Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2018, 18:48   #561
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,538
Thanks: 1,563
Thanked 1,626 Times in 925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
kta pashe mbreme

sot do shoh asso po me celentanon

https://www.youtube.com/watch?v=2yRrWHXJG1I
Sa film i bukur ky, iher e kam pa qe para shume vitesh, do e shof prap meqe ma kujtove.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2018, 18:52   #562
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,073
Thanks: 8,423
Thanked 5,503 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

je qe je shife dhe kte , te gjithe filmat e tij jan te bukur ,
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:14   #563
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,554
Thanks: 2,883
Thanked 3,290 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Nuk e rekomandoj

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:29   #564
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,538
Thanks: 1,563
Thanked 1,626 Times in 925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
je qe je shife dhe kte , te gjithe filmat e tij jan te bukur ,
https://www.youtube.com/watch?v=UVhk8HH3pd8
Eshte i tjeter me Ornela Mutti. Inamorato pazzo.
Shife kur te kesh kohe.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 15:33   #565
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 194
Thanks: 201
Thanked 105 Times in 63 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 16:12   #566
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,073
Thanks: 8,423
Thanked 5,503 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Eshte i tjeter me Ornela Mutti. Inamorato pazzo.
Shife kur te kesh kohe.
I kam pa te gjitha un se jam me e vjeter
amon pse ja shkrujte mbiemrin asaj Orneles lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 17:10   #567
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,467
Thanks: 3,427
Thanked 382 Times in 297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur