• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 5

  Alkoma

  Jezusi Shpeton From Shqiperi
  • Postime
   2,687
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 3

  3d1

  V.I.P From Tirane
  • Postime
   3,010
  • Rezultati i reagimit
   547
  • Pikët
   113
 • 3

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,843
  • Pikët
   113
 • 2

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 2

  Deluvian

  Internet Warrior From New Amsterdam
  • Postime
   101
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   73
  • Pikët
   48
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,288
  • Rezultati i reagimit
   2,871
  • Pikët
   113
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,096
  • Pikët
   113
 • 1

  user010

  Anëtar i ri From Londer
  • Postime
   300
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   0
 • 1

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,914
  • Rezultati i reagimit
   102
  • Pikët
   63
 • 1

  unreal

  e38 fanatic
  • Postime
   1,150
  • Rezultati i reagimit
   23
  • Pikët
   0
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   0
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   2,029
  • Rezultati i reagimit
   470
  • Pikët
   83
 • 1

  Aleandro

  Super Anëtar
  • Postime
   604
  • Rezultati i reagimit
   31
  • Pikët
   28
 • 1

  ciarli

  Super Anëtar
  • Postime
   332
  • Rezultati i reagimit
   33
  • Pikët
   28
 • 1

  Darli

  Anëtar i ri
  • Postime
   37
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • Top