Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-04-2019, 20:20   #101
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,963
Thanks: 0
Thanked 787 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ajana87 Shiko postimin
sa i mbarova....
bujrum...
Jan shum te embla e?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 20:23   #102
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,963
Thanks: 0
Thanked 787 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Un po shkoj t’bej dush e nani se neser fillo lyrja ke puna. Pa komb hic.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 20:25   #103
Jolene
🔒
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,850
Thanks: 5,242
Thanked 6,537 Times in 3,081 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 658
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Ashtu bej, kujdes avullin.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 20:42   #104
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,120
Thanks: 1,262
Thanked 7,281 Times in 3,221 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 251
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Sa hengraaa,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-04-2019, 21:22   #105
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,724
Thanks: 260
Thanked 1,182 Times in 752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sa hengraaa,
Share it please lol ...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 21:42   #106
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 300
Thanks: 51
Thanked 29 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
luleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejtluleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po bej luft me diellin . S'paska syze e cader qe i dilka per zot diellit sot
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2019, 21:48   #107
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,942
Thanks: 1,166
Thanked 2,943 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Jan shum te embla e?
jo dhe aq...
normalitikishte embelsir...
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 00:12   #108
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,910
Thanks: 2,304
Thanked 3,970 Times in 2,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po marr veten nga ajo cka perjetova sot 😱
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 09:52   #109
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,437
Thanks: 13,090
Thanked 11,493 Times in 7,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po e pi ngadal njė gotė nga kjo shishe.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 10:43   #110
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,564
Thanks: 2,342
Thanked 2,232 Times in 1,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

I xhiro ne Berat....
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 10:46   #111
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,910
Thanks: 2,304
Thanked 3,970 Times in 2,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po e pi ngadal njė gotė nga kjo shishe.

Je ta kthejme njehere me fund...

Ps: Si e ngeshme po rri edhe pse si neper gjemba...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 10:48   #112
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,289
Thanks: 3,351
Thanked 5,853 Times in 1,996 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Sy mos marsha

IMG_4126.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:01   #113
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,910
Thanks: 2,304
Thanked 3,970 Times in 2,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Cfare po qendis Prude?

Me ktheve mbrapa ne adoloshence, atehere qendisja une... tani u plaka
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:10   #114
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,437
Thanks: 13,090
Thanked 11,493 Times in 7,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Je ta kthejme njehere me fund...

Ps: Si e ngeshme po rri edhe pse si neper gjemba...
Ta kthejmė pse mos ta kthejmė, vetėm nuk pihet kjo e uruar.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:25   #115
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,910
Thanks: 2,304
Thanked 3,970 Times in 2,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Se mos me dehesh e si te te coj ne shpi pastaj,pa une e mbaj alkolin,pa merak qe goten e pare e filloj te bej zik zak rrugeve lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:41   #116
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,437
Thanks: 13,090
Thanked 11,493 Times in 7,089 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

S'ka gjė, me zik-zak e bėn pak mė tė gjatė rrugėn pa pėr tė vajtur nė destinacion vete pa merak.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 11:52   #117
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,948
Thanks: 20
Thanked 3,459 Times in 1,963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
I xhiro ne Berat....
Po ha dreke tek Heaven’s Kitchen?

Po ti prite te iki une nje here?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 12:03   #118
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,564
Thanks: 2,342
Thanked 2,232 Times in 1,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po ha dreke tek Heaven’s Kitchen?Po ti prite te iki une nje here?
Kisha cik pune deri ne Corovode e ndalova se isha tu sharru per buke.
Ti sthe gjo se me rrugen e re 1 ore larg jemi.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 12:05   #119
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,948
Thanks: 20
Thanked 3,459 Times in 1,963 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Kisha cik pune deri ne Corovode e ndalova se isha tu sharru per buke.
Ti sthe gjo se me rrugen e re 1 ore larg jemi.
Po thashe te mos mundoja.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 12:15   #120
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,564
Thanks: 2,342
Thanked 2,232 Times in 1,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po thashe te mos mundoja.
Sikur do vija me vrap une.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur