Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-09-2019, 16:32   #421
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Te shohim sonte sa mire u ka bo ai sherri ke dhomat e zhveshjes
Juve si duket apo televizori i juaj,transmeton ndeshje tjeter.Per Juven shkruajta....fitore pa merite.Ndersa juve gjetet nje KALE te NGORDHUR si milankat dhe fitut.Pastaj Conten po nuk e zhdepem ne ndeshjen DIREKT,nuk e kapim me.M.gj-te Barca eshte dobet,Dortmund sipas influences se henes,dhe mbase fitoni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2019, 23:34   #422
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Juve si duket apo televizori i juaj,transmeton ndeshje tjeter.Per Juven shkruajta....fitore pa merite.Ndersa juve gjetet nje KALE te NGORDHUR si milankat dhe fitut.Pastaj Conten po nuk e zhdepem ne ndeshjen DIREKT,nuk e kapim me.M.gj-te Barca eshte dobet,Dortmund sipas influences se henes,dhe mbase fitoni.
Na, po te japim nje kale te ri, Lazio quhet. E do?!?
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2019, 12:22   #423
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Na, po te japim nje kale te ri, Lazio quhet. E do?!?
Gja Kaso.Tashti po te pergjigjem si TIFOZ i SEMURE....Handanovicit bejini nje BUST ne Milano,ndersa te isha une trainer, ai sulmuesi i Lacit nuk lute deri ne fund te fazes se pare.

Mire u takofshim DIREKT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 17:53   #424
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Tashti per juve ekipi qe URREJ me SHUME(calciostikamente...lol)

1-Sensi lojtar Shume i mire.
2-Golin e dyte ky Vari apo Dari qe po vrej nuk ma shpjegoi,ose perse ky referi nuk kqyri ekranin.
3-Goli me numrin perkates ishte i RREGULLT.Por kur shenon Ronaldo...vrejne MILIMETRAT.

Kshu juve ekip PLEHRE.

FORZA JUVENTUS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 18:44   #425
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,018
Thanks: 0
Thanked 688 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: FC Inter

Golin e trete, ja dha vete ish-portieri dyte i xixit,..lol

Albitri o icik me Interin...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 18:52   #426
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,018
Thanks: 0
Thanked 688 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: FC Inter

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 19:03   #427
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 856
Thanked 3,185 Times in 1,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: FC Inter

Conte eshte shkaterrus i lojes se futbollit, futbollin me te keq e lun, thjesht s’ka bukuri ne lojet e tij.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 21:05   #428
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,649
Thanks: 2,908
Thanked 2,911 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Inter

Kete vit Interi eshte goxha mire. Ndihet dora e Conte, nuk ben futboll te bukur, kuron fazen mbrojtese e ne fund arrin rezultatin. Ndeshjet direkte mund jene goxha decizive per kampionatin kete sezon.
Ka shance goxha te mira te fitoj e pas 8 kampionateve rresht te Juventus heret a vone do ndodh te fitoj nje ekip tjeter.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 20:01   #429
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: FC Inter

Juventus nuk eshte se fitoi, por vodhi... njesoj si heren e pare me krietar Mogjin, por pasi zuri mend mire permiresoi Systeman e vjedhjes. Hajde tungi se fotobollanua nuk eshte per skifterat.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 21:15   #430
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,649
Thanks: 2,908
Thanked 2,911 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Juventus nuk eshte se fitoi, por vodhi... njesoj si heren e pare me krietar Mogjin, por pasi zuri mend mire permiresoi Systeman e vjedhjes. Hajde tungi se fotobollanua nuk eshte per skifterat.
Si u vidhkan 8 kampionate o specialist i midhjes? Juventus kampionatet i ka mbyll mbi 15 pike nga vendi i dyte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2019, 21:46   #431
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Kete vit Interi eshte goxha mire. Ndihet dora e Conte, nuk ben futboll te bukur, kuron fazen mbrojtese e ne fund arrin rezultatin. Ndeshjet direkte mund jene goxha decizive per kampionatin kete sezon.
Ka shance goxha te mira te fitoj e pas 8 kampionateve rresht te Juventus heret a vone do ndodh te fitoj nje ekip tjeter.
Futbolli Contes shume i mire ka qene deri tani , edhe dje deri ke kartoni kuq e myti Sampdorian , edhe Milanin e dominoi. Nuk eshte se vjet me Spalettin bonim noi futboll me atraktiv.

Mgjth kampionati eshte i gjate dhe Juvja eshte shume e forte. Interi po mbajti kte ritem pak a shume deri ne mars kemi shanse per titull. Por realiteti eshte qe vitet e fundit Interi fazen e dyte kthehet ne mall made in china , dhe kjo eshte ajo qe gjithe i druhen. Te shohim tani...
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 09:53   #432
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Si u vidhkan 8 kampionate o specialist i midhjes? Juventus kampionatet i ka mbyll mbi 15 pike nga vendi i dyte.
Duke shitur midhje vidhen, pse te duket qudi?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 09:55   #433
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Juventus nuk eshte se fitoi, por vodhi... njesoj si heren e pare me krietar Mogjin, por pasi zuri mend mire permiresoi Systeman e vjedhjes. Hajde tungi se fotobollanua nuk eshte per skifterat.
Ik o Kaso se nuk merr vesh nga futbolli ti. Ti vetem me Meleqen luan me topa.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2019, 14:00   #434
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Ik o Kaso se nuk merr vesh nga futbolli ti. Ti vetem me Meleqen luan me topa.
Ore mos ma ofendo gruan se do t'i them pronarit te te heq paswordin e te te bej ban. Kalama bythe.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 20:46   #435
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Demostrim FORCE nga....spijunat.

Kompliment.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2019, 23:14   #436
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,018
Thanks: 0
Thanked 688 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: FC Inter

Paske qen ters mer Ben,

2 gola dhomshkulmi.

Contes i kishte ik truni. Tu fol me keq se tifozet.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 08:27   #437
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Interi DJE ne pjesen e pare ishte=PERFEKT.Si kam vrejt noiher kalbaraqet qe ta luajne apo te kombinojne difence-atacke me ..PASIME.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2019, 14:04   #438
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

Interi ne pjesen e pare ishte ne trans.. pastaj mbeti pa benzine.

Barca pa identitet ne ndeshjet e fundit. Vetem Guardiola do ta kthente ne binar.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 17:55   #439
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,018
Thanks: 0
Thanked 688 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: FC Inter

http://www.panorama.com.al/sport/rik...me-juventusin/
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 07:13   #440
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,024
Thanks: 16,362
Thanked 9,692 Times in 6,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: FC Inter

I pyta.....keni noi menje???

kta i VDESIM-mu pergjigjen

Jeni te sigurte-APET veda.

Kqyre ne FUSHE.

I DU....SHUME.

KAQ.....

dhe SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

https://media1.giphy.com/media/fR4la...&rid=giphy.gif

https://thumbs.gfycat.com/VeneratedS...cus-mobile.mp4ALE.

https://media2.giphy.com/media/3o7aC...&rid=giphy.gif

Per sot....MJAFTON.


Tschyss.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur