Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-09-2019, 20:43   #21
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Nese po flasim per perzgjedhjen e kundershtareve, mosha nuk eshte kriter. Jane statistikat ne ring ato qe vendosin.

Floriani me kete moshe eshte tamam i pjekur per boks dhe ka kohe mjaftueshem per ti kapur majat. Nese nuk i mjaftojne 10 vjet nuk do ti mjaftonin as 100.
Une uroj ta shoh sa me lart , por duke llogarit 3 ndeshje ne vit pa demtime e shoh shume te veshtire ta shoh ne Vegas apo madison square garden new york duke u ndesh me mė t'miret. Do sponsor dhe menaxher te fuqishem dhe duke e dit si funksionon tregu i boksit , Florianit do i duhen kundershtar te nje niveli me t'larte per te terheq ato qe permenda , sepse vertet ka potencial , une e kam ndjek dhe ne tirane kur ishte pjese e MMA dhe realisht boksimin e ka piken e tij me t'forte dhe beri shume mire qe kaloi ne boks.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 20:51   #22
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une uroj ta shoh sa me lart , por duke llogarit 3 ndeshje ne vit pa demtime e shoh shume te veshtire ta shoh ne Vegas apo madison square garden new york duke u ndesh me mė t'miret. Do sponsor dhe menaxher te fuqishem dhe duke e dit si funksionon tregu i boksit , Florianit do i duhen kundershtar te nje niveli me t'larte per te terheq ato qe permenda , sepse vertet ka potencial , une e kam ndjek dhe ne tirane kur ishte pjese e MMA dhe realisht boksimin e ka piken e tij me t'forte dhe beri shume mire qe kaloi ne boks.
Pacquiao po vazhdon me 42 vite mbi supe dhe s’ka kush e ndal. Ka edhe shume vite tjera perpara Marku, vetem te shpresojme qe te vazhdoj me kete forme.

Besoj se pas dy viteve do te kete perballje ne nivelet me te larta te kategorise ku ben pjese.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2019, 21:30   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ore dėgjova se kishte vdekur para ca orėsh njė boksier bullgar nė Shkodėr duke u ndeshur nė ring me njė boksier dursak.
Dini noj gjė mė shumė?
Si atak kardiak duket..

__________________
Always loud & always proud!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga AAO : 21-09-2019 nė 21:33
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2019, 08:34   #24
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Te hash i grusht ne gjoks ka pasoja....

Urime atij Florianit dhe ngushellime familiareve te bullgarit.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2019, 21:24   #25
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,635
Thanks: 1,830
Thanked 2,460 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Florian Marku mbreme e shenoi edhe fitoren e peste me radhe ne boks profesionist.

Full fight

https://www.youtube.com/watch?v=dXJZfQVynZc
Sot eshte hera e pare qe degjoj per te. Qeka shume teknik, dhe i shpejte. Kundershtari nuk mu duk i dobet.

Menyra e sylmit te Florianit me kujton pak Tyson. Shume i shpejte ne kundersulm.

Bravo! Urime dhe Suksese!
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2019, 21:39   #26
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Sot eshte hera e pare qe degjoj per te. Qeka shume teknik, dhe i shpejte. Kundershtari nuk mu duk i dobet.

Menyra e sylmit te Florianit me kujton pak Tyson. Shume i shpejte ne kundersulm.

Bravo! Urime dhe Suksese!
Kur te kesh kohe kerko pak per ndonje video te tij ne youtube. Eshte super i pergatitur.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2019, 21:47   #27
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Specialistet e boksit thone qe po rregulloi levizjet e kokes majtas djathtas qe te shmange jabs , dhe tekniken e kembeve ne ring , gjasat jane qe te shkoje shume larg.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2019, 22:34   #28
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,635
Thanks: 1,830
Thanked 2,460 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Specialistet e boksit thone qe po rregulloi levizjet e kokes majtas djathtas qe te shmange jabs , dhe tekniken e kembeve ne ring , gjasat jane qe te shkoje shume larg.
E vura edhe une re kete gje. Rri shume pa teklif ne ring, nje kundershtar i mir e ndeshkon rende se boksi nje goditje eshte. Megjithate me pelqen stili i tij, sidomos sulmi.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2019, 09:24   #29
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Florian Marku shpallet kampion bote nė kickbox

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ky nashi president,m.q-se kenka ne scutarian,mendoj qe eshte ....ADAP per ne kishe,ose te predikoje masat e kryqit.


PS....si u prish mileti gjanem =tek zgavra do vendosesh....kulaqin.

Oooooooooooooooooooooooooo Zefo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2019, 20:43   #30
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,425
Thanks: 79
Thanked 333 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Boksier i mencem,teknik i mire,bokson me pjekuni dhe mbi te gjitha asht trim.
Fort ma merr mendja qe edhe goditjeve ju qendron , se kjo ne boks ka randesi te madhe.Nuk mbaj mand boksier tjeter shqiptar t`i kete krejt keto tipare pozitive si Floriani.Psh. Floriani asht larg ma trim se qe ishte Luan Krasniqi.

Nga ana tjeter,me arrite titull kampioni ne Europe a tutje e ka shum veshtire,sepse ne peshen e tij boksieret kulminante jan shum te shpejte,vecanerisht zezaket.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur