Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-01-2019, 17:43   #761
Doriori
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Doriori ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Dy shok rruges per ne greqi i kap uria dhe shohin nje manastir. Aty i thot shoku shokut jetojn disa murgesha shkojm u kerkojm buk shkojn kta dhe u japin pasi han kta mir e mir. Thot njeri nga keta me bast qe un ja bej murgesesh jo i thot ky jan murgesha sta japin. Ok vendosin bastin kta. Hyn brenda ne manastir ky e drejtohet te faltorja aty ishte nje .urgesh qe falej. Dhe ky filloj te mermerisi me vete e shikon murgesha dhe e pyet cfar po ben po flas me krishtin. Duke mermeritur ky ja jep fort jo mor burr se nuk behet po ik tani. Cfar thot jezusi ja ben murgesha nuk ta them se eshte turp plus ju jeni murgesh po ma thuaj se jam kureshtare. Po ja ky thot qe ju te zhvisheni lakuriq. Po jkte e ka then jezusi tani thot murgesha ne vend dhe zhvishet. Duke mermeritur prap shqiptari ja jep jo kte nuk e bej nami te behet nuk e bej po.ik o burr se kam seder un. Cfar ka thot ajo ja ky thot ik ik se sta them po he ma thuaj po ja ky thot te fus pak koken ok thot kjo meqense e thot jezusi sa afrohet ky bam te gjithin uuuuuaaaaa ja ber murgesha ca na bere kshu. O JEZUS PO MOS SHTY O JEZUS MOS SHTY
Doriori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 22:50   #762
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,252
Thanks: 23
Thanked 2,380 Times in 1,483 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

O Babi cfare eshte gjeja me e mire???
Babi: Dashuria,Familja,Shoqeria etj etj
Po jo o Babi jo cfare eshte me e mira e te mirave?
Babi: Pjeshka mamit te keqen Babi
Ok
O Mami cfare eshte gjeja me e mire?
Mami:Familja,Dashuria Shoqeria etj etj
Po jo o Mami jo me e mira e me te mirave?
Mami:Bananja babit te keqen mami.

Po Babi tha Pjeshka Jote o Mami !!!

Mami :Thote pjeshka ai se ska provu bananen te keqen mami
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 28-01-2019, 02:34   #763
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,319
Thanks: 16,251
Thanked 20,616 Times in 7,997 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ishalla nuk e lexon Rexhina, se kush rri e ia shpjegon.
me marc te keqen se e kuptova...pas 5 vjetesh
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 14:54   #764
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,543
Thanks: 1,854
Thanked 840 Times in 368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Ishin denuar dy veta me varje
Njeri tu qajt, obo bo do vdesim
Tjetri: rri se ka me keq
Ku ka me keq se te varrin ore
Tjetri: ka ka
Degjohet nje ze , futini shkopin ne b... Pastaj vareni...

Te thash qe ka Edhe me keq
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 14:57   #765
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,897
Thanks: 14,105
Thanked 12,188 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
me marc te keqen se e kuptova...pas 5 vjetesh
Ēa kuptove, na e thuaj se mos e ke kuptuar gabim.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 18:52   #766
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,252
Thanks: 23
Thanked 2,380 Times in 1,483 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēa kuptove, na e thuaj se mos e ke kuptuar gabim.
Sa njeri human je ti Ledio “Dragoi”
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 19:22   #767
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,228
Thanks: 6,708
Thanked 7,935 Times in 5,069 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Sa njeri human je ti Ledio “Dragoi”
pse te han bitha tipik
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 19:34   #768
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,252
Thanks: 23
Thanked 2,380 Times in 1,483 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: ***Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit***

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
pse te han bitha tipik
Ishte Metafore mer nuk te morin njeri autorsine e Ledios mos ki frike shtrengo Magazinen.
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 00:43   #769
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Ishte njeri ne tren , i vjen me @hi lol edhe sdinte cte bente hap dritaren e nxjer b@then ....
Po kalonte njeri aty afer dhe e kap nga * faqja* ...e i thot ..he bucko tpaska zen treni
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 00:45   #770
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,330
Thanks: 669
Thanked 1,028 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

tamam barsolete per ne tre te nates
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 00:50   #771
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Tani do te zere gjumi me kte tjetren

Njeri shkon ne nje qender ku flenin te varferit ...sa behet me e zene gjumi ..degjon nje invalid qe hyn aty ..fillon heq kemben e cmonton ..pastaj kemben tjeter ..pastaj heq njeren dore ..edheee tjetren ..u cmend ky lol
I thot atij kur te arrish ke byth@ hidha kendej se me cmende fare

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 09-06-2019 nė 00:53
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 00:54   #772
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,330
Thanks: 669
Thanked 1,028 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

tani doren e fundit si e cmontoi ky se nuk e mora vesh
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 00:56   #773
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Kte pytje bera dhe un kur ma treguan po pjesa e fundit eshte klasike ama lol
Po kot mo
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 01:29   #774
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,139
Thanks: 1,729
Thanked 1,832 Times in 1,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

E cmontovi me proteze lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i thirsty pėlqehet nga
i vjetėr 09-06-2019, 12:55   #775
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,897
Thanks: 14,105
Thanked 12,188 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Tani do te zere gjumi me kte tjetren

Njeri shkon ne nje qender ku flenin te varferit ...sa behet me e zene gjumi ..degjon nje invalid qe hyn aty ..fillon heq kemben e cmonton ..pastaj kemben tjeter ..pastaj heq njeren dore ..edheee tjetren ..u cmend ky lol
I thot atij kur te arrish ke byth@ hidha kendej se me cmende fare
Ishte nga Elbasani ai.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 13:59   #776
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Mbase kavaja mos na i ngjisni te tera lol
Kam qesh me lot me kto dje
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 23:50   #777
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Shkon njeri ne nje hotel andej na veriu lol se ftoht andej ..hyn ne dhom i japin nja 5 batanije me lesh me u mbulu ..e sic ishte ashtu erresir shtrihet per gjume
Kalon pak koh e kishte vap ky po djersitej ...fap e heq njeren ...pas pak me vape ..e heq tjetren e kshu me rradh mbetet vec me nje ...me ne fund mer kepucen afer krevatit e i gjuan kondicionerit ..u degjua nje zhurm dicka u thye...kaloj pak e filloj te kish ftohte ky ... fap mori batanijen ..edhe tjetren e keshtu me rradh te pesta ...
Kur u zgjua ne mengjes pa qe kishte thyer xhamin e dritares

He mo tanku si te duket se ti thua qe vec hargalisem lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 23:55   #778
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,330
Thanks: 669
Thanked 1,028 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Moj po ti sikur ke qene ushtar..ku dreqin i ke mesuar gjithe keto barsaleta ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2019, 23:56   #779
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,963
Thanks: 12,996
Thanked 7,957 Times in 4,652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Mi ka tregu im ate ....

Vere nje dhe ti po deshe lol

Naten
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 10-06-2019, 00:01   #780
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,330
Thanks: 669
Thanked 1,028 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta dhe Humor nga anėtarėt e forumit

Mbreti i tha lolos se pallatit te tij.Dua te besh nje veprim skandalozi,justifikimi i te cilit te jete akoma me skandaloz.Mendohu mire dhe vepro.U mendua disa dite loloja.Pa nje dite mbretin duke shetitur edhe i shkon e pickon fort ne prapanice.
-C'ben keshtu more idiot!
-Me fal madheri,kujtova se ishte mbreteresha!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur