Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-01-2019, 15:44   #521
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,756
Thanks: 5,335
Thanked 11,417 Times in 3,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
paqeter, Bjutja pyeti dje, e kishte shkruar ku iku ai surrati ku di gjo une, qashtu e kishte shkruar
Sa te han prapanica ty Pirati . po un s’jam viktime te Bej viktimen .
Qafen theft ai dhe ata/o si vetja lol .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 16:25   #522
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,534 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sa te han prapanica ty Pirati
Pirati e vėrtetė kjo qė thot Beaute??
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:34   #523
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,756
Thanks: 5,335
Thanked 11,417 Times in 3,994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pirati e vėrtetė kjo qė thot Beaute??
Pse budalla Eshte ai qe Te tregoj?? Lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:50   #524
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,591
Thanks: 12,574
Thanked 6,977 Times in 4,401 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anathema Shiko postimin
Zirco mungon...Zircoooooooo

sa kot bej e une sikur se di ku e ha buken ai
Me thuaj ku e ha buken ai se me ka zene uria
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:54   #525
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,490
Thanks: 1,465
Thanked 8,335 Times in 3,691 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Na cate bidonat me ket temen nonsense. Duan dhe humben e nga nje ane mire e kane bere. Forumi edhte bad habit, very bad. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:55   #526
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,015
Thanks: 16,890
Thanked 21,463 Times in 8,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: "Forumistė tė Humbur"

bad teach spreading some truth
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:59   #527
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,589
Thanks: 14,586
Thanked 12,534 Times in 7,852 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
bad teach spreading some truth
Truth ėshtė shkurtim pėr "tru tharė"?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 18:03   #528
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,015
Thanks: 16,890
Thanked 21,463 Times in 8,362 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Truth ėshtė shkurtim pėr "tru tharė"?
jo por sdo ishte keq ta perdornim si shkurtim per ata qe pertojn te shkruajn tru thare
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 19:39   #529
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Sa te han prapanica ty Pirati . po un s’jam viktime te Bej viktimen .
Qafen theft ai dhe ata/o si vetja lol .
Te paskan fshire postimin si duket dje sikur e lexova qe qashtu e kishe shkruar

Jalla, jalla, jasha Durresi mora rrugen per Golem, o per Golem

__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2019, 08:56   #530
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,275
Thanks: 4,656
Thanked 4,710 Times in 1,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Bea , Jol, Lea, Rėx, H.Kitty , Yoko ( kan avullu fare kto dy te funit ) ......
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2019, 09:49   #531
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,165 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Peshkaqeni, Bato, Mr.E....
Gjitha t`mirat djema
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2019, 23:56   #532
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Ganimet, Beaute, Bato, Malėsori, Lumi, Xhenet, Yoko, Miranda, Matilda ( e forumit )...
* stand by - goxha shumė

ishim 30-40 aktivė, tash .... ėėėėeØ12-13 qė postojmė pėrditė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 06:53   #533
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,574
Thanks: 1,789
Thanked 1,937 Times in 1,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Mungon performer
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 10:16   #534
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

lutet forumisti/ja qe ka humbur te kthehet vrap ketu se po e kerkojne

O ti Demko, a e bene mend, qe jo gjithe njerezit kane agjendat dhe obligimet e njejta ? Bie dhafi Demka eshte 24 sahat, duhet edhe une paqeter te jem 24 sahat ketu e ta mbajme ranglisten.

Kur nuk kam nge, as mua, nuk me bjere kohe te jam undhajne
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 13:30   #535
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,019
Thanks: 13,798
Thanked 8,418 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

ja ku erdha .. vetem per thirstyn lol
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 14:44   #536
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,638
Thanks: 23
Thanked 2,555 Times in 1,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Ku o Beni ?

Partia ju lutem shume sillni Benin ai ska bere gje apo jo Beno?
__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 14:52   #537
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

po, po qashtu edhe nje kenge perafersisht kendohej, a vritet pafajesia ēfare faji ka rusia qe Benin me gjithe shkrime po e vrasin
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:09   #538
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
lutet forumisti/ja qe ka humbur te kthehet vrap ketu se po e kerkojne

O ti Demko, a e bene mend, qe jo gjithe njerezit kane agjendat dhe obligimet e njejta ? Bie dhafi Demka eshte 24 sahat, duhet edhe une paqeter te jem 24 sahat ketu e ta mbajme ranglisten.

Kur nuk kam nge, as mua, nuk me bjere kohe te jam undhajne
hahahahha. Ke ironi bile edhe alegori tė hollė qė jo tė gjithė e kuptojnė. Edhe njėri e psaka "hėngėr" kėtė fore tėnden, duke ta bėrė dhajk, pa e kuptuar ēfarė ke thėnė.

Kėtė punėn ondhajn e kemi biseduar edhe njė herė, por tash po e sjell edhe kėtu nė undhajn: unė nė telefon pėrherė jam ondhajn dhe mbase kėshtu mė nxjerr dhe tė tjerėt mendojnė se gjithė ditėn shikoj kush po poston, kush po hyn e kosh po del, kujt cka po i pjell barku, pardon mendja, thua se nuk kam punė mė tė mencur se fodhumin.

Se ka reØnė dukshėm ( bile dhimbshėm ) postueshmėria e anėtarėve kjo nuk do shumė mund: qė para 20 dhjetorit tė vitit tė kaluar ( kur po e shikoj me vėmendje ) asnjėherė nuk kemi kaluar mbi 2 faqe me postime duke mos llogaritur se postimet e faqes sė dytė gjysma janė tė ditės paraprake.

E kam ngritur shpeshherė kėtė ēėshtje, duhet tė mendojmė pėr kėtė, por kjo ka rėnė nė vesh tė shurdhėt dhe kėrkesat e Demkės shpesh keqkuptohen, ndonėse Demka gjėrat i thotė pa hile e me shumė dashamirėsi. S'ėshtė cudi qė njė ditė do tė mbetemi vetėm unė dhe ti. Unė nuk iki pėr vete, por as ti mos mė lėr vetem!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 10-02-2019 nė 21:21
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:25   #539
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,330
Thanks: 3,997
Thanked 4,354 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hahahahha. Ke ironi bile edhe alegori tė hollė qė jo tė gjithė e kuptojnė. Edhe njėri e psaka "hėngėr" kėtė fore tėnden, duke ta bėrė dhajk, pa e kuptuar ēfarė ke thėnė.

Kėtė punėn ondhajn e kemi biseduar edhe njė herė, por tash po e sjell edhe kėtu nė undhajn: unė nė telefon pėrherė jam ondhajn dhe mbase kėshtu mė nxjerr dhe tė tjerėt mendojnė se gjithė ditėn shikoj kush po poston thua se nuk kam punė mė tė mencur se fodhumin.

Se ka reØnė dukshėm ( bile dhimbshėm ) postueshmėria e anėtarėve kjo nuk do shumė mund: qė para 20 dhjetorit tė vitit tė kaluar ( kur po e shikoj me vėmendje ) asnjėherė nuk kemi kaluar mbi 2 faqe me postime duke mos llogaritur se postimet e faqes sė dytė gjysma janė tė ditės paraprake.

Duhet tė mendojmė pėr kėtė, por kėrkesat e Demkės shpesh keqkuptohen, ndonėse Demka i thotė me shumė dashamirėsi.
jo, jo e kam shkruar pa sherr e pa ironi kesaj here. Nuk kane nge njerezit o Demke, po e shof edhe vete. Nganjehere me bie te postoj brenda dites e te jam unllajne, por ka edhe momente kur jam ondhajne, por nuk mund te shkruaj.

Qetra, i kuptoj edhe te tjeret, per ēfaredo arsye qe nuk mund te shkruajne, nuk mund ti kuptoj ata qe per nje gricke varin turinjet dhe kemba, dores per sere e jashte. Ketu komunikojme dhe e mira eshte qe permes komunikimit edhe atehere kur behen, qe nuk kuptohen te vazhdojne te komunikojne.

Edhe qetra pas qetres, jo po hajde shkruaj qe te mungojne forumista si dhakumi, qurshia

Nje shkrimtari qe nuk po me kujtohet emri ka thene: nga 100 nese ngelen 50 aty jam deri sa mos te ngel asnjeri i them ama ēelesin e kapinxhikut, se une rrije ketu. Te dalin te hupin keta, se kujtojne qe me fenere del i lyp njeri
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 21:32   #540
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Forumistė tė Humbur"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin

Qetra, i kuptoj edhe te tjeret, per ēfaredo arsye qe nuk mund te shkruajne, nuk mund ti kuptoj ata qe per nje gricke varin turinjet dhe kemba, dores per dere e jashte. Ketu komunikojme dhe e mira eshte qe permes komunikimit edhe atehere kur behen, qe nuk kuptohen te vazhdojne te komunikojne.

Edhe qetra pas qetres, jo po hajde shkruaj qe te mungojne forumista si dhakumi, qurshia

Nje shkrimtari qe nuk po me kujtohet emri ka thene: nga 100 nese ngelen 50 aty jam deri sa mos te ngel asnjeri i them ama ēelesin e kapinxhikut, se une rrije ketu. Te dalin te hupin keta, se kujtojne qe me fenere del i lyp njeri
Qenke pėrgjigjur mirė, po mė pėlqen, sepse vėrtet edhe unė dukem online, por shpesh nuk postoj. Lexoj kapėrcimthi ndonjė postim dhe vazhdoj punėn time reale. Mirė, po pata dicka pėr tė thėnė e postuar - postoj.

Pėr gėrricja forumiste as i bėj hundėt topuz, as mbaj inat me njeri.
Jo, nuk tė lė vetėm!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 10-02-2019 nė 21:35
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur