Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-02-2019, 13:28   #61
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,025
Thanks: 13,803
Thanked 8,418 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Smeren dot me punet e veta ,mendojn se do zgjidhin te tjereve lol
🖤 (2)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 15:59   #62
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,647
Thanks: 1,252
Thanked 2,047 Times in 1,172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Smeren dot me punet e veta ,mendojn se do zgjidhin te tjereve lol
Pse bėn pėrgjithėsime.....?
🖤 (2)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 17:09   #63
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,165 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ja zakonet nga tė cilat nuk heq dorė kurrė njė shqiptar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nuk e di nese e ka permend njeri kete
Por kur na vine mysafir, e gjithe shtepia duhet te jete ne gadishmeri te plote
Shtepia duhet te jete spotless dhe antaret e familjes duhet te flasin me radhe dhe para se te flasin te kafshojne gjuhen se mos nxjerin ndonje budallik nga goja
Personally I hate when we have guests over


Njezet veta (perfshi edhe femijet...mgjthate asgje kunder tyre, sepse ata ashtu edukohen...) p.sh. te nje familje vijne e ta bojn te njejten pyetje nga 2 here...d.m.th. 40 here,... llogarit nga nje minute minimumi, 40 min.
Shkuan 30 min. te jetes tone kot se koti duke bere;
"Qysh je? Nom ti qysh je?"
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (1)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur