Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-09-2019, 15:13   #1
Rrjeti
V.I.P
 
Avatari i Rrjeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Vendndodhja: Nė shtėpi....
Posts: 433
Thanks: 116
Thanked 287 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Rrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarė
Mos ti lėmė vetėm nė pėrballje me gjyqėsinė maqedonaseUrim Saliu

Kur luftetaret e Grupit te Kumanoves dhe te tjere te shumte, semureshin neper llogore , luftonin per lirine tone, kur kishin vene ne rrezik jeterat e tyre per te mbrojtur jeterat tona , femijeve tane, ne flinim neper shtreterit e bute.Sikur ata kishin dy jete dhe ne vetem nje.Ate kohe ata ishin engjujt mbrojtes per ne.Ate kohe ata ishin heronj.Ndersa sot ne te gjithe i kemi lene vetem te perballen me gjyqesine maqedonase qe e dijme si eshte .Sot ne serish flejme ne shtreterit e bute sepse sakrifica e tyre, gjaku i tyre prej martiri, arma e tyre soli lirine .Ne as mendojme me per ta, per familjet e tyre si jetojne sepse ne mendojme se lirine e fituam ne dhe jo ata.Ky ishte gabimi i Grupit te Kumanoves dhe shume ushtareve te tjere qe u sakrifikuan per ne qe s’na behet vone per ta.Ky eshte turpi yne se sa mosmirenjohes jemi ndaj tyre.
https://ina-online.net/mos-ti-leme-v...y1YU9Md8mJzpXQ
Rrjeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 21:16   #2
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,330
Thanks: 38
Thanked 105 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Mos ti lėmė vetėm nė pėrballje me gjyqėsinė maqedonase

Grupi i Kumanoves
Na shkuan si qeni ne rrush
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur