Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-06-2016, 12:14   #61
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,012
Thanks: 322
Thanked 325 Times in 232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2016, 16:00   #62
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 118
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of ThronesPer ata qe kane qene ne Rome, ndjesia ne metro kur i afrohesh Terminit...
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 16:22   #63
Xhuljan
entity
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 424
Thanks: 5
Thanked 43 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhuljan pėlqehet nga
i vjetėr 15-02-2019, 16:42   #64
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,763
Thanks: 3,827
Thanked 6,460 Times in 2,180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Per nje jave i pashe te gjitha episodet. Gjithe interes jam si do vazhdoj.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 17:46   #65
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,328
Thanks: 23
Thanked 2,401 Times in 1,498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 171
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Per nje jave i pashe te gjitha episodet. Gjithe interes jam si do vazhdoj.
Po muri do cahet nga dragoi i akullit sepse e kthen mbas vetes ai gjeja e bardhe
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 18:59   #66
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,325
Thanks: 6,680
Thanked 2,803 Times in 1,290 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Per nje jave i pashe te gjitha episodet. Gjithe interes jam si do vazhdoj.
Si puna ime me braking bad e paske bere.

Kur fillon game of thrones, mars apo prill?

Ne fakt serialet me shume te shijojne kur i shef pernjehere pjeset. Jo me kaq larg distance.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 19:02   #67
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,459
Thanks: 16,368
Thanked 20,765 Times in 8,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Game of Thrones

ne prill, me duket 17 prill
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 10:48   #68
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,804
Thanks: 727
Thanked 2,978 Times in 1,648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Sa po e shkarkova epizodin e pare te sezones 8 ju lutem mos me pengoni

Me torrent e shkarkova, nese deshiron dikush ja dergoj linkun.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 10:49   #69
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,763
Thanks: 3,827
Thanked 6,460 Times in 2,180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

E dua une o ti shok.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 10:58   #70
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,643
Thanks: 2,409
Thanked 4,314 Times in 2,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Ta shohim online pa e shkarkuar,n'cuq eee?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 14:26   #71
Xhuljan
entity
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 424
Thanks: 5
Thanked 43 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Mu duk 'meh' ky episodi i pare.
Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 20:34   #72
Xhuljan
entity
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 424
Thanks: 5
Thanked 43 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Episode 2 leaked !!!!
http://www.thepiratebay.org/torrent/...DL.x264-HETeam

Torrent link po e deshet.
Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 20:57   #73
Xhuljan
entity
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 424
Thanks: 5
Thanked 43 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Game of Thrones

https://oload.services/f/fRT5GBzk-Jk...GiveMeWine.mp4

Link per ta pa direkt
Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2019, 15:27   #74
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 118
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones


Jon Snow meets Toothless!
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i IronMan pėlqehet nga
i vjetėr 02-05-2019, 16:29   #75
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,347
Thanks: 137
Thanked 701 Times in 549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Ha mer a e pa kush episodin e tret a jo?

Ēa pershtyje keni?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2019, 16:30   #76
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,240
Thanks: 118
Thanked 242 Times in 126 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Ha mer a e pa kush episodin e tret a jo?

Ēa pershtyje keni?
Te gjithe duke luftu ndersa Brani duket sikur ka pi LSD
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i IronMan pėlqehet nga
i vjetėr 02-05-2019, 16:31   #77
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,804
Thanks: 727
Thanked 2,978 Times in 1,648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Pike se pari derjans, shume erret pra u dashke mu verbu me shiqu, menyra se si perfundoj night king jo edhe bindes, megjithese ne ethe e kam kqyr nonstop, per momentin me i miri ne bote eshte, s’ka me te mire tv show.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2019, 16:32   #78
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,347
Thanks: 137
Thanked 701 Times in 549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pike se pari derjans, shume erret pra u dashke mu verbu me shiqu, menyra se si perfundoj night king jo edhe bindes, megjithese ne ethe e kam kqyr nonstop, per momentin me i miri ne bote eshte, s’ka me te mire tv show.
Mu ne fakt me pelqeu errsina. Per te tjerat pajtohem dhe un megjithse i ken dhe tre episoda te tjer nuk dihet se ēka nodh
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-05-2019, 16:33   #79
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,347
Thanks: 137
Thanked 701 Times in 549 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Game of Thrones

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga IronMan Shiko postimin
Te gjithe duke luftu ndersa Brani duket sikur ka pi LSD
Po ēka tboj brani i shkret tjeter. Edhe jon veē shetitje me dragonin boni tan naten lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 02-05-2019, 17:38   #80
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,459
Thanks: 16,368
Thanked 20,765 Times in 8,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Game of Thrones

disa memes qe me shkriven per episodin e fundit
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 52F8D411-BC25-4745-9ECF-0F119219842A.jpg (23.9 KiloByte, 17 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 8329EBF6-0E20-4B80-A70B-E1379617E5A0.jpg (22.5 KiloByte, 17 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 3A7C28D2-8AFE-4337-85C7-817B050F8F07.jpg (19.6 KiloByte, 16 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg BC533380-EC9C-4D86-BD25-686C789F23F1.jpg (21.7 KiloByte, 17 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur