Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2019, 08:28   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

Njė njeri quhet me "peshė", i rėndėsishėm ( important) kur pas vetes ka njė bagazh veprimtarie, i cili kazgjuar kėrshėrinė tek tė tjerėt.

Sa herė pėrmendet njė person i tillė, ne bėhemi kureshtarė dhe lexojmė atė qė thueht pėr tė.

Shpesh pėr njerėz tė tillė bėhen edhe thashetheme ...

Tė sjellim kėtu dicka nga njerėzit e tillė.

Po filloj unė me dy ... vazhdojeni ju!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 08:32   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Nora Istrefi

Kė e quan zemėr Nora Istrefi?

NGA: KOSOVARJA 8 TETOR 2019 - 21:31
Kėngėtarja e famshme Nora Istrefi krahas karrierės sė suksesshme ėshtė dalluar gjithmonė pėr linjat perfekte tė trupit.

Ndonėse ka kaluar tė 30-tat, bukuroshja vazhdon tė shfaqet nė formė, shkruan “Kosovarja”.


Imazhet atraktive e joshėse qė publikon nė rrjetet sociale, bėjnė qė tė komentohet shpesh nė mediat rozė.

Ka disa javė qė ajo ėshtė ndarė nga bashkėshorti Rober Berisha pas shumė vitesh jetė bashkė. Ata po vazhdojnė rrugėt e tyre duke mos e komentuar tutje divorcin.


Nora po paraqitet shpesh nė llogarinė e saj nė Instagram vetėm dhe me vajzėn, ndėrkohė qė po flitet pėr njė lidhje tė re dashurie nė jetėn e saj por fjalė kėto qė vazhdojnė tė mbesin thashetheme.

Sė fundi kėngėtarja ka publikuar njė fotografi tė vajzės Renee, me tė cilėn kaloi pasditėn.

Renee shfaqet e lumtur nė imazhin tė cilin Nora e ka pėrshkruar me njė zemėr./Kosovarja/


ETIKETA:NORA ISTREFI
LAJME TĖ NGJAJSHME
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 08:36   #3
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

A e dini sa vite diferencė kanė Veton Surroi dhe aktorja Blerta Syla? (Foto)nga:A. R.

Blerta Syla me familje - Veton Surroi

shiko foto kėtu

Vite mė parė tė shumtė ishin ata qė i kishte habitur lidhja mes publicistit Veton Surroi dhe aktorės Blerta Syla.Edhe pse nė fillim bėri bujė lidhja e tyre pėr shkak tė diferencės sė moshės, me kalimin e kohės tė gjithė u mėsuan duke i parė bashkė, shkruan “Magazina.al”Veton surroi i cili nga martesa e parė ka dy vajza, ishte dashuruar me aktoren Blerta Syla me tė cilėn u martua dhe tani kanė krijuar familje.

Edhe pse njė diferencė moshe prej 17 viteve, Blertėn dhe Vetonin duket se kjo nuk i ka penguar pasi ata sot kanė krijuar njė familje duke sjellur nė jetė edhe dy fėmijė, shkruan “Magazina.al”Ata nuk janė ēifti i parė me kėtė diferencė moshe, Vetoni dhe Blerta janė njė shembull tjetėr i thėnjes se; “Dashuria nuk njeh moshė”.
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 09-10-2019 nė 08:45
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 09:11   #4
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,362
Thanks: 2,050
Thanked 2,303 Times in 978 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

Te them te drejten Gi de Masha, keto lloj njerez nuk kane kurrefare rendesie apo peshe ne jeten time. Ne fakt, as nuk mar mundimin t’i ndjek.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 09:25   #5
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,163
Thanks: 8,201
Thanked 3,759 Times in 2,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
A e dini sa vite diferencė kanė Veton Surroi dhe aktorja Blerta Syla? (Foto)nga:A. R.

Blerta Syla me familje - Veton Surroi

shiko foto kėtu

Vite mė parė tė shumtė ishin ata qė i kishte habitur lidhja mes publicistit Veton Surroi dhe aktorės Blerta Syla.Edhe pse nė fillim bėri bujė lidhja e tyre pėr shkak tė diferencės sė moshės, me kalimin e kohės tė gjithė u mėsuan duke i parė bashkė, shkruan “Magazina.al”Veton surroi i cili nga martesa e parė ka dy vajza, ishte dashuruar me aktoren Blerta Syla me tė cilėn u martua dhe tani kanė krijuar familje.

Edhe pse njė diferencė moshe prej 17 viteve, Blertėn dhe Vetonin duket se kjo nuk i ka penguar pasi ata sot kanė krijuar njė familje duke sjellur nė jetė edhe dy fėmijė, shkruan “Magazina.al”Ata nuk janė ēifti i parė me kėtė diferencė moshe, Vetoni dhe Blerta janė njė shembull tjetėr i thėnjes se; “Dashuria nuk njeh moshė”.
“Surroi, qė ec mbi gjakun e shqiptarėve tė vrarė, Surroi qė nuk dėgjon vajtimet e nėnave shqiptare...”

Kryetari i Ballit Kombėtar Demokrat pėr Kosovė, Gazmend Islami, ka reaguar ashpėr ndaj publicistit Veton Surroi, ku ky i fundit kishte kėrkuar qė nė varrimin e kriminelit qė u vra dje, Oliver Ivanoviē, tė marrin pjesė deputetė shqiptarė nga Kuvendi i Kosovės.
Islami e quan Surroin njeri qė ec mbi gjakun e shqiptarėve tė vrarė, e qė nuk dėgjon vajtimet e nėnave shqiptare pėr tė vrarėt dhe dėshmit e tyre.
Surroi, qė ec mbi gjakun e shqiptarėve tė vrarė, Surroi qė nuk dėgjon vajtimet e nėnave shqiptare pėr tė vrarėt, Surroi qė nuk ka dėgjuar nėnat shqiptare tek dėshmojnė sesi krimineli Ivanoviq i torturonte i nxirrte nga banesa dhe i ekzekutonin shqiptarėt. Bandat qė vriten mes veti, le tė thejnė qafėn.

Lexoni kėrkesėn abstrakte, jo njerėzore dhe tė rrezikshme tė Surroit.
Surroi pėrmes njė postimi nė Facebook, konsideron se “Do tė ishte shenjė e duhur nė momentin e duhur lajmėrimi i Kuvendit tė Kosovės pėr delegacionin parlamentar , tė pėrbėrė nga pushteti e opozita, qė do tė marrė pjesė nė varrimin e Oliver Ivanoviqit, ish deputet i Kuvendit tė Kosovės”, ka shkruar Surroi.
“Nė momente tė kėtilla, gatishmėria pėr tė qėndruar mbi dallimet politike dhe konfliktit tė pambaruar i bėn nder institucionit dhe vendit”, ka shkruar ai.
__________________________________________________ __
https://www.botasot.info/aktuale-laj...ave-shqiptare/
______________________________________
veton qelbesira ka qene edhe deputet ne "skupshtinen" e serbise, siē e quan ambasadori shqiptar ne beograd parlamentin serb, ne kohen e milloshevicit.
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:08   #6
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

Flori Mumajesi nxjerr foton/ Kush ėshtė kėngėtarja me tė cilėn ndodhej deri nė orėt e vona?Eneda Tarifa13 Tetor, 2019 8:01

Tiranė- Flori Mumajesi i ėshtė kthyer sėrish jetės sė tij aktive nė rrjetet sociale, pas njė pauze tė madhe.

Mbrėmjen e djeshme, kėngėtari ka postuar njė foto ku i ka bėrė kuriozė tė gjithė. Ai ndodhej nė studio me njė kėngėtare, por nuk na ka treguar se kush ėshtė ajo.

“Gjejeni kush ėshtė kjo kėngėtare. Ka njė sy dhe dy dhėmbė”,-shkruan Flori me shaka.
code it albania
Por nėse i hedhin njė sy vėshtrim, nė mendje na vjen kėngėtarja e njohur Eneda Tarifa, nga nga kėmisha dhe buzėkuqi qė ka vendosur. Por ende nuk mund ta themi me saktėsi.


Postimi i kėngėtarit
Eneda Tarifa
J.V/Dosja.al
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:36   #7
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Kė e quan zemėr Nora Istrefi?

NGA: KOSOVARJA 8 TETOR 2019 - 21:31
Kėngėtarja e famshme Nora Istrefi krahas karrierės sė suksesshme ėshtė dalluar gjithmonė pėr linjat perfekte tė trupit.

Ndonėse ka kaluar tė 30-tat, bukuroshja vazhdon tė shfaqet nė formė, shkruan “Kosovarja”.


Imazhet atraktive e joshėse qė publikon nė rrjetet sociale, bėjnė qė tė komentohet shpesh nė mediat rozė.

Ka disa javė qė ajo ėshtė ndarė nga bashkėshorti Rober Berisha pas shumė vitesh jetė bashkė. Ata po vazhdojnė rrugėt e tyre duke mos e komentuar tutje divorcin.


Nora po paraqitet shpesh nė llogarinė e saj nė Instagram vetėm dhe me vajzėn, ndėrkohė qė po flitet pėr njė lidhje tė re dashurie nė jetėn e saj por fjalė kėto qė vazhdojnė tė mbesin thashetheme.

Sė fundi kėngėtarja ka publikuar njė fotografi tė vajzės Renee, me tė cilėn kaloi pasditėn.

Renee shfaqet e lumtur nė imazhin tė cilin Nora e ka pėrshkruar me njė zemėr./Kosovarja/


ETIKETA:NORA ISTREFI
LAJME TĖ NGJAJSHME
Para disa javesh u nda nga bashkeshorti prej shum vitesh dhe nga merzia gjeti tjetrin direkt
Cfare njerezish me peshe qe Jane keta vipat tane!

Noren e kam pare nga afer para se ta masakronte surratin
Me operacione.... ka qene ugly lol


Kete poshte nuk e njifkam
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:38   #8
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,353
Thanks: 0
Thanked 760 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Para disa javesh u nda nga bashkeshorti prej shum vitesh dhe nga merzia gjeti tjetrin direkt
Cfare njerezish me peshe qe Jane keta vipat tane!

Noren e kam pare nga afer para se ta masakronte surratin
Me operacione.... ka qene ugly lol


Kete poshte nuk e njifkam
Paska pas aq pare, sa ka blere te shkuaren,..

Me kane treguar foton e njeres, para ca ditesh, tani dukej pjeshke, por para operacionit te hundes me kurriz, ? Si kushurira e Chielinit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:44   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Paska pas aq pare, sa ka blere te shkuaren,..

Me kane treguar foton e njeres, para ca ditesh, tani dukej pjeshke, por para operacionit te hundes me kurriz, ? Si kushurira e Chielinit.
Para ca kohesh solli dikush ne forum kete gocen!
Before and after


Sa do ta blesh te shkuaren te ndjek si hije nga pas lol
No one is ugly thjeshte Jane te varfer
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:49   #10
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,353
Thanks: 0
Thanked 760 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Para ca kohesh solli dikush ne forum kete gocen!
Before and after


Sa do ta blesh te shkuaren te ndjek si hije nga pas lol
No one is ugly thjeshte Jane te varfer
Si puna e asaj shprehjes te skeci,

Mos thuaj qe skeni bq, por thuj qe ska investitore?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 08:58   #11
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin

Cfare njerezish me peshe qe Jane keta vipat tane!
Angi, fjalėn peshė nė titull e kam vėnė nėn thonjėza... dhe fjala peshė i bie barrė... ta quajmė hejbe ... dhe nė hejbe dikush mba flori e ar, por ndonjėri qymyr!

Meqė titulli ėshtė pak ironik, i bie kėtu tė sjellim qymyrxhinjtė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 09:01   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Angi, fjalėn peshė nė titull e kam vėnė nėn thonjėza... dhe fjala peshė i bie barrė... ta quajmė hejbe ... dhe nė hejbe dikush mba flori e ar, por ndonjėri qymyr!

Meqė titulli ėshtė pak ironik, i bie kėtu tė sjellim qymyrxhinjtė!
Une e dija
Me peshe = me vlere

Nejse
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 09:03   #13
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une e dija
Me peshe = me vlere

Nejse
Po, kur ėshtė pa thonjėza!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 09:04   #14
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Po, kur ėshtė pa thonjėza!
Eshte heret akoma
Sjam ngrit nga krevati nuk shof thonjeza
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2019, 09:37   #15
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,163
Thanks: 8,201
Thanked 3,759 Times in 2,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Re: Nora Istrefi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Para ca kohesh solli dikush ne forum kete gocen!
Before and after


Sa do ta blesh te shkuaren te ndjek si hije nga pas lol
No one is ugly thjeshte Jane te varfer
After me bukur se Before !
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2019, 20:16   #16
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
‘Ti je drita jem kur nė jetė gjithcka o’ terr’/ Tayna nė njė lidhje? Kush ėshtė djali qė i mori zemrėn dhe i dedikoi kėngė
Rivalja e saj Arta Memedi, ka hedhur disa dyshime, ku thotė se partneri i Taynės ėshtė Rinor Hykolli, dhe se ajo i'a dedikon atij kėngėt e dashurisė.
Featured image of article: ‘Ti je drita jem kur nė jetė gjithcka o’ terr’/ Tayna nė njė lidhje? Kush ėshtė djali qė i mori zemrėn dhe i dedikoi kėngė15 Tetor, 2019 20:35
PRISHTINĖ – Reperja shqiptare Tayna, ka lanēuar kėngėn e saj mė tė re , tė quajtur ‘Sicko’.

Projekti i saj mė i fundit ėshtė njė kėngė dashurie, teksti i sė cilės ėshtė i shkruar nga vetė kėngėtarja.

Fakti qė reperja i shkruan vetė tekstet e kėngėve tė saj, hedh dyshimet se ajo i’a dedikon kėtė kėngė partnerit tė saj.

Tayna dhe menaxheri i saj Rinor Hykolli.
Deri tani, Tayna nuk ka konfirmuar se ėshtė nė njė lidhje, por ajo as nuk i ka mohuar ndonjėherė zėrat pėr njė marrėdhėnie tė mundshme dashurie nė jetėn e saj.

Titulli i kėngės mendohet tė jetė njė pseudonim, qė ajo i ka vendosur tė dashurit tė saj.

“Ti je drita jem kur nė jetė gjithcka o’ terr”, ėshtė njė pjesė e tekstit, qė tė shtyn dhe mė shumė tė mendosh se pėr shkrimin e kėsaj kėngė, Tayna ėshtė ndikuar nga ndjenjat e saj pėr partnerin e mundshėm.

Ndėrkohė pak kohė mė parė, nė emisionin ‘Thumb’ , rivalja e saj Arta Memedi, ka hedhur disa dyshime , ku thotė se partneri i Taynės ėshtė Rinor Hykolli, dhe se ajo i’a dedikon atij kėngėt e dashurisė.

Arta e pyetur nė intervistėn e saj ka thėnė se Rinori e ka tradhėtuar atė me Taynėn, nė kohėn kur u bė menaxheri i artistes.

Mendoj se iniciatori mund tė jetė edhe Rinori pėr shkak se pas ndarjes sonė ka tentuar me u bashku, ka bėrė tentativat e veta por unė jam larguar sepse nuk mund tė vazhdoja kur njeriu me tė cilin unė kam punuar i ka dhėnė hapėsirė dikujt tjetėr. Rinori mė ka tradhėtuar nga ana profesionale dhe personale me Taynan. Meshkujt, ndodh tradhtojnė. Por tradhtia nga ana profesionale mė ka prekur mė shumė” , – ėshtė shprehur reperja maqedonase Arta Memedi.

Arta e pyetur mė parė, nė intervistėn e saj ka thėnė se Rinori e ka tradhėtuar atė me Taynėn, nė kohėn kur u bė menaxheri i artistes.

Rivalja e Taynes, Arta Memedi
E.C/Dosja.al
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2019, 20:42   #17
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,883
Thanks: 16,344
Thanked 10,121 Times in 5,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
After me bukur se Before !
dhe me perpara spaska qene keq kjo /////
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2019, 07:33   #18
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,782
Thanks: 7,667
Thanked 3,337 Times in 1,543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
After me bukur se Before !
Per syrin tim eshte me e bukur before, dhe me seksi after.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2019, 22:21   #19
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,119
Thanks: 11,545
Thanked 6,275 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Edina Musa Nga Shkupi: Nuk Jam Shqiptare, Jam Maqedonase!
Popular News October 20, 2019 تعليمJam maqedonase! Kjo pėrgjigje e baksketbollistes sė kombėtares tė Maqedonisė Veriore ka gėzuar maqedonasit, por ka habitur shqiptarėt, sepse as emri, e as mbiemri i saj nuk pėrputhet me maqedonase, transmeton Gazeta Lajm. Sidoqoftė mbetet e drejtė e saj tė percaktohet, por nė Maqedoni ka shumė raste kur vajza ose djem shqiptar identifikohen si maqedonas ose jugosllav, e kur futen nė politikė shiten si patriotė tė mėdhenj, duke arritur edhe nė pozita tė larta politike.
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2019, 15:55   #20
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,675
Thanks: 1,861
Thanked 2,509 Times in 1,284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 170
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Nga jeta e njerėzve me "peshė" ( VIP-ave )

Njerez te tille mbeten perdundimisht te pa plotesuar sepse perbuzen nga te dyja etnit, nga sllavet qe nuk e pranojne kurr si nje e tille sepse e din qe nuk eshte dhe shqiptaret sepse mohon etnin e saj.

Njerez te vegjel!

P.s nuk mund te thot se nuk eshte shaiptareund te thot ndjehen sllave. Do ajo apo jo gjakun nuk e ndrron dot!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mano : 02-11-2019 nė 15:57
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur