Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-06-2017, 21:46   #41
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,582
Thanked 3,531 Times in 1,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

me iphone i njeti problem
Klikon per te lexuar temat dhe te nxjer jasht
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 21:48   #42
Noe
Mi vida
 
Avatari i Noe
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,063
Thanks: 325
Thanked 259 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xyz Shiko postimin
me iphone i njeti problem
Klikon per te lexuar temat dhe te nxjer jasht
te njejtin problem kam dhe une... Nuk je e vetmja
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 21:51   #43
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,203
Thanks: 6,914
Thanked 3,210 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xyz Shiko postimin
me iphone i njeti problem
Klikon per te lexuar temat dhe te nxjer jasht
Cfare shfletusi perdore ne iphone ? Safari apo google chrome ?
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 21:52   #44
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,582
Thanked 3,531 Times in 1,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Safari......
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 21:57   #45
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,203
Thanks: 6,914
Thanked 3,210 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xyz Shiko postimin
Safari......
Provo te fshish historikunShtyp butonin Clear ne fund dhe pastaj butonin siper done.
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 22:11   #46
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,582
Thanked 3,531 Times in 1,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

e bej perher Mandi

Por ka raste funksionin normal dhe her te tjera
Te nxjer sa her do te ndrosh tem
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 22:16   #47
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,203
Thanks: 6,914
Thanked 3,210 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xyz Shiko postimin
e bej perher Mandi

Por ka raste funksionin normal dhe her te tjera
Te nxjer sa her do te ndrosh tem
Degjo, perpara se te besh login ne forum kliko nje kuti te vogel posht emri ku thote "Remember Me"

http://www.forum-al.com/showpost.php...&postcount=169

Dhe sbesoj se do kesh me probleme.
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-06-2017, 22:19   #48
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,582
Thanked 3,531 Times in 1,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

flm .....
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2018, 01:31   #49
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Kjo me kujton ato nena te cilat fshehin biskotat nga femijet qe mos te trashen shume.

Pervec asaj, ajo qe kuptoj eshte se biskotat duhet te haen fshehurazi dhe ne sekret dhe jo publikisht.

Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 02:40   #50
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,203
Thanks: 6,914
Thanked 3,210 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies

Forumi pati nje problem te vogel me cache, problemi u rregullua, por cilido qe ka probleme akoma do ti lutesha te pastroni shfletusit tuaj, si nga cel ashtu dhe nga pc.

Per ata qe nuk din ti fshijn ju jap nje shembull me posht.

__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-04-2019, 01:37   #51
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fshini Cookies
Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 20:08   #52
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,894
Thanks: 6,729
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
humba plot nje ore nga jeta ime, pregatita nje shkrim me fakte shkencore mjaft interesante persa i perket bosonit higgs.
e postova, dhe nuk postohej, tentova ta ripostoj, postimi ishte zhdukur.
mend per here tjeter.
shkruaj postime me dy rrjeshta.
Ky forumi eshte shume kriminel nga kjo vetij, une shkruaj 100% te rasteve vetem nga telefoni dhe forumi me nxjerr jashte cdohere qe bej nje postim qe merrr me shume se 5 minuta.
Cfar duhet te bejsh kur te nxjerr jashte vetem hap nje dritare tjeter nga telefoni dhe login ne forum-al nga ajo faqe pastaj shko ne faqen ku ke postimin e gatshem dhe shtyp posto.
Mos luaj aspak me postimin origjinal duke shkuar back & forth ne faqe se e humb komplet.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 20:22   #53
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ky forumi eshte shume kriminel nga kjo vetij, une shkruaj 100% te rasteve vetem nga telefoni dhe forumi me nxjerr jashte cdohere qe bej nje postim qe merrr me shume se 5 minuta.
Cfar duhet te bejsh kur te nxjerr jashte vetem hap nje dritare tjeter nga telefoni dhe login ne forum-al nga ajo faqe pastaj shko ne faqen ku ke postimin e gatshem dhe shtyp posto.
Mos luaj aspak me postimin origjinal duke shkuar back & forth ne faqe se e humb komplet.
Fiks keshtu me ndodhi, por nga lap topi. Me erdhi goxha inat se kisha bere nje permbledhje nga puna e shume shkencetareve te shquar, dhe nuk ishte copy paste dreqi e mori se do ishte e lehte. Vari lesht, ndoshta shkruaj shkurt, kte perfundim ka nxjerr ky apo ai eksperiment. Por piktura e tere eshte e rendesishme, ndryshe nuk kuptohet.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 20:45   #54
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,109
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ky forumi eshte shume kriminel nga kjo vetij, une shkruaj 100% te rasteve vetem nga telefoni dhe forumi me nxjerr jashte cdohere qe bej nje postim qe merrr me shume se 5 minuta.
Cfar duhet te bejsh kur te nxjerr jashte vetem hap nje dritare tjeter nga telefoni dhe login ne forum-al nga ajo faqe pastaj shko ne faqen ku ke postimin e gatshem dhe shtyp posto.
Mos luaj aspak me postimin origjinal duke shkuar back & forth ne faqe se e humb komplet.
Mua nuk me ndodh kjo gje. Biles, mbas nje nderhyrje qe beri Mandi para ca kohesh, persa i perket ruajtjes se materialit qe po shkruan ky forum eshte me i miri nga te gjithe forumet, flas per ata nderkombetar. Qe ta shpjegoj. Kur jam duke perdorur telefonin dhe kam hapur disa faqe, shkoj te menyra e avancuar e postimit. Pastaj kur shkoj ne faqet e tjera per te kopjuar nje artikull, etj, ne momentin qe kthehem te postimi im ne forum edhe nese faqja rifreskohet asgje nuk me humbet. Ne forumet e tjera kjo gje eshte problem, po nderrove faqe dhe largohesh nga postimi, ne moment qe kthehesh faqja ben refresh dhe c`do gje humbet ose te pakten shpetohet vetem ajo pjese deri te autosave. Pastaj postimi i videove eshte me komodi nga cdo forum tjeter.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 21:09   #55
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,894
Thanks: 6,729
Thanked 1,912 Times in 1,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mua nuk me ndodh kjo gje. Biles, mbas nje nderhyrje qe beri Mandi para ca kohesh, persa i perket ruajtjes se materialit qe po shkruan ky forum eshte me i miri nga te gjithe forumet, flas per ata nderkombetar. Qe ta shpjegoj. Kur jam duke perdorur telefonin dhe kam hapur disa faqe, shkoj te menyra e avancuar e postimit. Pastaj kur shkoj ne faqet e tjera per te kopjuar nje artikull, etj, ne momentin qe kthehem te postimi im ne forum edhe nese faqja rifreskohet asgje nuk me humbet. Ne forumet e tjera kjo gje eshte problem, po nderrove faqe dhe largohesh nga postimi, ne moment qe kthehesh faqja ben refresh dhe c`do gje humbet ose te pakten shpetohet vetem ajo pjese deri te autosave. Pastaj postimi i videove eshte me komodi nga cdo forum tjeter.
Dakord me postimin e videove por forumi te perjashton brenda nje postimi ose brenda nje kohe shume te shkurter.
P.sh sot kam login ktu te pakten 30 here.
Ne ket postim qe po bej tani rrezikoj dalje automatike nga forumi pastaj me duhet me login nga nje faqe tjeter te postoj ket citim.
Apsioni tjeter eshte ajo qe thua ti, te shtypesh menyren e avancuar pas cdo fjalie qe shkruan sikur tja kutjosh forumit qe jam akoma ktu mos me qit jashte te lutem,lol
Mua nuk me humb materjali me se dij te manovroj me huqet e forumit por eshte forum legjendar kriminel qe te qet jashte automatikisht pas nje kohe shume te shkurter.
Dhe i fshij cookies etc.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 21:30   #56
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,109
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Dakord me postimin e videove por forumi te perjashton brenda nje postimi ose brenda nje kohe shume te shkurter.
P.sh sot kam login ktu te pakten 30 here.
Ne ket postim qe po bej tani rrezikoj dalje automatike nga forumi pastaj me duhet me login nga nje faqe tjeter te postoj ket citim.
Apsioni tjeter eshte ajo qe thua ti, te shtypesh menyren e avancuar pas cdo fjalie qe shkruan sikur tja kutjosh forumit qe jam akoma ktu mos me qit jashte te lutem,lol
Mua nuk me humb materjali me se dij te manovroj me huqet e forumit por eshte forum legjendar kriminel qe te qet jashte automatikisht pas nje kohe shume te shkurter.
Dhe i fshij cookies etc.
Mua nuk me ndodh kjo gje. Dikur po por mbasi Mandi nderhyri dhe e rregulloi problemin, c`do gje shkon fjolle. Per rastin tend nuk di c`te them, fol me Mandin.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 21:53   #57
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,793
Thanks: 5,922
Thanked 6,298 Times in 3,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Mua Nuk me nxjerr perjashta... ama Nuk i ruan postimet/inf sic thote Bardhyli, ndryshe nga forumet e tjera qe Nese Nuk e fshin vete ,aty Ta ruan informacionin Edhe pas nje muaji. Plus alerts qe te vijne me latest/new post, kur te permendet emri etj etj . Leri propagandat e Bardhylit se per k’te pune paguhet. Lool

Ps ...When u log in , do u tick keep me log in all the times ..Kurt?!
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 21:58   #58
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,109
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Mua Nuk me nxjerr perjashta... ama Nuk i ruan postimet sic thote Bardhyli, ndryshe nga forumet e tjera qe Nese Nuk e fshin vete ,aty Ta ruan informacionin Edhe pas nje muaji. Plus alerts qe te vijne me latest/new post, kur te permendet emri etj etj . Leri propagandat e Bardhylit se per k’te pune paguhet. Lool

Ps ...When u log in , do u tick keep me log in all the times ..Kurt?!
Po flet marrezira. Kush me paguan mua? E ke seriozisht? MUa ma ruan postimin kur navigoj. Po shkruaj nje postim ku fillimisht duhet te kopjoj atikullin, pastaj fotografite, pastaj linkun, pra duhet te largohem nga faqja e postimit disa here. Ne forume te tjera po ula rgove, ne momentin qe kthehesh, faqja e forumit ben refresh dhe c`fare ke postuar zhduket. Kjo gje mua nuk me ndodh ketu. Me qarte nuk kam si ta shpjegoj. Dhe leri keto budalleqe, nuk paguhesh si moderator. Pastaj noftimin kur citohet postimi jot ky forum nuk e ka fare.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 22:02   #59
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,793
Thanks: 5,922
Thanked 6,298 Times in 3,136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Po flet marrezira. Kush me paguan mua? E ke seriozisht? MUa ma ruan postimin kur navigoj. Po shkruaj nje postim ku fillimisht duhet te kopjoj atikullin, pastaj fotografite, pastaj linkun, pra duhet te largohem nga faqja e postimit disa here. Ne forume te tjera po ula rgove, ne momentin qe kthehesh, faqja e forumit ben refresh dhe c`fare ke postuar zhduket. Kjo gje mua nuk me ndodh ketu. Me qarte nuk kam si ta shpjegoj. Dhe leri keto budalleqe, nuk paguhesh si moderator. Pastaj noftimin kur citohet postimi jot ky forum nuk e ka fare.
Po pra shkruan procka , asnje nga k’to nuk ja ruan njeriu tjeter pervec teje , k’tu po ankohen te kunderten ti thuan ti ruan.

Ndryshe nga forumet e tjera, kü ta ruan informacionin edhe kur largohesh nga forumi , nese nuk e fshin vete .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 22:04   #60
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,109
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė kishte nė Univers, para Big Bengut ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Po pra shkruan procka , asnje nga k’to nuk ja ruan njeriu tjeter pervec teje , k’tu po ankohen te kunderten ti thuan ti ruan.

Ndryshe nga forumet e tjera, kü ta ruan informacionin edhe kur largohesh nga forumi , nese nuk e fshin vete .
Tani une shkruajta te verteten, ne dac besoje ne dac mos e beso, nuk kam ndermend te ha gomat dhe te mbush mendjen tende. Prrocka shkruan ti qe thua se une paguhem.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur