Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2018, 15:18   #121
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,640
Thanks: 11,474
Thanked 10,259 Times in 6,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kryeministri Edvin do strehojė nė Shqipėri familjarėt e terroristėve tė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edvin83 Shiko postimin
Ashtu si me armėt kimike? Ju nuk dini as tė rreni e as tė jeni burra e ta mbroni atė qė po bėni.
Mos e kthe ēdo postim nė personale...
Ti je ai qė gėnjen nė fund tė fundit dhe jo unė, ti shkruan qė do vinė MILIONA nga kėta sirianėt (shpresoj shumė qė ta kesh idenė e fjalės milion nė njėjės e lėre mė pastaj nė shumės.)
Nuk ishe po ti qė bėre namin me tė gėnjyer pėr Parkun te Liqeni dhe pastaj e mbylle gojėn sikur nuk kishte ndodhur asgjė?
Unė thjesht po tė them mos gėnje aq trashė por fol me fakte nėse ke.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 15:25   #122
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,704
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kryeministri Edvin do strehojė nė Shqipėri familjarėt e terroristėve tė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos e kthe ēdo postim nė personale...
Ti je ai qė gėnjen nė fund tė fundit dhe jo unė, ti shkruan qė do vinė MILIONA nga kėta sirianėt (shpresoj shumė qė ta kesh idenė e fjalės milion nė njėjės e lėre mė pastaj nė shumės.)
Nuk ishe po ti qė bėre namin me tė gėnjyer pėr Parkun te Liqeni dhe pastaj e mbylle gojėn sikur nuk kishte ndodhur asgjė?
Unė thjesht po tė them mos gėnje aq trashė por fol me fakte nėse ke.
ai nuk e kishte personale por..... kolektive. se do shkoj ne pune tani
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur