Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-04-2019, 11:18   #501
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,374
Thanks: 8,759
Thanked 7,222 Times in 3,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une passionante i kam te gjitha netet
Po ti me thuaj ku je ngritur?
une ne shtepine time ylli mbas 12 ore gjumi

tani po gatuaj. u bera nikoqire mbas nje jave plot aventura
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:20   #502
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,187
Thanks: 11,054
Thanked 6,102 Times in 3,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
une ne shtepine time ylli mbas 12 ore gjumi

tani po gatuaj. u bera nikoqire mbas nje jave plot aventura
12 ore gjume ?
Qenke bere telef

Gatuaj tani, mjaft nje jave gatuan te tjeret per ty
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:22   #503
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,374
Thanks: 8,759
Thanked 7,222 Times in 3,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
12 ore gjume ?
Qenke bere telef

Gatuaj tani, mjaft nje jave gatuan te tjeret per ty
lere ylli ca skam ngrene aty sidomos ne Kanine gjeta nje restorant qe quhet shpella e fikut dhe benin kulace te mira me djathe deleje dhe recel fiku.. o zot me jep edhe nje jete tjeter te ha ashtu cdo mengjes nga aty ylli dukej Vlora si ne pellemb te dores.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:27   #504
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,374
Thanks: 8,759
Thanked 7,222 Times in 3,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

hajde bujrum forumi.

Mos rrini pa shkuar te ky lokali kishin gjera shume te fresketa.

Kanina ku je vella.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 96216C34-91D1-4BB2-988C-774E3CA71109.jpg (23.3 KiloByte, 76 shikimet)
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:28   #505
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,187
Thanks: 11,054
Thanked 6,102 Times in 3,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
lere ylli ca skam ngrene aty sidomos ne Kanine gjeta nje restorant qe quhet shpella e fikut dhe benin kulace te mira me djathe deleje dhe recel fiku.. o zot me jep edhe nje jete tjeter te ha ashtu cdo mengjes nga aty ylli dukej Vlora si ne pellemb te dores.
Per kulac dhe recel Fiku do dhe nje jete ti moj?
Me thuaj sa kg shtove
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 11:29   #506
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,187
Thanks: 11,054
Thanked 6,102 Times in 3,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
hajde bujrum forumi.

Mos rrini pa shkuar te ky lokali kishin gjera shume te fresketa.

Kanina ku je vella.
Lere mos e ilustro me foto tani
Dua dhe une kulac
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:32   #507
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,374
Thanks: 8,759
Thanked 7,222 Times in 3,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Lere mos e ilustro me foto tani
Dua dhe une kulac
e di ca bera ylli i thashe me ve nje kulac me djathe me vete se e dua ta haj rruges ahahaha. lere piva leng portokalli te fresket se i shtrydhi.. dhe sa lire me kushtuan i thashe atij djalit do te vish me mua ne shtepine time te paguaj si kuzhinier

harrova te them se ishte gjalpe deleje.. o perendi ca shije.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:33   #508
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,187
Thanks: 11,054
Thanked 6,102 Times in 3,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
e di ca bera ylli i thashe me ve nje kulac me djathe me vete se e dua ta haj rruges ahahaha. lere piva leng portokalli te fresket se i shtrydhi.. dhe sa lire me kushtuan i thashe atij djalit do te vish me mua ne shtepine time te paguaj si kuzhinier

harrova te them se ishte gjalpe deleje.. o perendi ca shije.
Po ai qe i gatuante si ishte ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:38   #509
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,374
Thanks: 8,759
Thanked 7,222 Times in 3,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po ai qe i gatuante si ishte ?
i mire ishte ndaj e doja ta merrja me vete
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 11:58   #510
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,564
Thanks: 2,342
Thanked 2,232 Times in 1,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Ju paska nis pasioni qy mrom e akoma mbaka flake deri ne 2 te drekes sot. Marshalla.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 12:13   #511
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,324
Thanks: 24
Thanked 1,971 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Ome ēkina apo ju o prish shtylla e telekumunkicionit?
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 12:14   #512
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,863
Thanks: 13,772
Thanked 8,198 Times in 5,457 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ome ēkina apo ju o prish shtylla e telekumunkicionit?
Ene ti je gdhi me....pasion
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 12:15   #513
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,324
Thanks: 24
Thanked 1,971 Times in 1,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ene ti je gdhi me....pasion
Ne jena te dashtun ti e di was is passier mit dir Beni alle ēys
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 19:16   #514
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,674
Thanks: 9,919
Thanked 5,285 Times in 2,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mire se paske ardhur SystemA.
Respekt,
__________________
as me miq, as me anmiq ...
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 20:17   #515
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,942
Thanks: 1,166
Thanked 2,943 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Hello people in the world.
How do you do...do you do how
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 20:34   #516
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,665
Thanks: 218
Thanked 2,340 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Jo be ēfare? rep negativ 😳 nuk te ka njohur keshtu nga shkrimet, se keshtu kopuku eshte ēun i sjellshem. Do i shkruaj ta korrigjoje urgently ne te ardhmen.
Hahhahaha pershendetje zvicrran ckemi
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 20:44   #517
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,665
Thanks: 218
Thanked 2,340 Times in 1,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendes Hawkin shokun tim edhe ne jeten reale qe kam.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 03:20   #518
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,863
Thanks: 13,772
Thanked 8,198 Times in 5,457 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Mire se paske ardhur SystemA.
Respekt,
Miremengjesi mesues.Je i nderuar.AproPO...Lushtaku pėr pėrleshjen: Nė Klinė tė Epėrme pati pakėnaqėsi, u anuluan zgjedhjet.

PS...kaq DEBILLA jane skiptaret.

Dite te mbare.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 06:51   #519
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,724
Thanks: 260
Thanked 1,182 Times in 752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje te gjitheve...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 12:57   #520
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,764
Thanks: 9,023
Thanked 7,936 Times in 5,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Ju ngjat jeta e paci nje jave te mbare.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur