Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-03-2019, 09:31   #561
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,275
Thanks: 4,656
Thanked 4,710 Times in 1,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Qajme bashke ???

Ah ...Sib & Ange po ashtu...
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Patriotja e mims ka hup
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 20:02   #562
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,862
Thanks: 406
Thanked 1,586 Times in 1,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Cyclotomic dhe StormAngel.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
🖤 (1)
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:21   #563
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,426
Thanks: 6,825
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Baba me duket se osht tu nxi bythen ne Durres
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 21:24   #564
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,022
Thanks: 13,801
Thanked 8,418 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Mim ne ktu jemi ti ke humb vet e te duket se tjeret

Duku me shpesh
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:04   #565
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,015
Thanks: 16,890
Thanked 21,465 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

yoko where did you go...my lovely, I want to know. oh ohoho, where did you go ?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:21   #566
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Baba me duket se osht tu nxi bythen ne Durres
po te ishte ndurres do kishte hy nforum ai po do jete ne ndonje karaibe,andej nga skap interneti
🖤 (1)
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:23   #567
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,447
Thanks: 6,504
Thanked 7,979 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

Vllai im Meri.
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (3)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:25   #568
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

meri ka shku mbrazil..kercen samba me taka gozhde
🖤 (1)
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:29   #569
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,447
Thanks: 6,504
Thanked 7,979 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

Heu bre.....
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:35   #570
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

cudi si nuk te lajmeroi..mua me tha..me ka ardhur forumi ne maje te hundes..po iki ne nje vend me diell..larg nga thashethemet
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:37   #571
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,447
Thanks: 6,504
Thanked 7,979 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

Ashtu?
Po iki edhe une atehere, medemek
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 22:47   #572
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

ik ik se rri une ketu..mbase bind edhe ca te tjere te largohen te bie rehat...te flas me veten te tema e pytje-pergjigjeve te kenaqem...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 23:05   #573
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,492
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Hallo Kitty-it i ka pelqye martesa , nuk po ka kohe as me na thon hallo
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
🖤 (3)
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 23:07   #574
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

burri ka detyrime..keto qe hyjne ne forum jane te gjitha beqare
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 08:44   #575
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,756
Thanks: 5,335
Thanked 11,417 Times in 3,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

E ke gabim Tanku . Ja un psh i mbaroj detyrimet pastaj hy ktu.

Ato qe thu ti jan <te martuara > vec me firme e Free ne shpirt . Lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 08:52   #576
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

Jo be ēfare, apet ka humbe dikush a ? 😳🤔
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 08:57   #577
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,447
Thanks: 6,504
Thanked 7,979 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ik ik se rri une ketu..mbase bind edhe ca te tjere te largohen te bie rehat...te flas me veten te tema e pytje-pergjigjeve te kenaqem...
Edhe ke pershkrimet, pershkruaje veten
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:17   #578
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,476
Thanks: 15,090
Thanked 9,023 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
Hallo Kitty-it i ka pelqye martesa , nuk po ka kohe as me na thon hallo
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...Engjelli IM mbrojtes(dhe kam filluar ta BESOJ).

Zemren e ka....FLORI.

Po e pershendes:


PS: i SIGURTE qe do takohemi ne....PURGATOR.

Bato ishte DJALE me TRU,nersa Babes ka DURRSI....INSHALLAH i ka ece....MARE=ne cdo KUPTIM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:18   #579
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,097
Thanks: 5,195
Thanked 5,722 Times in 2,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: "Forumistė tė Humbur"

Edhe mua H - Kitty & Bato , me mungojne & I pershendes.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 10:42   #580
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,393
Thanks: 6,818
Thanked 2,898 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Jole , Eda , Bad'in kam ca dite pa e par verdalle...Zrico & Yoko kan avullu fare ....Ariel ....dhe patrioten teme sikur sma ka kap syni ... (-_-)
Une ktu jam ti mezi po dukesh ktej. Uroj te jesh mire e dashur . Te pershendes e perqafoj fort

Zirku perhera ka pas bere mungesa te gjata, po kete here e ka tepru fare!
Qofte per hajer e gjithe kjo mungese. Uroj te jete mire me shendet.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur