Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-10-2019, 18:52   #81
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,226
Thanks: 16,496
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnie tė menēura ...

Burrat jane....thina.
Por cfare jane...frauen????????????????????????????????????? ??
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2019, 17:57   #82
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,272 Times in 530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnie tė menēura ...

Dashuria eshte si puna e litarit.
Nese njeri e leshon tjetri do te lendohet.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2019, 20:30   #83
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,233
Thanks: 4,528
Thanked 4,998 Times in 1,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Femer e dashur, mesohu t'ia dalesh vete , dhe mesohu me idene qe cfaredo lloj gjeje qe te besh per nje pjese gjithmone do jete e gabuar , pikerisht sepse je femer. E nese je dhe e bukur akoma me keq.
Nese vishesh keq, do thone s'di.
Nese vishesh bukur do thone do qe te dukesh. Nese nuk arrin dicka do te te thone e paafte dhe akoma me keq nese arrin dicka , do thone " kush e di c'ka bere qe arriti aty". Je gjithsesi e denuar nga fjalet e njerezve. Do te flasin per ty te gjitha femrat qe te kane zili e ne thelb duan te jene si ty por nuk e arrijne dot. Do flasin per ty dhe ato pseudomeshkuj qe nuk kane shansin me te vogel me ty dhe e dine, dhe e vetmja gje qe ju mbetet eshte perseri te flasin. Dhe me ndyret jane ata te cilet te qeshin ne sy e bejne sikur te duan, e mezi presin te vjellin vrer prapa shpine. Mos u merzit . Jane pikerisht aty ku dyhet te jene. Mbrapa teje. Jeta eshte shume e shkurter , dhe shume e bukur per te menduar per tjeret. , puno per veten , vishu per veten, mendo per veten , jeto per veten. Pra ne thelb. Duaj vetem veten.


xxxx
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2019, 00:54   #84
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gratė janė tė dobėta por nėnat janė tė forta

Cit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-10-2019, 18:23   #85
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
- Nėse nuk ekziston kimia nė puthje, mos u zhvish kot.

Cit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-10-2019, 18:33   #86
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,234
Thanks: 1,421
Thanked 2,360 Times in 1,339 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Njeriu preokupohet mė shumė pėr atė qė ka se sa per ate qe eshte ....

Te moēmit.
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-10-2019, 23:15   #87
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Nuk mė intereson ēfarė thotė bota. Mua mė intereson ēfarė thonė sytė e tu, ato janė bota ime.

Cit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2019, 20:46   #88
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,233
Thanks: 4,528
Thanked 4,998 Times in 1,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Nje zoteri me tha : " Femrat e sotme nuk dine te bejne asgje. As te gatuajne, as te hekurosin, as te lajne, as... "
Ju pergjigja:

" Si meshkujt gjate gjithe jetes! "
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2019, 23:27   #89
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Eshte mė mirė tė qėndrosh i qetė dhe t’i bėsh tė tjerėt tė mendojnė qė je budalla, sesa tė flasėsh dhe t’ju heqėsh tė gjitha dyshimet.” ~Abraham Lincoln
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-10-2019, 06:35   #90
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Ndėrsa tė tjerėt blejnė sende tė shtrenjta tė kėnaqėsive tė tyre, unė furnizoj, pa asnjė shpenzim, gėzimet e shpirtit, tė cilat janė pafundėsisht mė tė.

Cit.(.)
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-10-2019, 10:06   #91
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 5,019
Thanks: 6,962
Thanked 1,991 Times in 1,114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Kurt ka mbyllur reputacionin
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
- Nėse nuk ekziston kimia nė puthje, mos u zhvish kot.

Cit.
Po me prostitutat?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-10-2019, 17:03   #92
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Po me prostitutat?
Beje si kumja, me peshqir ne fytyre dhe drita fikur...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-10-2019, 17:50   #93
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Dinaku mė i madh ėshtė burri qė zgjon dashurinė nė shpirtin e njė gruaje, pa pasur qėllimin ta dashurojė.

Cit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-10-2019, 09:40   #94
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Thėnie tė menēura ...

– Pėr sa i pėrket martesės ose beqarisė, vendos vetė, o njeri, por ta dish mirė se ke pėr t’u penduar.

Sokrati.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 10:41   #95
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,861
Thanks: 1,772
Thanked 1,272 Times in 530 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Thėnie tė menēura ...

Problemi i njerezve te ndjeshem,eshte se ndonjehere ndjejne keqardhje edhe per maskarenjte.
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2019, 17:41   #96
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,233
Thanks: 4,528
Thanked 4,998 Times in 1,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Thėnie tė menēura ...

Fjalėt vrasin!..
Nėse njerėzit e dinin se sa fjalė tė gabuara shkatėrrojnė ėndrrat, miqtė,shoket... ata do tė vinin njė filtėr nė buzėt e tyre.
Kur nuk mund tė falenderosh, tė vlerėsosh, tė admirosh me, dashuri... mbaje gojėn mbyllur.......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 00:55   #97
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,221
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Thėnie tė menēura ...

Takoni qindra njerėz dhe askush nuk ju prek me tė vėrtetė. Dhe pastaj, takoni njė njeri dhe tėrė jeta juaj ndryshon pėrgjithmonė.

Cit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur