Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2019, 16:36   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,907
Thanks: 7,709
Thanked 3,552 Times in 1,860 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Praktika e boksit ne zgjedhjet e pdk-se !

Grushte nė Kuvendin e PDK-sė nė Skenderaj

Tensione dhe pėrplasje janė zhvilluar sot nė nėndegėn e Skenderajt tė PDK-sė, gjatė procesit tė brendshėm tė kėtij procesi zgjedhor.
Kuvendi ėshtė ndėrprerė Burime tė Gazetės “Zėri” bėjnė tė ditur se pėrkrahėsit e kryetarit tė Skenderajt Bekim Jasharit dhe Nuredin Lushtakut kanė sulmuar fizikisht kryetarin e tė rinjve tė PDK-sė nė Skenderaj, Alban Berisha.
Tė njėjtat burime thanė se M.M dhe A.M kanė sulmuar Berishėn. Kėta dy janė nė lidhje familjare dhe njėri prej tyre ėshtė edhe shofer i kryetarit Jashari.
"Zeri.info" ka provuar tė kontaktojė edhe me kryetarin Jashari, por i njėjti nuk e ka hapur telefonin./Zeri/
_________________________________
https://zeri.info/aktuale/252548/gru...-ne-skenderaj/

_____________________


Solla kete lajm sportiv me autorizimin e Kashtes !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 13:13   #2
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,830
Thanks: 30
Thanked 88 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Praktika e boksit ne zgjedhjet e pdk-se !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Grushte nė Kuvendin e PDK-sė nė Skenderaj

Tensione dhe pėrplasje janė zhvilluar sot nė nėndegėn e Skenderajt tė PDK-sė, gjatė procesit tė brendshėm tė kėtij procesi zgjedhor.
Kuvendi ėshtė ndėrprerė Burime tė Gazetės “Zėri” bėjnė tė ditur se pėrkrahėsit e kryetarit tė Skenderajt Bekim Jasharit dhe Nuredin Lushtakut kanė sulmuar fizikisht kryetarin e tė rinjve tė PDK-sė nė Skenderaj, Alban Berisha.
Tė njėjtat burime thanė se M.M dhe A.M kanė sulmuar Berishėn. Kėta dy janė nė lidhje familjare dhe njėri prej tyre ėshtė edhe shofer i kryetarit Jashari.
"Zeri.info" ka provuar tė kontaktojė edhe me kryetarin Jashari, por i njėjti nuk e ka hapur telefonin./Zeri/
_________________________________
https://zeri.info/aktuale/252548/gru...-ne-skenderaj/

_____________________


Solla kete lajm sportiv me autorizimin e Kashtes !
kesaj rrene i doli boja po ku i le perleshjet e shumta po thuejse ne secilen nendeg te LDK-se qe fluturuen karrikat ne kokat e bashkpariakve bile kesaj radhe edhe femnat i organizuat qe te perdorin karrigat
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur