• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

WOMEN in MUSIC

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,685
Reaction score
1,048
Points
113
Thjeshte deshira ime per ATO...
Filloj vete i pari
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c2ekyZAlD10[/ame]
******************************100%
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=WzRA9UzuU8c#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=BsKbwR7WXN4#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=GC5E8ie2pdM#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=OBwS66EBUcY#[/ame]
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,659
Reaction score
86
Points
0
Location
Vlorë
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=o7aShcmEksw[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=BT4GIljqr-A#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=TRjNrsUl_6s#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=Jne9t8sHpUc#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=1plvBR02wDs#[/ame]
This is for Jolene -hug-
 

Sopoti

Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
11,127
Reaction score
153
Points
63
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=aDlVPiFzoBI[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
48,685
Reaction score
1,048
Points
113
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

Naten e mire...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XY39lz3WVho[/ame]
Kopjet per te ardhurit jane RREPTESISHT te NDALUARA.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=jCya1yiFFP4#[/ame]
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
16,754
Reaction score
458
Points
83
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=JRWox-i6aAk#[/ame]
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
8,093
Reaction score
925
Points
113
Location
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

jasht mase e bukur tema, pergezoj hapesin e temes (SYSTEMA) dhe po jap edhe une kontributin tim modest![ame="https://www.youtube.com/watch?v=cGXU7268Z50"]https://www.youtube.com/watch?v=cGXU7268Z50[/ame]
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,886
Reaction score
113
Points
63
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Z4MsW-Saves[/ame]
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,886
Reaction score
113
Points
63
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yK3AHqzEi10[/ame]
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,886
Reaction score
113
Points
63
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OK_wNNLTk8U[/ame]
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,886
Reaction score
113
Points
63
Përgjigje e: WOMEN in MUSIC

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=GEQpipS_qfc[/ame]
 
Top