Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-10-2019, 20:13   #581
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,425
Thanks: 79
Thanked 333 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Me Ēekinė ėshtė pėr jet a vdekje.
Njė pyetje kisha. Ma sqaron kush si ėshtė kjo puna e mundėsisė qė ka Kosova pėr tu kualifikuar me kėto ndeshjet e Kupės sė Kombeve sepse asnjėherė nuk e mora vesh si funksionon?
Asht pune gjysemfinale kjo...Kosova ,Maqedonia Veriore edhe nja dy tjera se s`po me kujtohen emnat e tyne,si fituese te grupeve te rangut te njejt,pra jan 4 ekipe,bajne gara eleminuese,fituesi shkon ne Europian.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 19:50   #582
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,448
Thanks: 21
Thanked 767 Times in 494 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Vec edhe 6 pika na duhen.
Mjaftojne edhe 4 pike.
Por duhet patjeter te fitohet Chekia si mysafir dhe te barazohet me Angline ne Prishtine.
Nese Kosova humb ndaj Chekise perfundon gjithcka.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 20:04   #583
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,448
Thanks: 21
Thanked 767 Times in 494 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Kosova ka qene ne Ligen D te kombeve.
Kjo Lige perbehej nga grupet D1,D2,D3,D4...Kosova eshte fituese e D3 e perbere nga kater ekipe.
Fituesit luajne ne Mars ndermjet veti ne gjysemfinale me eliminim direkt :

Maqedoni - Kosove
Gjeorgji - Bjellorusi

Fituesit luajne ne finale.Fituesi i Finales shkon ne Kampionatin Evropian.
Nese Kosova shkon ne Kampionatin Evropian permes grupit aktual (Angli,Cheki),atehere Kosoven e zavendeson Azerbejxhani.
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2019, 22:39   #584
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Fiton Cekia...kush do BAST???????????????????????

Hudhuni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 05:45   #585
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Fiton Cekia...kush do BAST???????????????????????

Hudhuni.
hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Mediet ndėrkombėtare shkruajnė si kosovarėt nuk janė racistė dhe po i presin krahė hapur anglezėt.

Dardanėt’ do tė jenė nikoqir tė ‘Tre Luanėve’ nė ndeshjen qė zhvillohet tė dielėn e kėsaj jave nga ora 18:00 nė stadiumin “Fadil Vokrri”.

Nė Kosovė kanė pėrgatitur njė baner kundėr racizmit dhe nė pėrkrahje tė Raheem Sterlingut qė ishte fyer nga tifozėt e Malit tė Zi dhe nga ata tė Republikės Ēeke.

“Mirėsevjen Broo” – ėshtė baneri qė tifozeria e Pėrfaqėsueses tonė e kanė pėrgatitur pėr takimin ndaj anglezėve.

Goal nė Gjermani dhe Blick Sport kanė shkruar pėr kėtė baner pėrkrahės qė ‘Dardanėt’ e kanė pėrgatitur pėr takimin ndaj anglezėve.

Para sfidės me Anglinė, Kosova do tė pėrballet mė 14 nėntor me ēekėt nė Plzen nė kuadėr tė Grupit A e qė aty do tė vendoset fati jonė nėse do tė kemi gjasa qė tė kualifikohemi nė Kampionatin Evropian.

Mendimi IM PERSONAL: me HIPOKRITET ne BOTE,duke marre paraVeshve doket dhe zakonet apo traditat.Me <zezakna> vllazna ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

PS....per ndeshjen Qeki-Kosovo vijon me poslje
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg meee.jpg (25.6 KiloByte, 65 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 05:57   #586
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

M.q-se sulmuesi me i mire i Cekise nuk luan,atehere u pa me e ARESYESHMJA(n.q-se ka te tille ne futboll) qe te dyja ekipet shenojne,e kuotuar me(AKTUAL) 1.83.Duke marre parasysh qe ceket ne kullen e tyre shenojne,si dhe shaban Pallushat napin dy golla jashte sinoreve dhe pasiqe fitorja e Cekise ka rene ne 1.65.

PS....nje tip per bracet tane dardane. Kuota eshte 2.5 n.q-se kosovo shenon ne prvi poljuvreme.

Basti=100 euro.

FAZIT: Im Hexenkessel Tschechiens wartet nun jedoch eine weitaus kniffligere Aufgabe auf den Außenseiter.

Danke.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 18:48   #587
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,643
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll18:32 / 14.11.2019
Lojtarėt e Kosovės nisen pėr nė stadium, atmosferė fantastike nga Dardanėt

Dardanėt tashmė janė mbledhur para hotelit ku po qėndron Kosova nė Plzen.

​Pėrfaqėsuesja jonė do tė pėrballet nė kuadėr tė kualifikimeve pėr Euro 2020 me Republikėn Ēeke.

Ndeshja qė fillon nė ora 20:45 do tė zhvillohet nė ‘Doosan Arena’ tė Plzenit, e qė do tė jetė njė ndeshje vendimtare pėr Kosovėn.

Dardanėt kanė filluar kėngėn para hotelit ku qėndron ekipi ynė, nė mėnyrė qė t’i motivojnė para kėtij takimi tė vėshtirė, raporton telegrafi.

Njė numėr i madh i tifozėve tanė tashmė kanė shkuar nė Ēeki dhe atmosfera e zjarrtė nuk mungon.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 18:50   #588
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin


18:32 / 14.11.2019
Lojtarėt e Kosovės nisen pėr nė stadium, atmosferė fantastike nga Dardanėt

Dardanėt tashmė janė mbledhur para hotelit ku po qėndron Kosova nė Plzen.

​Pėrfaqėsuesja jonė do tė pėrballet nė kuadėr tė kualifikimeve pėr Euro 2020 me Republikėn Ēeke.

Ndeshja qė fillon nė ora 20:45 do tė zhvillohet nė ‘Doosan Arena’ tė Plzenit, e qė do tė jetė njė ndeshje vendimtare pėr Kosovėn.

Dardanėt kanė filluar kėngėn para hotelit ku qėndron ekipi ynė, nė mėnyrė qė t’i motivojnė para kėtij takimi tė vėshtirė, raporton telegrafi.

Njė numėr i madh i tifozėve tanė tashmė kanė shkuar nė Ēeki dhe atmosfera e zjarrtė nuk mungon.
Inshallah nuk ka shkina atje
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 19:01   #589
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,643
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll
Kosova kėrkon triumfin historik ndaj Ēekisė, formacionet zyrtare


November 14, 2019

Ēekia dhe Kosova kanė publikuar tashmė formacionet zyrtare pėr ndeshjen mes vete.

Dardanėt janė mysafirė tė Cekisė nė takimin e vlefshėm pėr Grupin A nė kuadėr tė eliminatoreve.

Ky takim ėshtė “jetė a vdekje” pėr tė dy kombėtaret, pasi thuajse qind pėr qind vendoset kush do tė kualifikohet nė Evropian.

Kosova ėshtė gati pėr kėtė takim dhe trajneri Challandes ka publikuar tashmė formacionin anti-Ēeki.

Formacioni titullar ėshtė pa shumė befasi, me Athe Nuhiun nė vend tė Vedat Muriqit.

Kosova: Muric; Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli; Rashkaj, Berisha; Hadergjonaj, Celina, Rashica, Nuhiu.

/GazetaSheshi/


__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 19:03   #590
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Do ta shikoj ndeshjen LIVE....dhe do vej bastin perkates.

K.o.q.o.v.o VECERAS do HUPI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 20:35   #591
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do ta shikoj ndeshjen LIVE....dhe do vej bastin perkates.

K.o.q.o.v.o VECERAS do HUPI.
Inshallah nep ne goll Rashica apo Murriqi.Do me vi VDEKJE po hupa 100 euro,ose po fituan qeket.

KAQ.

PS...a ka noi shpijun rus ne stadium???????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 21:02   #592
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,111
Thanks: 859
Thanked 3,190 Times in 1,780 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Kosova po udheheq 1 me 0 ndaj Cekis, Atdhe Nuhiu shenoj nje super gol.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 21:08   #593
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,384
Thanks: 12,019
Thanked 9,819 Times in 6,284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

goli i Nuhiut

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 21:31   #594
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,495
Thanks: 15,916
Thanked 13,449 Times in 8,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

2-1 Ēeki-Kosovė
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2019, 21:46   #595
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do ta shikoj ndeshjen LIVE....dhe do vej bastin perkates.

K.o.q.o.v.o VECERAS do HUPI.
Si kam pare statistikat akoma...

Kshu vllazen.

AproPO...jedan pyetje: golli i anulluar i qekeve ishte faull??

Semik...se ti je profesor ne kshu gjonash.

3 shtylla,30 gjuajtje=bombardim.

FITORE me se e MERITUAR e...VENDASVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2019, 08:07   #596
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si kam pare statistikat akoma...

Kshu vllazen.

AproPO...jedan pyetje: golli i anulluar i qekeve ishte faull??

Semik...se ti je profesor ne kshu gjonash.

3 shtylla,30 gjuajtje=bombardim.

FITORE me se e MERITUAR e...VENDASVE.
Mjesi Beno....ndeshja do anullohet!!!

Perse?

Sepse....UEFA tė reagojė – ēekėt me veprim tė turpshėm pas fitores kundėr Kosovės.

Ēekėt pėr tė arritur kėtė sukses, kanė mposhtur 2:1 Kombėtaren e Kosovės nė ndeshjen tejet emocionuese nė Plzen.

Ky sukses i tyre, nuk do t’i jap shije tė mirė futbollit, shkaku i njė veprimi aspak sportiv tė bėrė pas ndeshjes.

Futbollistėt ēek pas ndeshjes, kanė veshur fanella ku Kosovėn e vendosin nė hartėn e Serbisė.

Njė veprim ky i papranueshėm, pasi Kosova ėshtė njohur nga Ēekia pas shpalljes sė pavarėsisė nė vitin 2008.

Kjo po ashtu ėshtė e kundėrta me atė qė ndodhi nė Prishtinė, ku ēekėve iu bė njė pritje e mirė, siē ka ndodhur me tė gjithė qė kanė shkelur nė barin e ‘Fadil Vokrrit’.

Kujtojmė se para ndeshjes, huliganėt ēekė kanė sulmuar disa tifozė tė Kosovės.

Pisalla... Lajmi.net.

Bre,bre...SystemA.Kur maro Beni takimet <zyrtare>,del ne pa breke(ta zeme).Por kta jane...TIPIK DARA.E pe neshjen mer...

Nein...po u merrsha me...KLLUFA

IDIOT covjece...hiqju ktyne ne...tung SystemA.

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg auto_CVCCC1573764592.jpg (25.4 KiloByte, 32 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2019, 21:00   #597
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,643
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė FutbollRrahmani: Faleminderit pėr pėrkrahjen! Ėndrra jonė vazhdon nė mars

15 nėntor 17:56

Kapiteni i Kosovės, Amir Rrahmani nėpėrmjet njė postimi nė “Facebook”, ka falėnderuar tifozėt pėr mbėshtetjen, derisa ka theksuar se ėndrra pėr kualifikim nė “Euro 2020” vazhdon nė mars ndaj Maqedonisė.

“Faleminderit tė gjithėve pėr pėrkrahjen, ėndrra jonė vazhdon nė muajin mars ku kemi gjysmėfinalen me Maqedoninė, por para saj e kemi tė dielėn ndeshjen e rėndėsishme qė t’i tregojmė tė gjithėve qė nuk jemi tė lehtė pėr asnjė kundėrshtar. Faleminderit Kosovė”, ka shkruar Rrahmani.
__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2019, 21:55   #598
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Kisha nje pyetje....n.q-se dardanet shkojne me tej?

Do luajne kundra Spanjes?????????????????????????

Pasiqe keni nje problematike ne center..

Njohja shtetėrore e Kosovės mund tė bėhet ēėshtje.

Sepse Kosova nuk njihet si shtet nga katėr vendet pritėse, pėrkatėsisht Rusia, Spanja, Rumania dhe Azerbajxhani . Kjo gjithashtu mund tė bėhet njė temė e madhe nėse ekipi kualifikohet.

PS...si shkruaj une KETO.

ai thaQI a munet me i shmagna
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2019, 03:31   #599
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,635
Thanks: 1,830
Thanked 2,460 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

E filloi mir Kosova por nuk mund te luhet ne mbrojtje per 90 minuta me Ceikine. Megjithate bravo cunave, jan vertet skuader per tu admiruar.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2019, 16:06   #600
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,225
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė Futboll

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
E filloi mir Kosova por nuk mund te luhet ne mbrojtje per 90 minuta me Ceikine. Megjithate bravo cunave, jan vertet skuader per tu admiruar.
okay...


KAQ,se i fshine dardanet,dhe se cfar me ngre nervat...ne pjesen e pare paskan sulmuar vetem dardanet,ne fund folesit dardan i shpetoi...shpetuam pa na napun goll.

@lumi.

Mos i fshi eshte REALITETI.

Pjeses se dyte vari LESHT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur