Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2018, 21:01   #21
skifteri
V.I.P
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Aug 2016
Vendndodhja: Canada
Posts: 682
Thanks: 877
Thanked 284 Times in 139 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
skifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyerskifteri ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Agjnim te lehte, muaj te mbare e bekime prej Zotit per te gjithe ata qe agjnojne!
skifteri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i skifteri pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2018, 22:10   #22
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,981
Thanks: 2,903
Thanked 3,025 Times in 2,010 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Zoti ua befte lehte atyre qe e agjerojne. Sot erdhi nje djal i ri edhe pyeta per kaffe pa e ditur se ēka nisur e ēka filluar, me tha qe agjeron dhe ka Ramazan. I thash qe ti ndihmoje Zoti.

Me vete mendova, kush eshte ky, nuk po e njifja dhe nuk paskam degjuar per te
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 22:37   #23
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,951
Thanks: 5,451
Thanked 2,164 Times in 1,105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

..........

__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 20:47   #24
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,566
Thanks: 12,175
Thanked 7,048 Times in 4,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Zoti ua befte lehte atyre qe e agjerojne. Sot erdhi nje djal i ri edhe pyeta per kaffe pa e ditur se ēka nisur e ēka filluar, me tha qe agjeron dhe ka Ramazan. I thash qe ti ndihmoje Zoti.

Me vete mendova, kush eshte ky, nuk po e njifja dhe nuk paskam degjuar per te
Ja boft allahu....kabull
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2018, 22:52   #25
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,839
Thanks: 1,083
Thanked 2,663 Times in 535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Sa i bukur Ramazani...
Na mbledh te gjitheve ne sofer...
Zoti u dhasht kush nuk ka..
E u shtofte atyre qe din te bejn ndere..
Ne iftar te djali xhaxhit tim...
Love you.ma.family...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG-20180520-WA0026-1.jpg (22.3 KiloByte, 37 shikimet)
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 21-05-2018, 00:17   #26
COB
IllyrianMuslim
 
Avatari i COB
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 884
Thanks: 34
Thanked 77 Times in 51 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
COB ka njė atmosferė spektakolareCOB ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit..

Me fat Ramazani.

Agjėrim tė lehtė neve qė kemi bukė pėr tė ngrėnė, e Allahu ia shtoftė sabėr popullit Palestinez nė kėtė muaj tė bekuar.
__________________
Mos e shikoni gjeografia e biologjia, shkenca e Shqiptarit ėshtė Shqiptarologjia
COB nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i COB pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur