Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-08-2019, 17:48   #301
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,032
Thanks: 0
Thanked 438 Times in 371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ndonjė link psh..?
Mundėsisht pėr kanale shqiptare..
https://www.rtsh.al/rtsh-live/RTSH1-HD.html

http://topsp.altervista.org/albsporti/EventsLive.php
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2019, 17:51   #302
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,441
Thanks: 3,631
Thanked 2,928 Times in 1,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Kodi

Ndonje link per Klanin?
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2019, 17:53   #303
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,032
Thanks: 0
Thanked 438 Times in 371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kodi

Klanin,

http://www.knaqu.tv/live-tv/klan-hd.html

http://shkabaj.net/tv.html

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 27-08-2019 nė 17:56
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 11:15   #304
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Kodi

Miredreka.

Per kodin kemi ndonje te re,apo ca o bo!!!!!

Kerkoj ndihmen e mjeshtrave,dhe e kam vetem per sportin,.............


PRA....funksionon apo jo.

FLM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 12:41   #305
Kęrlighed
Super Anėtar
 
Avatari i Kęrlighed
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: Skandinavi
Posts: 116
Thanks: 60
Thanked 70 Times in 38 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Kęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėmKęrlighed ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Kodi

Edhe kur i paguan tė dalin tė rrejshme lol. Pėr moment pėrdori IPTV dhe mė lidhin direkt pėr 120 € nė vit. Nuk kam patur probleme tash e 7 muaj.
Kęrlighed nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 13:50   #306
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,032
Thanks: 0
Thanked 438 Times in 371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Miredreka.

Per kodin kemi ndonje te re,apo ca o bo!!!!!

Kerkoj ndihmen e mjeshtrave,dhe e kam vetem per sportin,.............

https://www.youtube.com/watch?v=gximVkwt044

PRA....funksionon apo jo.

FLM.
Ben,

Kodi funksionon sh mire ne android tv.

https://www.wirelesshack.org/top-bes...o-add-ons.html

Ktu ke linkun qe ke addonet me te mira.

Sdi nese e ke kodin ne tv, cel, apo kompjuetr laptop.

Nese do link per te pa ndeshjet,fut ne google ket,

http://albsports.com

Dhe ke linqe plot me pa ndeshjet.

Qys.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-09-2019, 14:04   #307
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,239
Thanks: 5,814
Thanked 12,088 Times in 4,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Kodi

Jashte teme:


Ashpersi Uroj te jesh mire ! Leri te gjitha menjane e jep me Te miren tende , pra kthehu !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 18:10   #308
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Ben,

Kodi funksionon sh mire ne android tv.

https://www.wirelesshack.org/top-bes...o-add-ons.html

Ktu ke linkun qe ke addonet me te mira.

Sdi nese e ke kodin ne tv, cel, apo kompjuetr laptop.

Nese do link per te pa ndeshjet,fut ne google ket,

http://albsports.com

Dhe ke linqe plot me pa ndeshjet.

Qys.
Danke Sehr...se isha skeptik.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 12:02   #309
Rudolf89
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 53
Thanks: 54
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Rudolf89 ka njė atmosferė spektakolareRudolf89 ka njė atmosferė spektakolare
Re: Kodi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
pa pare s'ja jep moma babes kan pas thone dikur
babe nga durresi baba im me thot per her po nuk dhe leket nun i ulin breket
Rudolf89 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur