Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-06-2017, 20:01   #581
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
https://www.youtube.com/watch?v=m5qXr9lLdwA

Kte kenge po é degjoj tani é nuk é di pse mu shfaq miku im Fshatari ndaj hyra ktu ta pershendes bashke me gjithe francophonet dhe miqte qe é vizitojne kte sofer.

Titullohet " il est oł le bonheur ?"

Ju kam xhan.
A ce jour , je ne l'ai pas encore trouvé non plus !Mais qui sait!
Tout peut arriver!
Si un jour je tombe dessus, je te ferai signe !
Je te souhaite de passer une trčs agréable soirée en compagnie de tes enfants, tes parents et ton amoureux de mari !
C'est peut-źtre ēa le bonheur!
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 06-06-2017, 20:22   #582
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,561 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

J'attends avec impatience alors !
Mercii ét je t'embrasse trčs fort.
Bonne soirée ą vous aussi mon cher ami !
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_4854.jpg (20.6 KiloByte, 97 shikimet)
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2017, 21:50   #583
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,515
Thanks: 12,137
Thanked 7,027 Times in 4,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Aprčs avoir répété trois fois avec les petits bergers la pričre . Mon Dieu, je crois, j'adore, j'espčre et je vous aime .
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 01-07-2017, 06:50   #584
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,515
Thanks: 12,137
Thanked 7,027 Times in 4,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

@fshatari
Qka banet anej

Borana....kujdes se mos te turren
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 01-07-2017, 07:00   #585
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
@fshatari
Qka banet anej
https://www.youtube.com/watch?v=aFDkHCovz-s

Borana....kujdes se mos te turren

Deri ne vitin 1981, Franca ka qene vend i francezeve te bardhe, vend i qyteterimit t'Evropes perendimore.
Me 1981, erdhen ne pushtet kripto komunistet e franēois mitterand dhe degjeneruen kete vend kaq te bukur. E mbushen me arab e me negroidos! Plehrat e ndytesirat qe po shihen ne video jane efekti i drejteperdrejte i sociokomunisteve qe rrenuen vendin e tyne pa kurfare meshire.
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 01-07-2017, 07:09   #586
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,515
Thanks: 12,137
Thanked 7,027 Times in 4,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Deri ne vitin 1981, Franca ka qene vend i francezeve te bardhe, vend i qyteterimit t'Evropes perendimore.
Me 1981, erdhen ne pushtet kripto komunistet e franēois mitterand dhe degjeneruen kete vend kaq te bukur. E mbushen me arab e me negroidos! Plehrat e ndytesirat qe po shihen ne video jane efekti i drejteperdrejte i sociokomunisteve qe rrenuen vendin e tyne pa kurfare meshire.
Kripto-kamunista ka pasur dhe Gjermania,por tash jane blute ne pushtet...lol.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2017, 07:21   #587
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 7,903
Thanks: 6,876
Thanked 5,467 Times in 2,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

I pershendes shqiptaret ne Belgjike dhe France
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 01-07-2017, 07:30   #588
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,142
Thanks: 3,094
Thanked 2,435 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

kam packende arab , por jane te padurueshem, me qarramane njerez dhe me ankues se ata jane ne kontrast te theksuar me francezet
vijne francezet urte , peshperisin , kur te kerkojne vijne me ndrojte qe te mos te shqetesojne dhe kur ikin te falenderojne njeqind here dhe nga ana tjeter arabet vijne te shqetesojne cdo dy minuta , flasin me ty pa edukate dhe te bejne fajtore pse jane te semure
eshte njera dje qe mi ngriti nervat , spara bertas ne pune por ajo mi ngriti nervat dhe sja pertova , familja i kishte sjelle nje gure dhe i binte tavolines me gure , bum, bum,
u tremba , kur shikoj kete me gure ne dore sa grushti, cben moj me gur ne spital
femijet me sollen gurin se kur i bie ziles ju nuk vini ne menjehere
moj kujtoni se jeni ju vetem ketu, prisni si te tjeret dhe beja tja merrja gurin dhe sja arrita dot , thashe tani po me qellon me te dhe ika , i shkruajta ca ilace te fleje gjume dite e nate sa te qetesohet
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2017, 08:29   #589
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,631
Thanks: 327
Thanked 415 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Marya,i kam komshi mbas murit,ma tė poshtėr dhe budallenj s'ka ku shkon .

psh :sa mirė qė ia ke ba pėr gjumin !!!!
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2017, 08:39   #590
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,631
Thanks: 327
Thanked 415 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Un grand bonjour pour Fshatar et Beauté!!!!
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i CERMENIKASI pėlqehet nga
i vjetėr 09-07-2017, 11:04   #591
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,561 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CERMENIKASI Shiko postimin
Un grand bonjour pour Fshatar et Beauté!!!!
Faleminderit CERMENIKASI nga un ét mon Cher Ami Fshatari que il est le meilleur).
@ Socio vlen dhe pėr ty dhe per te gjithe ata qe na vijn per vizite .
Arben Te pershendes!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_5059.JPG (19.3 KiloByte, 59 shikimet)
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2017, 01:19   #592
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

______________________________________________
Paroles :

Oh ! je voudrais tant que tu te souviennes
Des jours heureux oł nous étions amis.
En ce temps-lą la vie était plus belle,
Et le soleil plus brūlant qu'aujourd'hui.
Les feuilles mortes se ramassent ą la pelle.
Tu vois, je n'ai pas oublié...
Les feuilles mortes se ramassent ą la pelle,
Les souvenirs et les regrets aussi
Et le vent du nord les emporte
Dans la nuit froide de l'oubli.
Tu vois, je n'ai pas oublié
La chanson que tu me chantais.

C'est une chanson qui nous ressemble.
Toi, tu m'aimais et je t'aimais
Et nous vivions tous les deux ensemble,
Toi qui m'aimais, moi qui t'aimais.
Mais la vie sépare ceux qui s'aiment,
Tout doucement, sans faire de bruit
Et la mer efface sur le sable
Les pas des amants désunis...
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2017, 01:34   #593
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

.....................................
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2017, 01:35   #594
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Toujours des feuilles mortes, chantées par Verlaine :

Chanson d'automne

Les sanglots longs
Des violons
De l'automne
Blessent mon cœur
D'une langueur
Monotone.

Tout suffocant
Et blźme, quand
Sonne l'heure,
Je me souviens
Des jours anciens
Et je pleure

Et je m'en vais
Au vent mauvais
Qui m'emporte
Deēą, delą,
Pareil ą la
feuille morte
_________________________

Paul Verlaine
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 17-08-2017, 06:26   #595
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,163
Thanks: 945
Thanked 505 Times in 323 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Deri ne vitin 1981, Franca ka qene vend i francezeve te bardhe, vend i qyteterimit t'Evropes perendimore.
Me 1981, erdhen ne pushtet kripto komunistet e franēois mitterand dhe degjeneruen kete vend kaq te bukur. E mbushen me arab e me negroidos! Plehrat e ndytesirat qe po shihen ne video jane efekti i drejteperdrejte i sociokomunisteve qe rrenuen vendin e tyne pa kurfare meshire.
Plot ka qene me arabe edhe para 1981. Franca ka pas shume koloni dhe ka pas prurje vazhdimisht. Ne luften e pare boterore jane vrare me mijra algjeriane per Francen. E po keshtu edhe ne luften e dyte. Shume arabe erdhen edhe gjate luftes franko-algjeriane dhe pas luftes.Nuk ka lidhje me kripto komunista. Koha Miteranit ka qene koha me e mire.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:11   #596
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,561 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Pėr mua ka qen kur erdha ne France murik !

Bonjour mes amis.

Sa keq me erdhi pėr vdekjen e Johny.
Kancer...semundje qe nuk fal .
Po lexoja mesagin shume Te bukur te se shoqes Edhe pse nuk e di ą é ka dashur vertet sidoqofte Te mendojme positiven.
Ngushellime Et RIP John!
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:19   #597
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pėr mua ka qen kur erdha ne France murik !

Bonjour mes amis.

Sa keq me erdhi pėr vdekjen e Johny.
Kancer...semundje qe nuk fal .
Po lexoja mesagin shume Te bukur te se shoqes Edhe pse nuk e di ą é ka dashur vertet sidoqofte Te mendojme positiven.
Ngushellime Et RIP John!
Dashuria dhe urrejtja jane gjithemone reciproke : shoqja e ka dashur te dashurin aq sa i dashuri e ka dashur te dashuren!
As me shume as me pak !
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2017, 10:27   #598
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,219
Thanks: 1,550
Thanked 1,102 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pėr mua ka qen kur erdha ne France murik !

Bonjour mes amis.

Sa keq me erdhi pėr vdekjen e Johny.
Kancer...semundje qe nuk fal .
Po lexoja mesagin shume Te bukur te se shoqes Edhe pse nuk e di ą é ka dashur vertet sidoqofte Te mendojme positiven.
Ngushellime Et RIP John!
Ēka me i be asaje bjondes se ky iku
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:38   #599
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,142
Thanks: 3,094
Thanked 2,435 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

dje ne pune te gjitha infermjeret dhe pastruset bridhnin te gjithe me telefonat qe kendonin Johnin , ishin budallallepsur njerezit
njerezit aty duke vdekur familje te trishtuar dhe ato me muziken e johnit
me acaruan ,
as nuk perqendrohesha dot
madje edhe ne mbledhje donin te mabnin nje minute heshtje , se bem si perfundim
e ekzagjerojne
cfare ishte Johni nje pijanec duhanxhi drogaxhi , i martuar 5 here qe zoti i dha nje ze te bukur dhe ai shkaterroi veten
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2017, 10:42   #600
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,935
Thanks: 6,103
Thanked 2,847 Times in 1,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
dje ne pune te gjitha infermjeret dhe pastruset bridhnin te gjithe me telefonat qe kendonin Johnin , ishin budallallepsur njerezit
njerezit aty duke vdekur familje te trishtuar dhe ato me muziken e johnit
me acaruan ,
as nuk perqendrohesha dot
madje edhe ne mbledhje donin te mabnin nje minute heshtje , se bem si perfundim
e ekzagjerojne
cfare ishte Johni nje pijanec duhanxhi drogaxhi , i martuar 5 here qe zoti i dha nje ze te bukur dhe ai shkaterroi veten
Definicion shume i goditur i ketij poligamit francez :

"cfare ishte Johni nje pijanec duhanxhi drogaxhi , i martuar 5 here qe zoti i dha nje ze te bukur dhe ai shkaterroi veten".
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur