Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-12-2017, 06:21   #261
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Femrat nuk jane njerezit apo me te mire se meshkujt,thjesht ju mungonte koha qe ti benin duart e pista apo ti ndyenin.

Nga....................tezja e feminizmit.
Apropo....me ka bere pershtypje qe feministet jane ne shumicen e rasteve.....SHEMTIRA.Diten e mire.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg rita-petro-1.jpg (17.6 KiloByte, 149 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg imago77235028h.jpg (19.6 KiloByte, 148 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 23:15   #262
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 106
Thanked 1,048 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 11-12-2017, 23:44   #263
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,812
Thanks: 2,219
Thanked 2,093 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 22:59   #264
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,755
Thanks: 1,499
Thanked 1,674 Times in 1,119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Kėnd/.......
*kontravers

__________________
- Ami la vita?
- No, č solo un'avventura.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 23:14   #265
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,131
Thanks: 0
Thanked 3,008 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

E dua aq shume, aq sa e urrej.
__________________
Festina lente!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mistrece : 15-12-2017 nė 23:27
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2017, 23:36   #266
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,381
Thanks: 5,822
Thanked 6,832 Times in 4,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Qenka shume shpirtmire do thonte Meri
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 16-12-2017, 02:31   #267
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,783
Thanks: 8,714
Thanked 2,695 Times in 1,390 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
E dua aq shume, aq sa e urrej.
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Hello Kitty : 16-12-2017 nė 02:34
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 10:11   #268
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Un sorriso infondato č un sicuro segno di un idiota............... non č senza ragione un vecchio proverbio !!!!!!!!!!!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 5a21656015e9f902911274f1.jpg (23.1 KiloByte, 101 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 10:23   #269
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,131
Thanks: 0
Thanked 3,008 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Kjo do te thote, qe paske arritur kulmin e dathurise. This kind of feeling is original of "the house".
E kisha fjalen per kengen. Se ajo Meri kishte vjedhur drogen time per te kendkontroversuar.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-12-2017, 23:07   #270
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,755
Thanks: 1,499
Thanked 1,674 Times in 1,119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

__________________
- Ami la vita?
- No, č solo un'avventura.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 17-12-2017, 08:59   #271
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Askush nuk ben pjese rastesisht ne jeten tende(timen si rast).Njeri(a) ishte,eshte dhe do jete dhurate.Tjetri(a) eshte,ishte dhe do jete leksion apo mesim.
PS: SOT ju qeras Beni me qfar te deshironi.
Agreeeeeeeeeeeeeeeee.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 18-12-2017, 23:25   #272
zigur
Anėtar
 
Avatari i zigur
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 66
Thanks: 9
Thanked 29 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
zigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolarezigur ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...


Sa qetė do tė merrja frymė po qe se vetėm njėherė do mundem ti bėj ca gjėra!

-Tė ju kėrkoj falje tė gjithė atyre qė i lėndova, duke filluar me familjen time qė e braktisa pėr dashurinė!
-Tė mos besoj asnjėherė gėnjeshtrat qė thuhen nė emėr tė dashurisė!
-Tė pajtohem me urtėsinė; “Ēdo fillim e ka njė fund!”
-Tė provoj ndjenjat e tė tjerėve pėr mua, pa rėnė vetė nė dashuri!
-Tė jetoj njė ditė tė vetme pa mė munguar askush!
-Tė pėrqėndrohem vetėm pėr persona e gjėra tė rėndėsishme pėr mua!
-T’a takoj edhe njėherė njė person shumė tė veēantė pėr mua vetėm pėr t’i kėrkuar faljen qė s’ja kėrkova kurr!
-Tė gjej prapė arėsyen pėr tė jetuar pa qarė kokėn pėr askė e asgjė!
-Tė kuptoj njėherė e pėrgjithmonė se kur mbaron interesi pėrfundojnė si “miqėsitė” njashtu edhe “dashuritė” e “mėdha!”

!
zigur nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zigur pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2017, 23:54   #273
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,555
Thanks: 106
Thanked 1,048 Times in 777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Zot me ruaj nga cfare po mendoj.
Llogjika me con ta mendoj por smund ta besoj.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2017, 19:05   #274
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,515
Thanks: 4,951
Thanked 5,411 Times in 2,839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Re: Kėndvėshtrim...

Unė..

Unė jam universi...
nuk jam send,
nuk jam..
objekti epshit pervers..
Unė nuk jam “objekti e
Dekoruar”…
Jam ajri qė krijoi dėshirėn
jam trupi …
ėndrrės tėnde..
Jam muzika e muzgjeve
e agut...
qė mbulojnė me
puthje…
Unė jam ...
Pa mua Ti s'je...
e tejdukshme ėshtė gjith
qė tek afshi im
si bryma
mbi liqen bie e tretet
Unė jam femra
jo “objekt e dekoruar”...
nė qafėn tuaj
si hajmali
Unė jam lumturia
pa medaljon
Jam universi …
brishtėsisė


Perparim Kabo!

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 03:08   #275
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 10:51   #276
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
I ftuar diku pashe nje kuti me domino. Kaq kohe...
Mu kujtuan guret e zinj, kutia e prej druri, letrat e lapset per piket. Koha kur gjyshi lozte me shoket e tij mbasditeve ne tavolinen e tyre prej druri. Edhe ne me raste loznim midis nesh.
Gjithashtu sot u kujtova qe kam harruar dhe rregullat e lojes...
Hapet me dopio 6,mbaron kush bertet ne fund.....DOMINO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2017, 10:54   #277
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,308 Times in 4,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

In der heutigen Gesellschaft vergisst der Zweibeiner das Wichtigste..................... die Menschlichkeit.

Der WOLF.

Tungi ne kujdes....trojet si dhe flamurin.

LG.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2017, 23:23   #278
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,131
Thanks: 0
Thanked 3,008 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Vetem nje gjilpere dhe pak pe.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 23:07   #279
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,923
Thanks: 4,659
Thanked 5,865 Times in 2,763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2017, 23:22   #280
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,755
Thanks: 1,499
Thanked 1,674 Times in 1,119 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kėndvėshtrim...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Dhe vjen nje dite e bie miti I Optimistit -"t'a shohesh goten, gjysem plot"

Tashme, kriteri sasior rritet : t'a shohesh ate, 3/4 plot, inkluduar dhe shkuma.

shenim :
k/veshtrimi, shpreh vetem kendin personal te k/veshtrueses dhe jo ate te redaksise.
__________________
- Ami la vita?
- No, č solo un'avventura.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur