Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika shqiptare

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-01-2018, 17:37   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,321
Thanks: 8,929
Thanked 4,657 Times in 2,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Besoj titulli ėshtė mjaft domethėnės.

E fillojmė me kėngėn. A je kon noi herė e re

__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 18:28   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,615
Thanks: 9,553
Thanked 5,113 Times in 3,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Me leje Zoti Mesues

Une nuk e kuptoj titullin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 18:49   #3
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,321
Thanks: 8,929
Thanked 4,657 Times in 2,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Me leje Zoti Mesues

Une nuk e kuptoj titullin
Kėngė shpirti pra!
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 18:57   #4
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,271
Thanks: 58
Thanked 237 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Kėngė shpirti pra!
E forte Adem!
Tungjatjeta burre.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prishtinasi pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 19:55   #5
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,229 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 23:23   #6
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,321
Thanks: 8,929
Thanked 4,657 Times in 2,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 23:30   #7
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,138
Thanks: 12,440
Thanked 7,310 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Me leje Zoti Mesues

Une nuk e kuptoj titullin
E ke me perkthim ne skip


Mbama...........eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....l ol.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 23:48   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,615
Thanks: 9,553
Thanked 5,113 Times in 3,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E ke me perkthim ne skip

https://www.youtube.com/watch?v=tcjKaYbdMnw

Mbama...........eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....l ol.
Nostalgjia.......

Tani e kapa temen lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 23:49   #9
Noe
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,004
Thanks: 215
Thanked 524 Times in 280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nostalgjia.......

Tani e kapa temen lol
Te dua Dulcis in fundis
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2018, 23:50   #10
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,321
Thanks: 8,929
Thanked 4,657 Times in 2,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noe Shiko postimin
Te dua Dulcis in fundis
Duhet ta thuash me pak mė shumė lirizėm - mbi tė gjitha me kėngė!
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2018, 23:59   #11
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,138
Thanks: 12,440
Thanked 7,310 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Duhet ta thuash me pak mė shumė lirizėm - mbi tė gjitha me kėngė!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2018, 23:14   #12
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,171
Thanks: 2,977
Thanked 3,154 Times in 2,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

titulli shume domethenes, si na ka pare qe ne Drenica e kemi nje teme te muzikes, mule Demka paqeter me ndreq nje teme muzike me rrasa te gurit prej Rekes se keqe

Qe edhe kengetarja eshte prej qatje, degjoje njehere

__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 00:12   #13
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,171
Thanks: 2,977
Thanked 3,154 Times in 2,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

ja edhe nje kenge fringo te re prej Shipnije, fintak e re kallezo Demko ka i keni prezorat ne kulle se e kam marre edhe llavaqken me vete per tradite me qite si Rrambushja

__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 04:08   #14
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,589
Thanks: 4,341
Thanked 1,283 Times in 705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Une jam ne dashni me Fatmira brecanin.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 04:15   #15
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,395
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Kurt a Bon me e thonė nji bejte erotike?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 11:14   #16
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,589
Thanks: 4,341
Thanked 1,283 Times in 705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Kurt a Bon me e thonė nji bejte erotike?
fatmira rrezaton miresi shpirtrore te nje femre pa xhelozi ndaj atyre tjerave me te ”bukura”.
100% e meshkujve bien ne dashuri me kurva moderne dhe nuk ja dijn vleren femrave te mira, ne fakt femrat e mira ne shpirt as nuk ua cojn ktyre idotve liberal losers. Une e kisha shkatrru fatmiren me sex vecse eshte me e bukura per mua, ngaqe kam shije te persosur
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2018, 11:17   #17
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,940 Times in 2,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Kjo kenge e ketij grupi Croat per mendimin tim shpreh bukur ndjesine e te qenurit i ri ne moshe
TEXT:
Sve je lako kad si mlad
Gjithcka eshte me e lehte kur je i ri
Svako odjelo dobro ti stoji
Cdo veshje te rri mire (te pershtatet)
Ma svaka rana manje boli
Por dhe cdo plage me pak te dhemb
O da, o da o da
Oh po, oh po po
Sve je lako kad si mlad
Gjithcka eshte me lehte kur je i ri
Lakše okrećeš leđa sreći,
Lehte ja kthen shpinen fatit
Bas te briga s kim ces leci

Te intereson vetem cili do jesh
Krv i suze mogu teci
Gjaku dhe lotet mund te rrjedhin
O da, o da o da
Oh po, oh po po....

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 11:47   #18
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,171
Thanks: 2,977
Thanked 3,154 Times in 2,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

O ti baba i Durresit, ai Kurti me Jack Daniels ne dore edhe nuk ja ka huqur temes e vjen ti me lenge portokalli ne mjes edhe na prish temen

Ta dish, mos thuaj qe nuk te tha njeri me mire hiqe, se po e pa Demka ēfare provokacije ke bere ketu, je i share shkronje per shkronje
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 12:09   #19
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,452
Thanks: 6,579
Thanked 4,940 Times in 2,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
O ti baba i Durresit, ai Kurti me Jack Daniels ne dore edhe nuk ja ka huqur temes e vjen ti me lenge portokalli ne mjes edhe na prish temen

Ta dish, mos thuaj qe nuk te tha njeri me mire hiqe, se po e pa Demka ēfare provokacije ke bere ketu, je i share shkronje per shkronje
ke te drejte o PIRATO, titulli i temes thote kolazh lirik shqiptar, por une sollla nje kenge te huaj (kroate) per tekstin domethenes dhe te pershtatshem per idene e temes!
Nejse meqenese jemi ne valen e forcimit te marrdhenieve te mira me Kroacine (dje dhe pardje Presidenti i RSH-se ILIR META ndodhej ne CROAZIA per fuqizimin e marrdhenieve bilaterale dhe ngritjen etyre ne nivel strategjik) mendoj qe kete radhe postimi im i sherben pikerisht keshilles se Presidentit tone te nderuar i cili na perfaqson si popull qe jemi, pra deri diku i kam letrat ne rregull
Ne shqip nuk munda per momentin te gjej dicka te pershtatshme, dhe vazhdoj te mos gjej, prandaj per te mos besdisur njeri po te dergoj edhe kete linkun ketu ku nje grup tjeter boshnjak (bosanac) nga Sarajeva i kendon rinise
Teksti eshte i perkryer, dhe ti si ex-yugo, mund ta kuptosh shume mire!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2018, 12:15   #20
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,171
Thanks: 2,977
Thanked 3,154 Times in 2,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kolazh lirik shqiptar "A je kon nai herė e re" ( i ri )

Oooo Demke, ma sjelle dyfekun e kam varur ne tra mbreme ne kulle po e mbroje temen sa po mundem, se po na bejne attacke

__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur