Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-12-2017, 11:15   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,283
Thanks: 8,923
Thanked 4,642 Times in 2,104 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 138
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Stadiumi “Nacional” do tė jetė nė Drenas
04/12/2017 11:04
Qeveria e Kosovės ka miratuar projektin pėr ndėrtimin e stadiumit “Nacional” nė zonėn ekonomike tė Drenasit.

IndeksiOnline shkruan se ėshtė miratuar kėrkesa e ministrit tė Kulturės, Rinisė dhe Sportit, Kujtim Gashi.

Pas kėtij vendimi, pritet kalimi i pronės nga varėsia e Komunės nė varėsi tė Qeverisė dhe mė pas studimi i fizibilitetit.

Stadiumi i ri, ku do tė luajė pėrfaqėsuesja e Kosovės do tė jetė 14 kilometra larg Prishtinės dhė nė distancė tė afėrt nga autostrada dhe aeroporti i vendit, karakteristika kėto qė e kanė favorizuar nė krahasim me projektet e tjera.

Top Channel
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2017, 11:45   #2
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,061
Thanks: 576
Thanked 1,028 Times in 621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Stadium ne drenas? Wtf
Eshte bo noi studim fizibiliteti se cfare i sjell kosoves ky stadium ne drenas? Kur nderkohe shume mire mund te kishin prish ekzistuesin dhe ta ndertonin brenda ne prishtine. Se di por mu me duken me shume premime alla berishiane sesa nje projekt real qe mund t’marre forme!!
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 13:55   #3
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,468
Thanks: 4,929
Thanked 5,393 Times in 2,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Kur te loze kombetarja e Kosoves une do brohoras
Kosovo
Kosovo

Ubi Ubi Srbina
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2017, 22:02   #4
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,133
Thanks: 662
Thanked 497 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Stadium ne drenas? Wtf
Eshte bo noi studim fizibiliteti se cfare i sjell kosoves ky stadium ne drenas? Kur nderkohe shume mire mund te kishin prish ekzistuesin dhe ta ndertonin brenda ne prishtine. Se di por mu me duken me shume premime alla berishiane sesa nje projekt real qe mund t’marre forme!!
WTF pra, mer me mend te ndertohet stadiumi kombetar ne katund ku ben dreq vez!!!

Miliona euro do shpenzohen nga buxheti(taxapaguesit) per te knaq egon e mafis katundareske drenicake!
Ne vend qe stadiumi te behet atje ku mund te shfrytezohet edhe per veprimtari tjera si zyra dhe hapsira biznesi ku se paku mirembajtja dhe funksionimi i stadiumit nuk do jet gjithmon nen buxhetin e shtetit drenicaket e bejn ne katund pa kurfar logjike ekonomike!!
nejse ,keshtu do te shpenzohen miliona evro edhe per mirembajtje qe do behet nga katundarija e hashimve!
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2017, 23:36   #5
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

BTW edhe ajroportin ta ēmontojne dhe ta ndreqin ne Drenice, ta mbledhin gjithe autostraden e ta mbeshtjellojne si leter ane e pertej Drenices ta sjellin, ene njo kazinon nacionale ēfaaap ne Drenice, pastaj ene njo Bordellon nacionale kombetare edhe ate ne Drenice ta ndreqin


kur thoshte aj lediojajaaaaa na mbyten idjotat
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 00:36   #6
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,133
Thanks: 662
Thanked 497 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Stadiumi “Nacional” do tė jetė nė Drenas
04/12/2017 11:04
Qeveria e Kosovės ka miratuar projektin pėr ndėrtimin e stadiumit “Nacional” nė zonėn ekonomike tė Drenasit.Top Channel
"Zona ekonomike e Drenasit"!! dy minimarket,nji berber dhe dy kiosk
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 00:37   #7
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,133
Thanks: 662
Thanked 497 Times in 349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
BTW edhe ajroportin ta ēmontojne dhe ta ndreqin ne Drenice, ta mbledhin gjithe autostraden e ta mbeshtjellojne si leter ane e pertej Drenices ta sjellin, ene njo kazinon nacionale ēfaaap ne Drenice, pastaj ene njo Bordellon nacionale kombetare edhe ate ne Drenice ta ndreqin


kur thoshte aj lediojajaaaaa na mbyten idjotat
pirat e ke harru akademin e shkencave dhe tatrin kombetar,pa kto dyja smunen drenicaket
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Damastion pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2017, 00:42   #8
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,236
Thanks: 1,561
Thanked 1,101 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Keta trapa nuk kan dallim nga ata te memedheut !! Thjeshte jane tabulla !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2017, 22:55   #9
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
pirat e ke harru akademin e shkencave dhe tatrin kombetar,pa kto dyja smunen drenicaket
Po e marrim vendimin te ndertojme diēka, pastaj duke hapur me buldozere i bejme edhe fizibilitetin

keshtu eshte kur ēdo turi-kali injorant te behet kryeminister edhe bene politiken integrativo-zhvillimore te vendit per ne gjitha institucionet nderkombetare me 200 ministra e zevendesministra pas vetes.

Pastaj jo fajin ka juropa budadhai qohet e voton dhe perzgjedh budadhain, me nje fjale q... nenen si atij qe voton dhe votohet se nje budadha jane.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 18:27   #10
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,271
Thanks: 58
Thanked 237 Times in 162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Krejt hajvana bre.
Stadiumi i kryeqytetit ne katun drenice...
Loparet e Drenices trime me ne krye Hashim xhyvezin i kan hype permi Kosoves njiher.
Po shpresojme qe i cel syte populli , e mas do vjete jau jep hakun ktyne m.utave qe po e flliqin Kosoven.

Qysh dojne me ia lan emnin stadiumit keta?
Iu kan harxhue edhe emnat ktyne...vec le t`ia lane :
Qemajl Abria,pleqnar patriot e veprimtar per cashtje t`megjave e vjedhjes se malit.
Shum te ndjekun politik,per mal, ka Drenica.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 20:23   #11
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,240
Thanks: 40
Thanked 110 Times in 78 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Skerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Vjellni vrere vjellni, zorragji Prishtine e ju tjeret nje zot e dite se cka jeni. Leni bajraktarizmat anash e perdorne trurin

Shume projekt i mire menduar! Per ju qe s’ja keni haberin ku gjendet zona ekonimike e Drenasit apo Drenica ne pergjithesi: ky vendi eshte me afer Sllatines se qytezes se Drenasit. ‘Te pishat’ mbi Korrotice e Eperme ne rrugen kryesore per Peje, ne te djathte para se te kalojsh kronin e mbretit.

Prishtina eshte bo nje katun i mbipopulluar per nga infrastruktura. Nje ‘pordh’ mu ba bllokohesh ne trafik per 3-4 ore. Nje stadium i tille vetem do i komplikon gjanat edhe me teper, e as mos te flasim per ndotjen e ajrit....Vendi ku do ndertohet ky stadiumi eshte ideal per nje objek te permasave te tilla. Afer maleve me ajre shume te paster, me hapesire te duhur per parkingje e gjera tjera qe i duhen nje stadiumi Nacional, me qasje ne autostraden kryesore qe lidh te gjitha qytetet e Kosoves, shume afer airoportit etj.
__________________
<Gjuha āsht tulit e gjithshka bluen>

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Skerdilaidas : 07-12-2017 nė 20:56
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Skerdilaidas pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 22:08   #12
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

paqeter, paqeter stadioni i ri kombetar ne Ēikatova City se aty eshte nje are e modhe ku i leshojme lopet me kullote edhe nuk i pengon hiq kurkujna bile si te zbrezin prej ballonjes ata futbollistet qe vijne me luajt mund ti biejne arave ne kembe dhe ju bie me shkurt se rruget jane te zena ne kolona me limuzina

Ne bote dhe ne vendet me tradite sporti, ndeshjet e futbollit te karakterit nderkombetare zhvillohen ne ēdo stadion te liges se pare qe ploteson kriteriumet, si nga ana e sigurise, e kapaciteteve te shikuesve qe percjellin ndeshjen dhe disa kriteriumeve te vendosura nga organizatat profesionale boterore te sportit dhe nuk ju shkruan askund stadion kombetare.

Shtrohet pyetja tjeter, kush do e perdore kete Stadion, nese nuk zhvillohen ndeshje te garave nderkombetare, apo do i leshojne lopet te kullosin aty deri sa te ndodhe ndeshja e radhes
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:33   #13
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,240
Thanks: 40
Thanked 110 Times in 78 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Skerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Cili vend pra i permbush ato kushte per mendjen tende, pirati virtual? Dhe per super ligen e Kosoves e ke fjalen, e per Prishtinen? Feronikelin e ekipet tjera i ke po ne ate nivel.

Ta kesh ne mendje qe nuk vjen i huaji me i rras tym KEK-u e pluhun sheheri futballerat pro, ne nje katun ne steroide me infrastruktur katastrof, alla turqe, te quajtur kryeqytet.
__________________
<Gjuha āsht tulit e gjithshka bluen>

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Skerdilaidas : 07-12-2017 nė 22:36
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:42   #14
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Eshte ēeshtje logjike, por parasegjithash edhe financave nje ndertim, investim ndoshta qe kap dhe zakonisht stadionet e permasave te tilla kapin shifren mbi 100 milion eurosh sipas standardeve te FIFA-s dhe qohet Kadri- Luli si eksperte i madh i sportit hajde po e ndreqim ne Drenice, pune te madhe e patriotike po bejme.

Kapacitete financiare nuk ka asnje klub i liges se pare, ta ndertoje nje te tille, por lere ne nje vend te pakten ku mund ta perdorin dy-tre klube te tjera futbolli, por jo te besh nje investim te deshtuar, vetem se ta kerkon FIFA sipas standardeve te saja.

Ke qytete qe me numer te banoreve ti kalojne dy Kosova te industrializuar, por qe nuk ndertojne stadiume, vetem se i bie rruga dikujt me afer. Ē`rendesi ka a vjen ai prej Anglise e ndonje vendi tjeter te luaj, bejne mijera kilometra udhetim dhe keta si te menēur qe jane te ja shkurtojne rrugen 10 kilometershe deri ne stadion.

Gjeje ndonje vend ne bote, ku investime te tilla sportive jane bere ne ndonje qyteze, se kreu i shtetit ka vendosur ku do ndreqin stadionin !
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 22:57   #15
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

ledio plasi sherri nderkatunar kosovar.
eshte mire kur ka investime te huaja
edhe ne ne berlin na e kan bo aeroportin ne katun
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:00   #16
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,240
Thanks: 40
Thanked 110 Times in 78 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Skerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Problemin e ke me Drenicen ti, parasegjithash. Nuk eshte ceshtje sporti apo stadiumi sic shifet, se je veshtire te kuptohesh me ato poste te gjata e inkoherente.

Nejse, ke vizitu ti pllumit Kosoven ndonjehere apo Prishtinen?
__________________
<Gjuha āsht tulit e gjithshka bluen>
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:03   #17
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ledio plasi sherri nderkatunar kosovar.
eshte mire kur ka investime te huaja
edhe ne ne berlin na e kan bo aeroportin ne katun
ato jane investime vendore, cilin investim ta bene i huaji ne stadione, ku ke degjuar e lexuar ledio, se do e kerkoj edhe une nje per te katuni ne Miēibabe Dhe kush ju ka faj qe Berlini eshte katun, mos deshet t`ua ndreqin aeroportin te Bahnofja, zbret nga treni dhe hip ne aeroplanin per bashkine e Kamzes dhe hajde me Aeroplan prej Kavaje e ēfap ne tren
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:05   #18
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ato jane investime vendore, cilin investim ta bene i huaji ne stadione, ku ke degjuar e lexuar ledio, se do e kerkoj edhe une nje per te katuni ne Miēibabe Dhe kush ju ka faj qe Berlini eshte katun, mos deshet t`ua ndreqin aeroportin te Bahnofja, zbret nga treni dhe hip ne aeroplanin per bashkine e Kamzes dhe hajde me Aeroplan prej Kavaje e ēfap ne tren
edhe ne Myzeqine te ferizajt nuk do ishte keq
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:12   #19
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,123
Thanks: 2,946
Thanked 3,128 Times in 2,083 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe ne Myzeqine te ferizajt nuk do ishte keq


jo nuk do ishte aspak problem nese e ndertojne ne ēdo vendbanim, shembull pse jo edhe stadionin olimpik te Gjylekarit me 70.000 vende per shikues, meqe mendon qe investitori i huaj vjen e investon ne stadione.

Ledio, nuk eshte aeroport e autostrade ku arketon investitori, do ti duhen 200 vite te prese per ti qarkulluar ato para te investimit.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 23:14   #20
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,372
Thanks: 5,814
Thanked 6,828 Times in 4,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Drenicė: Nė Drenas do tė ndėrtohet stadiumi i ri kombėtar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin


jo nuk do ishte aspak problem nese e ndertojne ne ēdo vendbanim, shembull pse jo edhe stadionin olimpik te Gjylekarit me 70.000 vende per shikues, meqe mendon qe investitori i huaj vjen e investon ne stadione.

Ledio, nuk eshte aeroport e autostrade ku arketon investitori, do ti duhen 200 vite te prese per ti qarkulluar ato para te investimit.
Demka shum i heshtur sonte
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur