Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Taxonomy

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-06-2019, 00:29   #81
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beast Shiko postimin
Shume i bardh po m'doket bre


Eshte Albanese Honey!


Suljoti dhe Kapedani e kishin shume qejf.


Uroj te mos n'a kete ndjekur ne kete bote ashtu te quajtur shqiptare.

El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 00:32   #82
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Serb, Shqiptar, maqedonas, grek, bullgar, romania, bosnia (ballkani domethen) pastaj fut ktu turk akoma dhe vende te middle east (egypt, siri, iordani, saudi arabia, Israel etj)...

Mos beni sikur nuk jemi te gjith nje fytyre.
Ai ne foto mund te jen nga te gjith kta vendet nga fytyra

Mos je e martuar me Vlonjat ti?


El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-08-2019, 16:38   #83
Arban bArbArian
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Posts: 326
Thanks: 37
Thanked 29 Times in 27 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Arban bArbArian do tė bėhet i njohur mjaft shpejtArban bArbArian do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Re: Pėrgjigje e: Re: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kenka me fustanellac......
'I' osht mashkullore , 'E' osht femnore , psh. i atij , E asaj , Ell Ella (E lloj , i llojit E) sipas kuptimit tem dmth femnore , ill dmth mashkullor e All mos vet hiq , All sipas asftsis t'kuptimit tem , osht sikur Alphabeti , Alpha , A , i pari , nese e lyp me shembuj , at'her toka osht femnore , mali (mineralet) osht mashkullor , e A osht prej nga vjen minerali , nga yjZIT , pra aj terri = universi , lufta ose ma shum gjelozia osht te toksort qe i gjelozojn malsort per bukurin e tyne , e kan shti n'fustan shqiptarin ose Arbnorin , mirpo edhe n'fustan doket mashkullor , dmth e ka kuptu lojen (Arbnori) edhe e ka vesh fustanin mjau bo qefin edhe prap doket 'like e baby eating BEAST' , sidomos kta dy 'n'djatht' .Fustani osht i Ella , mirpo bisha mbetet bish , ps kta 'bishta' (n'thojza) jon ndertust e civilizimeve , perveq nji personi , aj person sipas kuptimit tem osht bish / malsor , mirpo shkaku i perzimjes bjen edhe e hup kt pamje , ky person nuk pajtohet me gabimin e tij (paraadhsve) edhe per me vertetu qe prap osht bish , e lufton vllaun e vet kurr pa nal edhe mas furishmi , fatkeqsisht ky person me kt sjellje (sje ell oj qyqe) , bohet si qen i terbum qe e lshojn , ata qe e kan perzi edhe rrzu.
Arban bArbArian nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur