Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2019, 20:18   #1
Sarah
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sarah ėshtė nė rrugė tė mbarė
Kam thyer rregullat e shengen

Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Sarah nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2019, 20:40   #2
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,615
Thanks: 7,481
Thanked 6,130 Times in 2,573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

@Sarah

Kontakto ambasaden e Frances ne Tirane per ndihme dhe keshille. Poashtu, gruaja jote qe jeton ne France mund te ndihmoj ne kete qellim.
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2019, 22:31   #3
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,035 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sarah Shiko postimin
Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Ja, se ēfare duhet te beshe. Meqe shkruan qe ke thyer rregullat e Shengenit, mund ta marre parasysh qe te eshte shqiptuar ndalese per France dhe Zonen e shengenit.

Ne nje rast te tille, mund ti drejtohesh ministrise se migracionit te shtetit perkates, ne kete rast Frances, me kerkesen qe ndalesa e udhetimit ne France, te ju hiqet, me arsyetimin e natyres familjare etj, etj.


Paqeter qe do te ndihmojme, na shkruaj ne mesigje private, me te dhenat tua permes emailit, me njofto per situaten(qe te mund te formulojme dhe arsyetojme kerkesen), pastaj mund permes ketyre forumaēave unllajne forumore, qe shkresen ta perkthejme ne language Franquzka besoj qe na ndihmon Forum Fshatundari ne perkthim, ngaqe e ka kompetence gjuhen franceze dhe te ngelet te ja dergosh per France.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2019, 22:41   #4
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,555
Thanks: 2,392
Thanked 4,276 Times in 2,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Hajde rri e mere seriozisht kete tash, jo po kur do sa bukul flet po thuaj ti 😯😁
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2019, 22:54   #5
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,705
Thanks: 1,318
Thanked 521 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Lere, lere une Po perpiqem ti Jap dhe reputacion Po s'po mundem. Pitati zere se ta dhashe
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
i vjetėr 06-03-2019, 22:54   #6
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,035 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

dy raste i kam procesuar nder keto vite dhe procedura me eshte e njohur, per ate mendova qe mund ta ndihmojme, me faktin qe ceke Sara, qe gruan dhe femijet ka ne France qe jetojne.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2019, 23:38   #7
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,555
Thanks: 2,392
Thanked 4,276 Times in 2,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Lere, lere une Po perpiqem ti Jap dhe reputacion Po s'po mundem. Pitati zere se ta dhashe
Sa prekese...
Ma dergo mua e une ja jap atija lol

Pirato shpresoj ta kesh ndihmuar sadopak....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2019, 00:07   #8
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,081
Thanks: 6,624
Thanked 7,831 Times in 5,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
dy raste i kam procesuar nder keto vite dhe procedura me eshte e njohur, per ate mendova qe mund ta ndihmojme, me faktin qe ceke Sara, qe gruan dhe femijet ka ne France qe jetojne.
edhe aq llakum nuk eshte. qinque anni denim e ka shengeni edhe me e pas mamin merkel
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 19:43   #9
Dahlin
Anėtar i ri
 
Avatari i Dahlin
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 10
Thanks: 64
Thanked 9 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Dahlin do tė bėhet i njohur mjaft shpejtDahlin do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sarah Shiko postimin
Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Mendoj se zgjidhja me e mire eshte te konsultoheni me 1 Avokat, ku me anen e 1 kerkese ti drejtoheni Zyres se Migracionit ne France (duke shpejguar arsyet familjare /rrethana te tjera lehtesuese per ju).
Dokumentat duhet te jene te perkthyera ne gjuhen franceze si dhe te njehsuara nga ministria e jashtme.
__________________
Vullneti per te realizuar enderren tende, e ben jeten interesante !
Dahlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 21:02   #10
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,683
Thanks: 112
Thanked 1,079 Times in 799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Thuaj gruas te kthehet ne shqiperi.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 21:47   #11
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,562
Thanks: 756
Thanked 1,417 Times in 827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Si nuk e pyeti njeri cfare rregullash ka thyer?
Ke shkelur leje qendrimin 3 mujor?
Je kapur duke punuar ne te zeze?
Apo dicka tjeter?

Ne Shqiperi cfare penalizimi te kane dhene per shkeljen? 3 vjet , 5 vjet apo me shume?

Zakonisht ne te tilla raste ske shume zgjidhje , por gjithsesi mire eshte konsultohesh me nje zyre ligjore.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 22:07   #12
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,035 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

nga spirienca e rasteve, qe kam mundur te vereje, dikund 97 % te rasteve jane trafikim ilegal te mjeteve narkotike, qendrim ilegal dhe rrezikim i sigurise publike dhe rendit kushtetues te shtetit qe kapen, shkaku i aktiviteteve dhe veprave qe ndalohen me ligjin per luftimin e mjeteve narkotike, ligjit per te huaj, eteqeta, eteqera


hiku ky zoteria i hadhit nuk u be me i gjadhe
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 22:15   #13
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,081
Thanks: 6,624
Thanked 7,831 Times in 5,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Thuaj gruas te kthehet ne shqiperi.
edhe te bojm dashni

edhe nqs e mbaron penalitetin duhet te pish nji kafe me gjyqtaret.

avokati te bon vetem fresk ke sqetllat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 22:24   #14
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,035 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe te bojm dashni

edhe nqs e mbaron penalitetin duhet te pish nji kafe me gjyqtaret.

avokati te bon vetem fresk ke sqetllat
pdhus edhe ta rruaaan lekun, me shtrenjte se ke berberi
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 22:29   #15
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,081
Thanks: 6,624
Thanked 7,831 Times in 5,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
pdhus edhe ta rruaaan lekun, me shtrenjte se ke berberi
ty Preshev te pelqen e rrujtme? meqe jemi vetem ne te dy online
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 22:30   #16
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,944
Thanks: 1,517
Thanked 1,709 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sarah Shiko postimin
Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Ēeshtjet e emigracionit jane tejet individuale. Do ishte mire te konsultoheni me nje avokat perkates. E di qe kushtojne Por eshte e domosdoshme Sepse te nevojiten informacione te sakta. Fat te mbare e ishalla me sukses.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elushe pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 22:32   #17
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,035 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ty Preshev te pelqen e rrujtme? meqe jemi vetem ne te dy online
E rrujtme, te kenoq pdhus eshte taxafree nje te zhvatur dhe lekat ne xhep, pse i deklaron ky zoteria ne tatimore ?
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 22:33   #18
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,081
Thanks: 6,624
Thanked 7,831 Times in 5,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Ēeshtjet e emigracionit jane tejet individuale. Do ishte mire te konsultoheni me nje avokat perkates. E di qe kushtojne Por eshte e domosdoshme Sepse te nevojiten informacione te sakta. Fat te mbare e ishalla me sukses.
ju brexit nuk keni haber nga kto pune


rrushat mire jane?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 22:58   #19
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,836
Thanks: 360
Thanked 1,124 Times in 303 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sarah Shiko postimin
Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Mandoj se duhet thjesht te informohesh mire. Me te gjitha menyrat e mundshme, jo vetem me avokat e ambasada. Hyj neper forume specifike ku trajtohen ligje dhe ceshtje te njejta me situaten qe ke dhe ti, nuk di ky i joni ka nje kategori te tille..
Njoh shume njerez qe kane shkelur dhe ka rrugedalje plot, nese kuptohet nuk eshte diēka e rende.
Mos u deshpero dhe informohu ne menyre sistematike.
Paē fat!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2019, 02:45   #20
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,964
Thanks: 1,707
Thanked 1,787 Times in 1,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam thyer rregullat e shengen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sarah Shiko postimin
Pershendetje tgjitheve..a me ndimon dikush me nje pergjigje?! kam thyer rregullat e shengen dhe ndodhem ne shqiperi per momentin dhe nuk mund te kaloj jasht vendit,kam gruan dhe dy femit ne franc por nuk mund te bej asgje per te kaluar,a ka pasur dikush nje situat te till ?!
Sarah me gru

Sarah e shekullit 21
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur