Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sportet amatoriale

Sportet amatoriale Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-10-2019, 16:52   #381
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bogota Shiko postimin
Do luajm
papapa cfare mobilizimi
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 13:47   #382
Bogota
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Sep 2019
Posts: 97
Thanks: 17
Thanked 37 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Bogota ėshtė vėrtetė talentėBogota ėshtė vėrtetė talentėBogota ėshtė vėrtetė talentėBogota ėshtė vėrtetė talentė
😂

Bogota nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 14:04   #383
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
Edhe mua me ndikon humbja me iken humori, nja dy here me kane akuzuar qe luaj si femer me keq eshte kur sistemi te zgjedh kundershtar te nacionalitetit serb kafsh mo kafsh vetem shajne keshtu qe sa shoh flamurin e refuzoj lojen!
Ana kur do me mesosh mua te luaj shah?Po e dua ne fushe druri me gure prej verteti se keshtu ne kompiuter se mar vesh.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 14:39   #384
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,664
Thanks: 1,034
Thanked 671 Times in 398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ana kur do me mesosh mua te luaj shah?Po e dua ne fushe druri me gure prej verteti se keshtu ne kompiuter se mar vesh.
Ta paska qefi ta mberthesh fizikisht mbretereshen me dore, dmth?! Me mire ashtu, eshte ndjesi me e bukur. Kur e kap atee fap, dhe ja kercet ndonje kali a ndonje oficeri na balli hehe
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 14:44   #385
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Une dua te mesoj levizjet baze.
Nuk pretendoj te mberthej mbretereshen.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 15:45   #386
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Aman mos na devijoni temen se kan fillu me na bo dosje virtuale
Tanku kur te duash
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 16:48   #387
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 263
Thanks: 357
Thanked 115 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bogota Shiko postimin
��

Haha, paska qenė qingj i majmė....
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-10-2019, 17:31   #388
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 263
Thanks: 357
Thanked 115 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Hajde tė tregoj edhe unė qė dij tė luaj shah...
Jo njė shka por e munda nji rus...
Zakonisht luaj nė kohe 3+2 sek...

https://www.chess.com/analysis/game/live/4144283526
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2019, 10:02   #389
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Mjesi mjeshtra ka trojet

O noi gjo ky...KINEZI?????

https://chess24.com/de/watch/live-to...ss-2019/11/1/4

Se knej thone qe ja la vete ky veshDERRI....+ ne ket=Nga 32 super masterėt nė botė me njė rezultat prej mė shumė se 2700 pikave tė ELO, rusėt tani kanė...... njėmbėdhjetė lojtarė, amerikanėt dhe kinezėt vetėm pesė. Por, duke parė forcėn e kėtyre tre grupeve, Kina ėshtė pėrpara Rusisė dhe SHBA.

Danke.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 08:54   #390
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

“Psychology is the most important factor in chess.” - Alexander Alekhine
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 02:38   #391
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,925
Thanks: 3,610
Thanked 687 Times in 542 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Ta paska qefi ta mberthesh fizikisht mbretereshen me dore, dmth?! Me mire ashtu, eshte ndjesi me e bukur. Kur e kap atee fap, dhe ja kercet ndonje kali a ndonje oficeri na balli hehe

Mreteresha Teuta, Kiara dhe Anita apo Eden jane i njejti person. Mashkull.

Vec te dinte Bota qysh iku per lesh do t'i vinte bomben Vlores.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 02:52   #392
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,925
Thanks: 3,610
Thanked 687 Times in 542 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

ShahMat-axhi!
Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:06   #393
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,664
Thanks: 1,034
Thanked 671 Times in 398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Mreteresha Teuta, Kiara dhe Anita apo Eden jane i njejti person. Mashkull.

Vec te dinte Bota qysh iku per lesh do t'i vinte bomben Vlores.


Adea
WTF!? Si paske pirė sot, prapė?!
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:34   #394
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
WTF!? Si paske pirė sot, prapė?!
shume rralle e kuptoj dhe une, perpiqem po ndoshta eshte e kote
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:50   #395
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,664
Thanks: 1,034
Thanked 671 Times in 398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Kjo ka tiparet e systema nė versionin femėr. Kam mundėsi tė jene dhe i njėjti person.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:54   #396
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Kjo ka tiparet e systema nė versionin femėr. Kam mundėsi tė jene dhe i njėjti person.
ky ka qene konkluzioni im qe ne fillim mirepo duke e lexuar me jep nje ide qe mund te jete edhe peshkaqen ai malukat merr forma trajta dhe gjini te ndryshme plus qe brumi eshte i njejte
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 15:03   #397
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,664
Thanks: 1,034
Thanked 671 Times in 398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Hahaaa me shkrive fare me kėtė koment dhe me pjesėn e malukatit. Po ti kush je fundja qė paske gjithė kėtė informacion pėr kėto prototipat e forumit? Mos je dhe ti pjesė e grupit moj?
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 15:06   #398
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,961
Thanks: 822
Thanked 1,087 Times in 386 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Hahahaha po marrim tiparet e adeas jo une qekur kam hyre ne kete forum nuk kam ndryshu nick kam deshmitar Mandin kam bere shkeputje here pas here
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 15:10   #399
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,925
Thanks: 3,610
Thanked 687 Times in 542 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Kam degjuar qe nje Balahk loz mire shah. Ka mbi vete ose nen vete SystemA-n.


Ndricojne njeri-tjetrin.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 15:15   #400
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Le te flasim pak per shahun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Kjo ka tiparet e systema nė versionin femėr. Kam mundėsi tė jene dhe i njėjti person.
Ka nje NDRYSHIM.SystemA nuk pi ilace,por ta zeme te qene,jane te kontrolluara nga shteti.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur