Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: A eshte turp te jesh homoseksual???
Po 47 61.84%
Jo 24 31.58%
Jam ne medyshje 5 6.58%
Votues: 76. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-09-2017, 02:06   #501
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 199 Times in 104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Darkblonde pėlqehet nga
i vjetėr 28-09-2017, 02:09   #502
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 199 Times in 104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin

Max character, in "2 broke girls", is very, very straightforward person and usualy this kind of people, not only are broke money wise, but broke everywhere in all related fields, especially heart and soul..

This show is one of my favorite shows (after 2 and half men).
2 and a half man is awesome...jam tek sezona e 6
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 02:18   #503
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,783
Thanks: 8,714
Thanked 2,699 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bindi Shiko postimin
Jo vetem turp,por bastardhim dhe ēregullim psikqik i qenjes, qe bie ndesh me rjedhen produktive te vete natyres njerzore,...
Po ta jap pergjigjen alla Lafawnduh and Kip's style.

Bravo Bindi, nuk ka ku te shkoje me tutje e verteta!__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 02:22   #504
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,783
Thanks: 8,714
Thanked 2,699 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Darkblonde Shiko postimin
2 and a half man is awesome...jam tek sezona e 6
Two and half men - with Charlie Sheen and Berta and Alan Harper. I shikoj dhe i rishikoj dhe nuk me merziten kurre.

Kjo me Waldo (Ashton Kutcher) eshte koti fare dhe nuk e ndjek.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 28-09-2017, 12:31   #505
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Hello Kitty u plake edhe akoma sexi mbete
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i HELEN OF TROY pėlqehet nga
i vjetėr 28-09-2017, 12:38   #506
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 106
Thanked 1,049 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Luaj vendit!!
Qenka rikthyer helena e trojes!!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 12:45   #507
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

😂 Tani nuk iki me
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i HELEN OF TROY pėlqehet nga
i vjetėr 28-09-2017, 13:12   #508
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,371
Thanks: 231
Thanked 462 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HELEN OF TROY Shiko postimin
�� Tani nuk iki me
Osht nifar Menelahu qe eshte ne kerkim...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2017, 13:16   #509
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,219
Thanks: 1,138
Thanked 6,583 Times in 2,937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Nuk o turp! Make love not war. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 28-09-2017, 17:47   #510
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 199 Times in 104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Two and half men - with Charlie Sheen and Berta and Alan Harper. I shikoj dhe i rishikoj dhe nuk me merziten kurre.

Kjo me Waldo (Ashton Kutcher) eshte koti fare dhe nuk e ndjek.
Po nga momenti kur u shfaq Ashton Kutcher sme vjen aq interesant,nuk i shkon ai rol hic.
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Darkblonde pėlqehet nga
i vjetėr 17-10-2017, 18:27   #511
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Me ata ose ato qe kam njohur une,koinficentin e inteligjences e kane MAKSIMALE.
Shume njerezor...nuk shkruaj per TORRE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 20-10-2017, 16:41   #512
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Ka nje teme ku nje forumist ka shkruar: jeta PERSONALE e Robert Elsie nuk me ka interesuar.
100% keshtu ESHTE.
GRANDE....apropo deshira, apo amaneti i tij fundit,ose ju LUT asaj qe i boni kaptinen ishte: dua te me varrosin ne USA dhe jo ne Austri.
RIP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2017, 20:50   #513
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 942
Thanks: 2
Thanked 21 Times in 21 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Eshte perversitet, rrjedhoje e edukates se keqe, apo e ndikimeve demoniake, te cilat sot rrezikojne shoqerine. Si orthodhoks citoj Biblen dhe Shkrimin e Shenjte, ku homoseksualizmi konsiderohet si nje "degjenerim i neveritshem" dhe ku keta persona perverse perjashtoheshin nga Kisha.
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ilia spiro pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2017, 20:52   #514
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,646
Thanks: 1,450
Thanked 1,355 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Eshte perversitet, rrjedhoje e edukates se keqe, apo e ndikimeve demoniake, te cilat sot rrezikojne shoqerine. Si orthodhoks citoj Biblen dhe Shkrimin e Shenjte, ku homoseksualizmi konsiderohet si nje "degjenerim i neveritshem" dhe ku keta persona perverse perjashtoheshin nga Kisha.
Zoti jot te shpetofte, se tjetersoj s'besoj s'e gjen shpetim nga ku je futur.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BlueRose pėlqehet nga
i vjetėr 26-11-2017, 23:15   #515
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Eshte perversitet, rrjedhoje e edukates se keqe, apo e ndikimeve demoniake, te cilat sot rrezikojne shoqerine. Si orthodhoks citoj Biblen dhe Shkrimin e Shenjte, ku homoseksualizmi konsiderohet si nje "degjenerim i neveritshem" dhe ku keta persona perverse perjashtoheshin nga Kisha.
Prandaj κορίτσι qpoheshin ne bith qe te shkonin te virgjera tek aνδρες(mund te me korrigjosh)....apo sti kane thene ne ....Qish!!!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2017, 07:34   #516
ilia spiro
V.I.P
 
Avatari i ilia spiro
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 942
Thanks: 2
Thanked 21 Times in 21 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
ilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarėilia spiro ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Eshte perversitet, rrjedhoje e edukates se keqe, apo e ndikimeve demoniake, te cilat sot rrezikojne shoqerine. Si orthodhoks citoj Biblen dhe Shkrimin e Shenjte, ku homoseksualizmi konsiderohet si nje "degjenerim i neveritshem" dhe ku keta persona perverse perjashtoheshin nga Kisha.
Fjalet qe thashe jane te Zotit. Nese fyeni, shani Ate, jo mua. Shnet!
__________________
Duaje tė afėrmin tėnd si veten
ilia spiro nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2017, 09:49   #517
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,137
Thanks: 12,440
Thanked 7,313 Times in 4,887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Fjalet qe thashe jane te Zotit. Nese fyeni, shani Ate, jo mua. Shnet!
Zanafilla 1,2

Krijimi i jetes shtazore per litosferen

24-Pastaj perendia(me te vogel e ka pak)tha: Te prodhoje toka qenie te gjalla sipas llojit te tyre......kafshe,rreshqanore (perkthimi me i drejte do ishte zvarranike) dhe bisha te tokes,simbas llojit (SPECIE do ishte fjala me e GODITUR,pavaresisht qfar gjuhe) te tyre.

Faqja2.

Zanafilla 3,4

Gjykimi i njeriut

14-Atehere zoti perendi i tha gjarprit: me qene se bere kete gje,qofsh i mallkuar nder gjithe kafshet dhe tere bishat e fushave!Ti do te ecesh (perseri gabim perkthimi) mbi barkun tend dhe do te hash pluhur gjithe ditet e jetes tate.

PS: po mos ta krijonte gjarprin zoti, do kursente dhe fatkeqesite...e tija....mendoj vete.

Faqja4

Shenimi im: kjo nga nje bibel sepse ka shume te tilla.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 27-11-2017, 10:50   #518
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,134
Thanks: 0
Thanked 3,011 Times in 1,702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Ka turpe me te medha se ky.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 30-11-2017, 22:56   #519
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,752
Thanks: 335
Thanked 876 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

JO...............
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-11-2017, 23:02   #520
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,218
Thanks: 8,318
Thanked 7,232 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte turp te jesh homoseksual???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ilia spiro Shiko postimin
Fjalet qe thashe jane te Zotit. Nese fyeni, shani Ate, jo mua. Shnet!
Shnet pac....Zoti t'rujt ment e krese.....se paske shku per hatlla o Tungj.

Pse u dashka me fut zotin e biblen me kuptu qe te jesh nje sumtekelek/e na qenka turp....si guxon ti o papuli i mrapsht...te ka hedhur Sevastianosi me Janullen helm ne shpirt se nuku meret qisha me te tilla herezirėra....te kam bėrė lanet.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur