Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-11-2019, 22:26   #521
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,639
Thanks: 16,172
Thanked 9,950 Times in 5,705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga [email protected] Shiko postimin
Haha un e di version pak me ndryshe po dhe kjo e bukur.
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 10:48   #522
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,720
Thanks: 3,749
Thanked 3,016 Times in 2,046 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Mrekullite e fotoshopit:

Fotot e tjera e gjeni ketu:
People Are Photoshopping Mr. Bean Into Things, And It’s Even Funnier Than The Original
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 13:55   #523
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,818
Thanks: 3,607
Thanked 660 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga [email protected] Shiko postimin


Hahahaha

Une di nje version tjeter te saj.

Nje bebe nje vjecar, qe sapo kishte filluar te fliste, mahniti dhe friksoi gjithe anetaret e familjes se vet te cilet vdisnin sapo bebi u permendte emrat. Kur bebi tha "baba" te gjithe prisnin vdekjen e Babes kur u degjuan ulerimat nga shtepia e komshiut.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 18:02   #524
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,510
Thanks: 5,155
Thanked 5,094 Times in 1,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Si , na e trego, apo eshte versioni qe tha Adea ?
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Haha un e di version pak me ndryshe po dhe kjo e bukur.
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 19:45   #525
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,639
Thanks: 16,172
Thanked 9,950 Times in 5,705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

atehere une e di keshtu:
shkojne grate te zoti dhe ankohen sepse gjat lindjes ndjejn dhimbjet e femise dhe duan qe te lindin por dhimbjet ti kene burrat ,
ok u thot zoti ashtu si te doni ju do e bej …

e keshtu sa her lindte nje femije gruaja e lindte burri fillonte bertiste nga dhimbjet lol

mirpo filluan te ndodhnin cudira sepse nje grua po lindte nje dite dhe burri ishte i qete fare dhe komshiu po bertiste nga dhimbjet

e keshtu pas ketyre peripecive grate shkojn te zoti prap dhe i thone tua ktheje mbrapsht dhimbjet pasi nuk u pelqente si po ecnin punet
lool
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 19:49   #526
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,877
Thanks: 4,468
Thanked 7,260 Times in 2,527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Vu me lot , me lot. Detyra e cunit cop cop. Ca mendje femiu.
Do ta gdhij ta modifikoj se do paloset zysha mdysheme nga te qeshurat.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 19:55   #527
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,056
Thanks: 0
Thanked 693 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Merr njera ne tel, per nje problem.

I pergjigjet nje nga zyra dhe i thote te bej nje email, ku te shpjegoje problemin qe ka. Po jo i thote kjo ja ta them dhe vazhdoj nja 10 min.

Degjo i thote ky pasi mbaroj kjo, sa e bone me goje, do kishe mbaru pune shume me shpejt me dore...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 20:14   #528
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,153
Thanks: 18,124
Thanked 23,467 Times in 9,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Vu me lot , me lot. Detyra e cunit cop cop. Ca mendje femiu.
Do ta gdhij ta modifikoj se do paloset zysha mdysheme nga te qeshurat.
vihe ta lexojm dhe ne
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 20:18   #529
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,877
Thanks: 4,468
Thanked 7,260 Times in 2,527 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Ta dergoj ne privat, se pale sa me gjykojne ketu.

Nje fjali ishte. "Ato te dyja u tronditen( Doruntina me te emen dmth)!dhe u deklaruan te vdekura.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 20:26   #530
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,902
Thanks: 2,280
Thanked 926 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Prudence vije ta lexoj edhe une plliz
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2019, 20:38   #531
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,056
Thanks: 0
Thanked 693 Times in 575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur