Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-09-2019, 21:27   #441
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Juventus - FC

lojtari me i mire i xhuves? arbitri
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2019, 21:28   #442
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Forxa Inda!

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 03:13   #443
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Si u (g)dhit iher....
Me vjen shume keq, por keni nje te mire juve tifozet e tjere,qe eshte: ngeleni me ato traditat e VJETRA albaneze te cepkqyrimit calcistik....lol.Ndoshta ky televizori im do jete rus .Juve nuk shikoni qe Juvja luan ne menyre DRASTIKE apo 180° ndryshe, ne krahasim me ate VDEKSIN qe iku.E rrafem porten apo gjujtem brenda kuadratit 5 here ose 500 % me shume se sezonin qe iku.E MYTEM simeone GOREN,brenda kulles se vet dhe ekipi XHIRONTE.Golat i hengrem sepse skemat e Sarrit nuk ndryshohen me LLAPE apo duhet dhe pak jave.Interit i FALEN nje gol,sepse handanovicit ja moren topin para shputave.Milankat e morren penalltine sepse topi mund te perfundonte dhe mrapa stadiumit,ndersa kundra Juves duhej tu jepte sepse Tulipani ja kellciti nga porta e armikut,por Bonuqi e kapi enkas.Arbitri per RASTIN nota 10-te,sepse nuk u influencua ka protestuesit tip kavajas apo diego leshit i tha...CIU dhe na ne kartonin,sepse e PASHE me SY dhe jo me veshe si puna e juaj.E vetmja note negative...pjanic dhe perse kur udheheqim BINDSHEM,na e marrin buken nga duart!Do punohet per keto.

Dite te mbare e FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:49   #444
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

O beno,

Kot me te pyt, ca ka bo ki Sarriapoiken, per 3-4 muj deri tani te juvja?

Ka ngron gola nga kornet dhe encet, si ne karadk,

Ai goli pare, si gol bilardoje, ca bojne ato mbrotsat e saj, apo po piehin i birr me kikirika?

Vetem kuadrado lujti sa skishte mo. Pse se fut turkun albanez demir alin na vllora, qe o me agresiv se delight?

Edhe pjanic dje lujti mire. Inat e ki por hakin mos ja haj.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 14:15   #445
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
O beno,

Kot me te pyt, ca ka bo ki Sarriapoiken, per 3-4 muj deri tani te juvja?

Ka ngron gola nga kornet dhe encet, si ne karadk,

Ai goli pare, si gol bilardoje, ca bojne ato mbrotsat e saj, apo po piehin i birr me kikirika?

Vetem kuadrado lujti sa skishte mo. Pse se fut turkun albanez demir alin na vllora, qe o me agresiv se delight?

Edhe pjanic dje lujti mire. Inat e ki por hakin mos ja haj.
Sarri ne pak kohe ka bere KETE...qe Juvja dje ne pjesen e dyte i bote presing Atletikos ke fusha e saj.Golat qe hame nga goditjet standarte e kemi GANGRENE nga alergjia.Delight vjen nga,loje tjeter,mentalitet tjeter dhe ishte i PARI ne mbrojtje tek Ajax.I duhet kohe per ambientim(sipas meje).Demiral edhe mua me pelqen,m.q-s qeka ne arrnaut,Cuadrado ishte CLASS,Matuidi ka mushkeri KALI dhe DJE ishte <BISHE>.

ALE...apropo....do i got vere gjermone,se po e shoqeroj me...trongull,damote,salcice,veze ne djath.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 14:18   #446
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sarri ne pak kohe ka bere KETE...qe Juvja dje ne pjesen e dyte i bote presing Atletikos ke fusha e saj.Golat qe hame nga goditjet standarte e kemi GANGRENE nga alergjia.Delight vjen nga,loje tjeter,mentalitet tjeter dhe ishte i PARI ne mbrojtje tek Ajax.I duhet kohe per ambientim(sipas meje).Demiral edhe mua me pelqen,m.q-s qeka ne arrnaut,Cuadrado ishte CLASS,Matuidi ka mushkeri KALI dhe DJE ishte <BISHE>.

ALE...apropo....do i got vere gjermone,se po e shoqeroj me...trongull,damote,salcice,veze ne djath.
Vallaj, sdo ishte keq, se kena edhe raki bmv ndroqi.

Skool.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 14:20   #447
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Vallaj, sdo ishte keq, se kena edhe raki bmv ndroqi.

Skool.

nuk prishena per gjona te vogla.

KLM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 17:56   #448
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

3 pike pa merite.
Matuidi eshte...........BISHE.

Kaq.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 18:36   #449
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Juventus - FC

Po Kumbulla ku vajti?
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 23:04   #450
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Per recel, ne fakt duhet te kishte dale sh me perpra Rrahmoni Rahim. Ja coj hunden per lesh Pipites.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 15:16   #451
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Per pjesen e pare(qe nuk e vrejta).


Secondo Tempo....hmmmmmmmmmmm.

Comentatori spanjoll FOLI....Juventus 1 BERISHA 0.Ronaldo pas te dytit...VAMOS.

E si perfundim....kush ma ve DYBALA ne ??????? ja <morr> gabzerin.

PS...tashti do vrej kta internacionalistat, dhe DUA qe ti VARROSIM....DIREKT ne FUSHE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 15:21   #452
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Ben, Birisha ishte me i miri ne fushe, per te dy ekipat...priti sa ska.

Juvja sikur si kan dhon tagji fare,...lol
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2019, 15:43   #453
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Ben, Birisha ishte me i miri ne fushe, per te dy ekipat...priti sa ska.

Juvja sikur si kan dhon tagji fare,...lol
Me Napollin luajtem 60 minuta SHUME mire.
Me GOREN Simeone ne pjesen e dyte..TOP.
Pres me padurim kundra interit.ATY do VENDOSET dhe ECURIA ne SerieA(sipas meje).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 11:09   #454
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,483
Thanks: 15,975
Thanked 9,458 Times in 6,386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Mos u xef....


Masanej....Bonucci SOT eshte DITA.I VARROSIM ose rrime urte.

FORZA JUVE.....Tensioni ne KULM.


me kta VDEKSAT.

ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 12:28   #455
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Me ate bluzen e kombtare Polake do lujne prape sot?

doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:04   #456
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,369
Thanks: 683
Thanked 822 Times in 555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Oh ....rubentus....Conte la vendetta!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:14   #457
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,603
Thanks: 4,332
Thanked 7,094 Times in 2,436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Sa e shihte ne lokal ndeshjen, i beja gerr- verr.
U ble paketa.Cmu desh xhanem. Ia bera vetes.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:26   #458
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,369
Thanks: 683
Thanked 822 Times in 555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Ani ani.....
Nuhatja ime thote qe do paguani demin

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:29   #459
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,089
Thanks: 1,569
Thanked 8,900 Times in 3,929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Juventus - FC

Ja anullun golin Ronaldos kot.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-10-2019, 19:33   #460
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 482 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Juventus - FC

Albitri qenka per Interin sot.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur