Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Forum-Al.com™ Rregullat

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Sidoqoftė ju duhet t'i pėrmbaheni tė tėra normave tė vėna nga organizatorėt. Nėqoftėse ju i pranoni kushtet, ju lutem klikoni kutinė 'Unė pranoj' dhe mė pas nė butonin 'Regjistrohuni' qė ndodhet mė poshtė. Nėqoftėse ju dėshironi tė anulloni regjistrimin, klikoni kėtu pėr tu kthyer tek faqja kryesore e forumit.

Megjithatė organizatorėt e Forum-Al.com™ do tė pėrpiqen tė shmangin tė gjitha postimet e pakėndshme nė kėtė forum ėshtė e pamundur pėr ne tė shikojmė cdo mesazh. Pėr kėtė gje ju informojmė se tė gjitha postimet shprehin kėndvėshtrimin e autorit, dhe vetėm autori pėr pėrmbajtjen e tyre.

Duke rėnė dakord me kėto norma, ju tashmė e dini qė nuk duhet tė postoni asnjė mesazh qė ėshtė jashtė teme, vulgar, pėrmban fyerje te drejtpėrdrejta apo tė nėnkuptuara, shfaq shenja racizmi, presione tė llojeve tė ndryshme.

Organizatorėt e Forum-Al.com™ kanė tė drejtėn pėr tė lėvizur, redaktuar, hequr, mbyllur, fshirė pėr cfarėdo lloj arsyeje postimet duke u pėrpjekur kėshtu pėr tė ruajtur mbarėvajtjen.

Llogaria juaj

Llogaria juaj ne Forum-Al dhe informacionet personale qe ju hidhni ne kete forum nuk do mund te fshihen me vone pasi ndikojne ne prishjen e struktures se forumit.