Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Mjedisi

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-05-2017, 22:29   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,486
Thanks: 4,662
Thanked 2,240 Times in 938 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Valbona nė njė album fotoshKulla e Kolė Gjonit nė Luginėn e ValbonėsVendi ėshtė plot me lule tė egra......dhe ujra shkumėzues, tė pijshėm dhe akull tė ftohtė.Ka fusha tė bleruara ku mbushesh me ajrin e bjeshkėveDhe liqene si ky, i Xhemės ku mund tė freskohesh nė verė.Pėr tė apasionuarit e sportit ka disa opsione.Nėse shikon poshtė mund tė gjesh gjithfarė krijesash.Ndėrsa kur sheh lartė, mbi retė dallon malet.Dhe tė rriturve u duket vetja fėmijė.
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2017, 17:40   #2
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,438 Times in 1,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Bote tjeter Valbona.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2017, 17:45   #3
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,095
Thanks: 8,258
Thanked 7,164 Times in 4,599 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

kete vere do ta vizitoj .....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2017, 17:56   #4
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,718
Thanks: 2,987
Thanked 3,438 Times in 1,910 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

.............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_4848.jpg (20.0 KiloByte, 94 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_4821.jpg (21.1 KiloByte, 95 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_4850.jpg (21.3 KiloByte, 94 shikimet)
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 12-11-2017, 19:37   #5
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Masakrohet Parku Kombėtar i Valbonės, me bekimin e tė dy partive dhe me gjithė dhjetėra protestat e bėra si dhe kundėrshtimin e banorėve vendas. Mė 10-11 nėntor disa dhjetėra protestues protestuan nė Bajram Curr dhe nė Valbonė, ku lumi tashmė po shkatėrrohet me dhjetėra metra ēdo ditė, dhe ku vetėm pak muaj mbeten deri nė mbylljen pėrfundimtare tė Valbonės nė njė tub tė gjatė 12 km.
Fotot nga vendi:

Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edvin83 pėlqehet nga
i vjetėr 12-11-2017, 19:42   #6
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edvin83 pėlqehet nga
i vjetėr 12-11-2017, 20:06   #7
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,510
Thanks: 9,466
Thanked 5,053 Times in 3,151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Se mos vetem Valbona!
Ata Po ju pine gjakun, Juve mereni me parqet kombetare...
Qe as vete nuk e kuptoj pse quhen Kombetare?
Parqet qeveritare eshte emri i duhur
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 12-11-2017, 20:34   #8
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Se mos vetem Valbona!
Ata Po ju pine gjakun, Juve mereni me parqet kombetare...
Qe as vete nuk e kuptoj pse quhen Kombetare?
Parqet qeveritare eshte emri i duhur
Nė Valbonė po u pijnė ujin banorėve. Banorėt e kanė luftė pėr ujin e pijshėm, pėr bukėn e gojės, e nuk ėshtė luftė pėr parqe si thua ti. Por zona quhet Parku Kombėtar i Valbonės, sepse ruhet me ligj shqiptar, por ligji shkelet nga qeveria kundrashqiptare.
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2017, 20:43   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,510
Thanks: 9,466
Thanked 5,053 Times in 3,151 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Nė Valbonė po u pijnė ujin banorėve. Banorėt e kanė luftė pėr ujin e pijshėm, pėr bukėn e gojės, e nuk ėshtė luftė pėr parqe si thua ti. Por zona quhet Parku Kombėtar i Valbonės, sepse ruhet me ligj shqiptar, por ligji shkelet nga qeveria kundrashqiptare.
Read between the lines Edo
Kur them Po ju pine gjakun! Nenkupton Po ju marin, ujin, buken, ajrin token... dinjitetin and so on...

Btw kur ka filluar te quhet Parku Kombetar i Valbones?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2017, 22:11   #10
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Read between the lines Edo
Kur them Po ju pine gjakun! Nenkupton Po ju marin, ujin, buken, ajrin token... dinjitetin and so on...

Btw kur ka filluar te quhet Parku Kombetar i Valbones?
njelloj si Karavastaja dhe Yellowstone
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 20:17   #11
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Read between the lines Edo
Kur them Po ju pine gjakun! Nenkupton Po ju marin, ujin, buken, ajrin token... dinjitetin and so on...

Btw kur ka filluar te quhet Parku Kombetar i Valbones?
Parku kombėtar "Lugina e Valbonės"

Emri i Zonės sė Mbrojtur: Lugina e Valbonės

Kategoria
Park Kombėtar, kategoria e II-tė IUCN

Vendimi me tė cilin ėshtė shpallur
VKM Nr.102, datė 15.01.1996

Sipėrfaqja, vendndodhja-kordinatat
Ka njė sipėrfaqe prej 8000ha. Kjo ėshtė ndėr luginat mė tė njohura qė shtrihet nė qendėr tė Alpeve Lindore Qarku Kukės, rrethi Tropojė.

Rrugėt me anė tė tė cilave shkohet nė destinacion
Me rrugė automobilistike, B. Curri- Shoshan- Dragobi-Valbonė 30km

Pėrfaqėsuesit specifik tė Florės dhe Faunės
Nė ZM "Lugina e Valbonės" rriten e zhvillohen lloje tė ndryshme drurėsh pyjorė duke filluar nga shkurret tė pėrfaqėsuara kryesisht nga zhkoza e zezė (Carpinus orientalis), e shoqėruar me lajthinė (Corillus savellana) dėllinjėn e kuqe (Juniperus oxycedrus), cermedellin(Cotinus coggygria) e deri me pyjet masive tė Ahut.Parku ėshtė gjithashtu dhe njė zonė e vetme e takimit tė hormoqit (Picea abies). llojet drunore (Acer pseudoplatanus), panja fletėgjėrė (Acer obtusatum), frashėri i bardhė (Fraxinus oxycarpa), bliri i kuq (Tilia rubra), bliri fletėgjėrė (Tilia platyphyllos), shkoza e bardhė (Carpinus betulus), halorėt pėrfaqėsohen nga arneni (Pinus peuce), pisha e zezė (Pinus nigra), bredhi i bardhė (Abies alba), rrobulli (Pinis heldrechi) dhe hormoqi (Picea excelsa). Takohet nė pak individė edhe Tisi (Taxus baccata)

Bimėt barishtore janė tė shumėllojshme tė pėrhapura nė ēeltira por edhe nė kullotat pėrrreth ZM "Lugina e Valbonės" Disa nga llojet pėrfaqėsuese, salepi (Orchis sp.divaricata), xhirokulli (Calchicum autumnale), zambaku shqiptarė (Lilium albanicum) Ramonda Serbica, Fritillaria messanensis, Pulsatilla halleri.

Llojet kryesore tė kafshėve qė gjenden nė ZM "Lugina e Valbonės" janė; ariu i murrmė (Ursus arctos), dhia e egėr (Rupicapra rupicapra), kaprolli (Capreolus capreolus) macja egėr (Felis silvestris), rriqebulli (Lynx lynx), ujku (Canis lupus), derri i egėr, lepuri, dhelpra. Kurse shpendė mund tė permendim; gjeli i eger (Tetrea urogallus), shqipja e ballkanit (Circus pygargus), zhgaba (Gyps fulvus), thėllėza e malit,(Alectoris graeca) skifteri, huta, bufi,etj.
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 20:19   #12
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

https://www.facebook.com/events/567497570254255/
Masakra e Parkut Kombėtar tė Valbonės dhe vetė lumit tė Valbonės po pėrparon me shpejtėsi. Nuk kemi mė kohė! Duhet tė ndalim shkatėrrimin e pakthyeshėm tė lumit tė Valbonės, tė ndalim futjen e saj nė 25 km tuba e tunele. Ta shpėtojmė kėtė shtojzovalle tė dėnuar me vdekje nga qeveritė e djeshme e tė sotshme, privatėt qė nuk pyesin pėr ligje, dhe nga sistemi i korruptuar i drejtėsisė qė shkel ligjin e Republikės. Kjo shtojzovalle po kėrkon ndihmė nga shqiptarėt qė tė rrjedhė e lirė e jo nė tuba, qė troftat tė jetojnė nė lumė e jo tė grihen nė turbina, e qė turistėt tė shijojnė lumin e jo tubat.
Ejani mblidhuni tė shtunėn, datė 18 nėntor, ora 11, te Monumenti i Shpalljes sė Pavarėsisė te Parku Rinia, Tiranė, nga ku do tė marshojmė nė bulevard deri te kryeministria, pėr tė kėrkuar si shqiptarė tė bashkuar shpėtimin e Valbonės, se njė Valbonė kemi!
Pse duhet tė bashkohemi nė shpėtimin e Valbonės?
1. Ndėrtimi i HEC-eve nė nė parqe kombėtare ndalohet me ligjin shqiptar e me tė gjitha konventat ndėrkombėtare pėr parqet, qė Republika e Shqipėrisė i ka nėnshkruar.
2. Valbona ėshtė dėnuar tė futet nė 25 km tunele e tuba, duke ua marrė ujin banorėve qė jetojnė nė Luginėn e Valbonės, e si pasojė duke dėmtuar bujqėsinė dhe duke ua prerė tė vetmin burim tė ardhurash banorėve - turizmin qė ėshtė zhvilluar vetėm nga Lumi Valbonė. Asnjė turist nuk do tė vinte tė shihte tuba e beton nė vend tė njė lumi.
3. Me futjen e Valbonės nė tuba, dėnohet me vdekje trofta endemike e Valbonės si dhe shumė lloje tė tjera peshqish e gjallesash tė pastudiuara mė parė.
4. Ndėrtimi i HEC-eve ka ndotur aktualisht ujin e lumit dhe ujėrat e pijshėm, pasi inertet me metale tė rėnda helmuese po derdhen nė lumė.
5. Valbona ėshtė e vetme nė llojin e tij si lumė, shkatėrrimi i saj do tė sillte humbjen e njė vlere tė paēmuar pėr Shqipėrinė e pėr gjithė botėn.
6. Valbona e lugina e Valbonės i pėrket tė gjithė kombit, e nuk ka tė drejtė asnjė qeveri ta grabisė lumin e tokėn e t'ia japė njė privati pėr shfrytėzim e pėrdorim privat.
7. HEC-et nuk sjellin asnjė pėrfitim pėr banorėt e zonės. Pas pėrfundimit tė HEC-eve, do tė nevojitet asnjė deri nė 1-2 roje pėr funksionimin e HEC-eve. Pra nuk krijohet asnjė vend pune, pėrveē pėrfitime pėr persona tė caktuar qė as nuk banojnė fare nė atė luginė.
8. E gjithė afera ėshtė njė aferė klienteliste, grabitje pasurie kombėtare dhe korruptive, ku janė bėrė tok qeveri tė korruptuara, privatė qė nuk pyesin pėr ligje, dhe njė sistem i korruptuar drejtėsie qė shkel ligjin e Republikės.
Dhe sė fundi, shkelja e ligjit shqiptar e konventave ndėrkombėtare ėshtė krim e prandaj shqiptarėt duhet tė ndalin krimin para se krimi t'i gllabėrojė ata!
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2017, 17:10   #13
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,305 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Nejse...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2017, 20:50   #14
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Si ishte Valbona, si po e shkatėrrojnė, e si do tė jetė pas dy muajsh nėse nuk e ndalim kėtė mynxyrė nesėr...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Barbari.jpg (22.0 KiloByte, 41 shikimet)
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2017, 22:39   #15
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
kete vere do ta vizitoj .....
Alaska e vogel
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2017, 21:21   #16
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Shkaterrimi ne video...
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edvin83 pėlqehet nga
i vjetėr 02-12-2017, 18:45   #17
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Protesta e 2 dhjetorit pėr tė ndalur shkatėrrimin e Valbonės:


https://www.facebook.com/faxweb.al/v...6669099314394/
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2017, 18:48   #18
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Protesta e 18 nėntorit, nė mbrojtje tė Valbonės:


Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2017, 13:30   #19
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2017, 15:48   #20
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 3,971
Thanks: 298
Thanked 296 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Valbona nė njė album fotosh

Friends of Valbona
4 hrs ·
Mė 17 dhjetor, ditė e diel, ora 12, fillojnė protestat ciklike nė mbrojtje tė Valbonės. Ftojmė ēdo shqiptar kudo qė ėshtė, qė nė orėn 12 tė tė dielės tjetėr, tė shkruajė nė njė pankartė "Ta shpėtojmė Valbonėn" ose "Ndal shkatėrrimit tė Valbonės", tė dalė nė sheshin e qytetit ku jeton bashkė me tė tjerė, dhe tė bėjė foto e ta verė online. Aty ku ka ambasada shqiptare, tė dėrgohet njė letėr kėrkesė ku tė kėrkohet ndalimi i menjėhershėm i punimeve qė po shkatėrrojnė Valbonėn. T'i tregojmė barbarėve qė shqiptarėt janė tė bashkuar pėr tė mbrojtur tokėn e tyre, pasuritė e tyre!
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur