Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-11-2019, 20:40   #521
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,216
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Sh te lodhur juvja,

Pjanic, dhe bernardeski sh gabime ne pasim..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 20:46   #522
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Do permiresohemi....ska ALTERNATIVE qeter

Qys.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 20:49   #523
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Sh te lodhur juvja,

Pjanic, dhe bernardeski sh gabime ne pasim..
Apet ju kane...sospenduar

Tungi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:43   #524
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,216
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Urime Beno,

Deri tani, alergjia o me mire
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:44   #525
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Kompliment MILANIT.

Fitore e PA merituar.

VAMOS...PABLITO.

PS...tash do OFENDOJ nje gjysh spagheti FRESSER,qe te can DARIN,nate dhe dite per...............DYBALA.

AMOS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:50   #526
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Urime Beno,

Deri tani, alergjia o me mire
Me jep nje proverbio qe ta OFENDOJ ket..........nonon


tifozi juves...ky DARI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:53   #527
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,109
Thanks: 857
Thanked 3,190 Times in 1,780 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Juventus - FC

Cka ka ky Sari qe e largon Ronaldon prej lojes, a mos e ka marr malli me shkarku
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:54   #528
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,216
Thanks: 0
Thanked 725 Times in 598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Nje big up per Cesnin...

Dybala, eshte ku e ku me vjet kete vit...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:58   #529
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,109
Thanks: 857
Thanked 3,190 Times in 1,780 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Juventus - FC

Alkesandro Del Piero nuk lind nana me ne Juventus, edhe sa her qe lujke futboll, me ta knaq syrin.

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 21:59   #530
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Cka ka ky Sari qe e largon Ronaldon prej lojes, a mos e ka marr malli me shkarku
Komentatori spanjoll FOLI: do dali Ronaldo do hyj Dybala.Si dhe me tej...Kristiano iken drejt gabines,pa kthyer koken.

Sipas meje...Sarri do jete me IDIOTI te abandonoje Kristiano,ose Sarri ska BYTHE te shkarkoje Ronaldo.

PS...per millankat..ai Leao eshte...GREATE PLAYER.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 22:10   #531
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Cka ka ky Sari qe e largon Ronaldon prej lojes, a mos e ka marr malli me shkarku
E di pse nuk i duroj dot pseudoLOQET spagheti apo makaronaxhinjte?

Sepse i dhane noten 2 Ronaldos kundra ruseve.Ishte Ronaldo qe...gjuajti 2 here brenda permasave te caktuara ne futboll apo portes.Te paren e THEKU,per te dyten portieri rus beri pritjen e jetes.Pra i bie=50%.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 22:23   #532
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,458
Thanks: 706
Thanked 850 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Isha bere gati te humbasim 3-0. Kur ke nje skuader me Dybala, Douglas e Szczesny te humbasesh me ate rezultat eshte fitore. I vogli (juventin per dreq ) me te drejte me terheq vemendjen : eshte ndoshta me mire per Milan te mundohet te beje pike me skuadrat e tjera. Syri objektiv.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2019, 08:34   #533
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,495
Thanked 9,750 Times in 6,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Ndeshja me MISERABEL qe kemi bere.Kompliment Milanit per lojen qe zhvilloi.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur