Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Letėrsi Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-02-2019, 10:27   #1
ajzberg
ajzberg
 
Avatari i ajzberg
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 100
Thanks: 36
Thanked 73 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
ajzberg do tė bėhet i njohur mjaft shpejtajzberg do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Nje CV e mbetur ne sirtar.......

KERKESE PER DEPUTET....

Jam katnar den babaden
Ne shtepi kom lope e qen
Kom nji gru e pese femi
Kom plot groshe dhe turshi
I kom dhomat me sistem
Me cati dhe me anten
Kom oborr me peme frutore
Ne cep te tij nje nevojtore
Kom veture e kom kal
Kom tv me dixhital
Kom toke me lakra e pras
Me raki mikun qeras
Gjel e pula kom n furrik
Jom sallaks ne politik
Kom maru nji shkolle fillore
Se te mesmen e lash mbas dore
Kjo per mu eshte civia
Malli toka dhe shtepia
Gruja fmijt e gjo e gjall
Deputet du me u shpall......
__________________
Dija ėshtė injorancė e mėsuar.....
ajzberg nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ajzberg pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur