Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-04-2019, 13:33   #41
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,103
Thanks: 866
Thanked 510 Times in 233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

...jallah more Bab, po ku i punonte " palla" palloshit ,goca e shkrete sa stengeza ka perdorur ajo e di...palla po qe te ha koken ...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2019, 13:37   #42
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,665
Thanks: 218
Thanked 2,340 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Tani ankohen per shqiptaret, gjeje nje te huaj ne ket moshe qe bene seks, shqiptaret e bejne me se miri hahahhaaha.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:43   #43
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,948
Thanks: 20
Thanked 3,459 Times in 1,963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Po ku ishe o derebardhe? Tani kuptoj pse u ka rene niveli ketyre temave.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:45   #44
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,665
Thanks: 218
Thanked 2,340 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Misi, e gjeta temen ne mesin e juaj , nuk ja u solla une
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:46   #45
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,948
Thanks: 20
Thanked 3,459 Times in 1,963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Po, por ti i jep vleren e duhur.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 13:56   #46
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,191
Thanks: 0
Thanked 1,357 Times in 1,045 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Tani ankohen per shqiptaret, gjeje nje te huaj ne ket moshe qe bene seks, shqiptaret e bejne me se miri hahahhaaha.
Nje deshe ti...
Na e paska dhi per pak... me 10 vjet
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 15:13   #47
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,665
Thanks: 218
Thanked 2,340 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Lion, ky vetem u martu e me punu nuk e punon token si ky i joni, ky edhe jeten e la duke punu token, a keta tjeret ende gjall i ki
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2019, 15:37   #48
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,547
Thanks: 6,978
Thanked 3,273 Times in 1,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Lion, ky vetem u martu e me punu nuk e punon token si ky i joni, ky edhe jeten e la duke punu token, a keta tjeret ende gjall i ki

Ia ka pa sherin ketij zbuluesit te viagrase , shkencetarit te famshem shqiptaro-amerikan Ferid Murati !

https://sq.wikipedia.org/wiki/Ferid_Murati
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 17:00   #49
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,910
Thanks: 2,304
Thanked 3,970 Times in 2,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Muhabete te thella paskan qene keto pune,3 faqe diskutime he mo ju lumte....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 17:45   #50
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,437
Thanks: 13,090
Thanked 11,493 Times in 7,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Muhabete te thella paskan qene keto pune,3 faqe diskutime he mo ju lumte....
Lėre mos u merr me kėto gjėra ti po shiko po nuk ti hekurosi ēarēafėt Oqeani gjej ndonjė Det se keq puna.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2019, 17:53   #51
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,927
Thanks: 7,414
Thanked 5,661 Times in 2,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 163
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Une them qe ktij personazhi ti bohet nji monument ne mes te qytetit dhe emri i tij
ti vendoset nje rruge kryesore ne ate qytet me pllakate mermeri dhe me germa te arta...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2019, 18:13   #52
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,117
Thanks: 1
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

dek shume e embel e plakut
do te kisha pas deshir qe edhe une te vdes ashtu disi
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.
Mallku qoft gjaku im nėse m'vrasin pa luftue.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2019, 18:23   #53
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,437
Thanks: 13,090
Thanked 11,493 Times in 7,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: 74 vjeēari vdiq nė motel pas seksit me 22 vjeēaren

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kashta Shiko postimin
dek shume e embel e plakut
do te kisha pas deshir qe edhe une te vdes ashtu disi
Pi viagra dhe e ke tė garantuar atė dėshirėn tėnde.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur