3 4.4%
 • Leaf

  Votes: 1 1.5%
 • Doganieri

  Votes: 1 1.5%
 • Lenoly Lion

  Votes: 3 4.4%
 • Mano

  Votes: 4 5.9%
 • Mistrece

  Votes: 6 8.8%
 • Onyx

  Votes: 3 4.4%
 • par

  Votes: 3 4.4%
 • Performer

  Votes: 7 10.3%
 • peshkaqeni33

  Votes: 7 10.3%
 • Pirati

  Votes: 7 10.3%
 • Pranvera Bicaj

  Votes: 1 1.5%
 • Prudence

  Votes: 4 5.9%
 • Ragnar

  Votes: 1 1.5%
 • Rex

  Votes: 1 1.5%
 • Rexhina

  Votes: 5 7.4%
 • Rolex

  Votes: 1 1.5%
 • shoku_tanku

  Votes: 2 2.9%
 • Si Bora

  Votes: 2 2.9%
 • Socio

  Votes: 4 5.9%
 • SystemA

  Votes: 5 7.4%
 • Terran

  Votes: 1 1.5%
 • Vikingu

  Votes: 2 2.9%
 • Xhenet

  Votes: 2 2.9%
 • Zana

  Votes: 5 7.4%
 • ZET

  Votes: 3 4.4%
 • Edlin

  Votes: 1 1.5%
 • Smokkie

  Votes: 1 1.5%
 • Duaje siveten

  Votes: 1 1.5%
 • IronMan

  Votes: 1 1.5%
 • Al74

  Votes: 1 1.5%
 • Marya

  Votes: 2 2.9%
 • YOKO

  Votes: 6 8.8%

 • Total voters
  68
 • Poll closed .
Status
Temë e mbyllur.

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
10,165
Reaction score
537
Points
113
Pirato.....LOL.Tashi qe thu tina.....jam kshu <labil> nga natyra,reflektoj brzhe apo nroj menje shpesh qe do te thote ne SHQIP: per TERRAN me VULE dhe FIRME,per cngelet SKA problem,tju heq dekoratat dhe tja u jap DISA te TJERAVE.
PS: SHENDET ne rradhe te pare.Po e prefundoj me...kur do e ARRESTOJNE kte JEVGUN thaQIc.
Tungi se do shof TANI i dokumentar per...Femrat e Rusise.
Danke.
E dine, qe fushatat zgjedhore, votimet e qashtu gjerash duan fushate gallate 😁 bile keshtu ne ndonje tubim elektoral votash, pa dalur ndonje fasule a pilaf falas, s`ka çare ``fumato``


Kjo ishte per ti motivuar qitetaret te dalin ne menyre masovike ne votime :D me moton: Voto per te nesermen, now dhe qitash, mos e lere per pasneser :D
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
13,738
Reaction score
473
Points
83
Location
Danimarkë
E dine, qe fushatat zgjedhore, votimet e qashtu gjerash duan fushate gallate 😁 bile keshtu ne ndonje tubim elektoral votash, pa dalur ndonje fasule a pilaf falas, s`ka çare ``fumato``


Kjo ishte per ti motivuar qitetaret te dalin ne menyre masovike ne votime :D me moton: Voto per te nesermen, now dhe qitash, mos e lere per pasneser :D
Mbi 50% vec kanë dalë!
- deri tani kanë votuar 21 persona
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
49,890
Reaction score
1,599
Points
113
Demke tani kujdes votat se erdhi kepi :D :D
Mos ki frikë se Kepi s'ka gjë në dorë por po mendoja se si do ta kapërdish atë që shkruajte për fituesin nëse do jesh ti fituesja?? 😜 😜
Apo edhe një gotë verë mbrapa dhe kaloi? 🤣🤣
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
4,443
Reaction score
530
Points
113
Mos ki frikë se Kepi s'ka gjë në dorë por po mendoja se si do ta kapërdish atë që shkruajte për fituesin nëse do jesh ti fituesja?? 😜 😜
Apo edhe një gotë verë mbrapa dhe kaloi? 🤣🤣
prit ti hedh nje sy se ju mbani shenime cdo postim mer jahu
 
Status
Temë e mbyllur.
Top