Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-10-2018, 16:14   #641
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,561
Thanks: 12,174
Thanked 7,048 Times in 4,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Belgjikė/Francė

Arrestohet nė Prishtinė gruaja qė dyshohet se vrau me sėpatė burrin e saj.

Kosovari u gjet i vdekur nė njė dhomė nė Francė Policia e Kosovės ka arrestuar gruan me prejardhje nga Prishtina e cila dyshohet se vrau me sėpatė burrin e saj nė Francė. Arrestimin e saj e ka konfirmuar pėr rtv21.tv zėdhėnėsi i Policisė sė Kosovės Baki Kelani. “Mund tė konfirmojmė se, sot nė Prishtinė pas veprimeve operacionale tė njėsiteve relevante policore, ėshtė arrestuar njė femėr e cila dyshohet se ėshtė e pėrfshirė nė njė rast penal i cili ka ndodhur kohė mė parė jashtė Kosovės. Tė gjitha veprimet e mėtutjeshme lidhur me rastin, do tė ndėrmerren nė konsultim dhe koordinim me Prokurorinė kompetente”, tha Kelani. Trupi i A. S, njė kosovar 33 vjeē, ėshtė gjetur tė shtunėn pasdite i vdekur nė njė dhomė nė apartamentin nė katin e tretė, nė rrugėn Grande Rue 39 A nė Dole, nė krahinėn e Juras nė Francė. Siē raportohet, ai dyshohet tė jetė vrarė me njė sėpatė e cila ėshtė gjetur pranė trupit tė tij.

Burimi...21 Media dy ore me heret.

PS: si nuk lexova nje lajm qe shqiptaret................ <punojne>,<vuajne>,vallzojne,ja rrasin selfie ,,,,ufffffffffffffffffff.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur