Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika shqiptare

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-01-2012, 19:45   #21
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,492
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Maqellarjot , pershendetje miku im , shum me ka pelqye interpretimi i kanges If you go away... po te ishe sikurse "fontane deshirash" tu kisha lut te ma kendosh kangen Planet Caravan nga Black Sabbath , kuptohet se interpreti i Ozzy-it mbetet gjithmon nr.1 ...por kanget e leta po i kendojshe edhe Ti jashtzakonisht mire ... pra nese ndonje dit ke kohe ... at'here provoje ....


p.s. nese Serafimi te thot qe ta kendosh kangen viski me koka kolla , te lutem mos prano ..se e ka veq per me provokue njonin
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 17:28   #22
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Pershendes te gjithe miqet (sado pak qe me kane ngelur sote) ne kete forum, me kenget e "mija" me te fundit. Shpresoj ti shijoni sado pak.

http://www.youtube.com/watch?v=sGH2R...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=pPoQ1...feature=relmfu
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 17:37   #23
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Maqellarjot,kendon embel.Komplimente!
Ore,te kemi pare gje ne televizore ty,apo jo?
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 17:40   #24
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Nuk dua te bej me komente se do behesha bajat...per me teper nuk besoj se ka nevoje per shume komente...thjesht faleminderit qe e ndan me ne kete pasion...eshte kenaqesi te te degjosh!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 18:24   #25
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,492
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

ashtu asht shoku tanku , as topi s'mun i lun fjalet e tua .
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 18:29   #26
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,283
Thanks: 798
Thanked 1,288 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
ashtu asht shoku tanku , as topi s'mun i lun fjalet e tua .
ate bindje qe kisha lidhur me maqellarjotin ma shton edhe qendrimi yt busave sespe ke nje dijeni te madhe lidhur me boten e muzikes edhe realisht kam mesuar shume prej teje ne kete fushe...te falenderoj!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 18:30   #27
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,476
Thanks: 15,090
Thanked 9,023 Times in 6,087 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Pershendes te gjithe miqet (sado pak qe me kane ngelur sote) ne kete forum, me kenget e "mija" me te fundit. Shpresoj ti shijoni sado pak.

http://www.youtube.com/watch?v=sGH2R...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=pPoQ1...feature=relmfu
Ti ke miq,por mungon origjinaliteti.
Rocku nuk fal.
Cfar ti mund ta dish: Rock its revolution.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2012, 18:31   #28
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur
 
Avatari i Misty-Blue
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Posts: 1,465
Thanks: 0
Thanked 52 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Bravo.... Bravo.... Bravo ...... tani po degjoj Coming back to life meqe e kam te preferuar edhe po me shijon shume shume
__________________
t'i dua sytė,
kanė thonjė tė mprehtė,
paqen,
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2012, 15:56   #29
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Faleminderit te gjitheve per komplimentet. Ajo qe me pelqen me shume eshte se ketu merremi vesh kollaj.

Elena...cfar televizori thua ti moj. Kush e di sa "forumista" ma duan koken ne pjate vetem nga ky forumi ketu se nuk po numeroj ate tjetrin. Dhe ajo me duhet mua te dal ne televizor si parja e kuqe

Misty_Blue..."coming back te life" eshte ne mos gabohem nji nga dy kenget e para qe kam rregjistruar. Me behet qejfi qe te pelqen Mua me pelqen shume Pink Floyd.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2012, 15:59   #30
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Faleminderit te gjitheve per komplimentet. Ajo qe me pelqen me shume eshte se ketu merremi vesh kollaj.

Elena...cfar televizori thua ti moj. Kush e di sa "forumista" ma duan koken ne pjate vetem nga ky forumi ketu se nuk po numeroj ate tjetrin. Dhe ajo me duhet mua te dal ne televizor si parja e kuqe

Misty_Blue..."coming back te life" eshte ne mos gabohem nji nga dy kenget e para qe kam rregjistruar. Me behet qejfi qe te pelqen Mua me pelqen shume Pink Floyd.
Maqellarjot,nuk eshte realiteti aq i eger dhe i dretperdrejte sa virtualiteti.Ne anonimat njerezit jane shume here me te shfrenuar se kur jane te identifikuar,madje te japin dhe buzeqeshje ,pavaresisht c'mendojne brenda vetes.
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2012, 16:30   #31
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Maqellarjot,nuk eshte realiteti aq i eger dhe i dretperdrejte sa virtualiteti.Ne anonimat njerezit jane shume here me te shfrenuar se kur jane te identifikuar,madje te japin dhe buzeqeshje ,pavaresisht c'mendojne brenda vetes.
Elena...vetem bera pak shaka. Jo sepse jam ndo nji trim i madh, por nuk ja kam bere borxh asnjeriut per te patur nje frike te tille ne rrealitet. Pataj Maloket, nuk para tremben kollaj. Sispas mentalitetit te disave thone qe kjo trimeri vjen nga qe jane te "trashe"
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 15:37   #32
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Ja dhe dy kenge te tjera. Keto kenge u incizuan shume thjesht duke perdorur ambjentin, akustiken e dhomes, vetem me kitarr akustike dhe vokal. Sidomos tek kenga 'you call me a dog" ku jam duke i ren kitarres dhe kenduar ne te njejten kohe. Keto jane dy kenget e para qe kam ber publik ku jam duke i ren kitarres vet. Degjim te kendshem

http://www.youtube.com/watch?v=rHwfDdqM8bY

http://www.youtube.com/watch?v=oCZh4iKnJvQ
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 22:44   #33
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,363
Thanks: 2,492
Thanked 2,087 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Maqellarjot , nuk ke nevoj te ngutesh .. deri tash te gjitha i ke kendue bukur , vetemse vazhdo .. sa per Planet Caravan nuk ke nevoj me plotsue deshiren time , e te kisha than as te tjerve , se njeriu e kendon ate qe mase miri i flen ne zemer ..

p.s. mos ta bejm temen sikur kafenet e rakijes : veq per busavaten Planet Caravan
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 23:02   #34
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
Maqellarjot , nuk ke nevoj te ngutesh .. deri tash te gjitha i ke kendue bukur , vetemse vazhdo .. sa per Planet Caravan nuk ke nevoj me plotsue deshiren time , e te kisha than as te tjerve , se njeriu e kendon ate qe mase miri i flen ne zemer ..

p.s. mos ta bejm temen sikur kafenet e rakijes : veq per busavaten Planet Caravan
hahaha...

para disa ditesh kam gjetur muziken per planet caravan, kur te rregulloj computerin do ti incizoj te dyja, edhe planet caravan edhe hazard. kenget me siper i kam incizuar pothuajse tre-kater muaj me par, biles ne te njejten kohe me ato kenget qe te cova me e-mail para disa muajsh, te cilat do ti bie edhe ketu per disa dite. Mbasi ti cova ty, diten e neserme i bera nje ndryshim te vogel, kengeve 'hollowed by thy name' dhe 'black gives way to blue'.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2013, 23:09   #35
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,005
Thanks: 1,626
Thanked 1,786 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Randomly stumbled across this topic! Maqellarjot you sing beautifully. Thanks for sharing and keep it up

P.s. uroj tė tė ngjaje cupa me kete talent!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2013, 00:13   #36
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Randomly stumbled across this topic! Maqellarjot you sing beautifully. Thanks for sharing and keep it up

P.s. uroj tė tė ngjaje cupa me kete talent!
flm...Elushe
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2013, 00:43   #37
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 62 Times in 56 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Ja dhe dy kenge te tjera. Keto kenge u incizuan shume thjesht duke perdorur ambjentin, akustiken e dhomes, vetem me kitarr akustike dhe vokal. Sidomos tek kenga 'you call me a dog" ku jam duke i ren kitarres dhe kenduar ne te njejten kohe. Keto jane dy kenget e para qe kam ber publik ku jam duke i ren kitarres vet. Degjim te kendshem

http://www.youtube.com/watch?v=rHwfDdqM8bY

http://www.youtube.com/watch?v=oCZh4iKnJvQ

Maqo,me ate te kengen e Bankave te shkolles na nxore mallin..e kohes se kaluar,shum e bukur.

"Shum kerkesa ke dhe ti,ke me teper kerkesa ti sesa Busava per perjashtim ".
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2013, 02:40   #38
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,115
Thanks: 1,431
Thanked 2,034 Times in 1,062 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Maqo,me ate te kengen e Bankave te shkolles na nxore mallin..e kohes se kaluar,shum e bukur.

"Shum kerkesa ke dhe ti,ke me teper kerkesa ti sesa Busava per perjashtim ".
Prandaj u mundova ti ruaj thjeshtesin kenges me aq sa pata mundesin, me perjashtim te refrenit qe mu desh ti bej pak harmoni. Ke te drejt per mallin e kohes se kaluar. Kalonim nga nje here caste te bukura per te cilat te merr malli sepse nuk vin me

P.s mos ma shaj busaven se do ma mbylli temen fare
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2013, 06:42   #39
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,824
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

urime Maqo urime
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2013, 10:08   #40
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,574
Thanks: 1,789
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Maqellarjot - "Under Cover"

ore cfare u be me ate "mary had a little lamb"?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur